Jump to content
Dogomania

Pragnę przygarnąć Sunię ze schroniska koło Częstochowy-PESTKA i ŚRUBKA już w domu!!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cez']wysylam Ci fizia telefon i juz sie ciesze na ta wycieczke :)[/quote]

Witam, odebrałam właśnie Twoją widomość Fiziu i od razu poleciałam do tego wątku.

Mogłabym ją przywieźć pociągiem, ale także dopiero w weekend (również pracuję).
Widzę jednak, że jest chętny z samochodem, może dla suni będzie to lepiej ?
Gdybym ja ją wiozła, ktoś musiałby ją dowieźć ze schronu do Częstochowy, najlepiej na dworzec PKP.
Gratuluję decyzji. Sunieczka jest prześliczna :loveu:


Zdecyduj sama. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jesteście wszyscy niesamowici!!
Każdy, kto wątpi w dobrych ludzi powinien tu zaglądać!!

Rozmawiałam przed chwilką z Agnieszką-wstępnie umówiłyśmy się na sobotę lub niedzielę.
Elik serdecznie dziekuję za propozycję-ale jeśli Agnieszka dałaby radę, to nie chciałabym Ci robić kłopotu-taka podróż do Częstochowy, a potem jeszcze tam do schroniska bez auta, byłaby pewnie dość męcząca.

Będę informować co i jak, zdjęcia oczywiście wkleję (tylko się musze nauczyć hihi).

Narazie uciekam, bo zaraz mam zajęcia.
Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']...ale jeśli Agnieszka dałaby radę, to nie chciałabym Ci robić kłopotu-taka podróż do Częstochowy...[/quote]

Fizi, nic to w porównaniu z męczarnią psiny w schronie.
Fantastycznie, że ją wypatrzyłaś i chcesz okazać jej serducho. :loveu:

Serce rośnie, gdy czyta się takie posty, odtrutka na inne okrutne wieści

Link to comment
Share on other sites

Fizia tak ja Ci pisałam w mailu,nie ma możlwiości odbioru psa w weekend chyba,że to wyjatkowa sytuacja. Poza tym musisz podpisać zobowiązanie adpocyjne (do pobrania na stronie [URL="http://www.schronisko.klomnice.pl"]www.schronisko.klomnice.pl[/URL] w dziale "wydwanie"). Więc zrobimy tak: zadzwoń do mnie (podałam nr w mailu) w sobote do 15,powiesz mi wtedy czy bierzesz suczke na 100% i kiedy ktoś po nią przyjedzie. Ja zabiore małą ze schroniska w sobote i dowioze w jakiekolwiek miejsce Częstochowy (tam gdzie będzie pasowało osobie która po mała przyjedzie). Jeśli bedzie trzeba "przechowam" ją do niedzieli,nie ma problemu. Co ty na to? Możemy sie tak umowić?


"Zadzwoniłam-czeka Malutka:loveu: na dodatek akurat spała na kolanach u Pani, która odebrała telefon :lol: "
hehhe ta pani to Gosia,jest jak mama dla małej :)

Link to comment
Share on other sites

Ze mną nie ma problemu,moge zabrać mała w sobote do siebie i będzie mozna ją odebrac o każdej porze. Tak czy tak będę w schronisku wiec moge zabrać Blue i zawieźć tak gdzie Agnieszcze bedzie pasowało (nie wiem na ile zna Częstochowe wiec może gdzieś przy trasie,żeby nie musiała bładzić),zaoszczędzi ponad 50 km drogi a ja i tak bedę w schronisku wiec mnie to róznicy nie robi. Dogadajcie sie między sobą co do dnia i godziny i daj znać.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jakbys ja truskawa144 dowiozla do Czestochowy to bym Cie ozlocila... :) to bedzie moja pierwsza wizyta w tym miescie takze moze podaj jakies charakterystyczne miejsce (pod Jasna Gora ?) i wymienmy sie moze numerami telefonow, zebysmy sie na pewno nie minely.

Jestem juz po konsultacji z moim chlopakiem i na 100% pojedziemy w sobote.

Link to comment
Share on other sites

Jasna Góra może i charakterystyczna ale cięzko sie tam znaleźć,poza tym ja nie znam tego miesjca wiec nie wiem gdzie by sie mozna umowić. Mysle raczej o jakiejś stacji benzynowej przy trasie. W sobote jestem do 15 w schronisku wiec prosiłabym tak koło 16 się umawiać ze mną. Ew. niedziela,cała wolna wiec godzina mi obojętna. Fizia poda wam mój nr. tel.

Fizia pamiętaj o zobowiązniu adopcyjnym bo to BARDZO WAŻNE!

Link to comment
Share on other sites

Kochani, Maluszek jest już w domu-jak tylko troszkę ochłoniemy napisze wszysto dokładnie.
Jest przecudna!!!!!!!!!!!:loveu:
Agnieszko, Martyno, Wojtku-z całego serca Wam dziękuję za pomoc-jesteście wspaniali.:loveu:
Dziękuję też wszystkim, którym los Malutkiej nei był obojętny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...