Jump to content
Dogomania

Spanielek 5 letni Bruno juz we wspanialym DS


Justyna Jaśńska

Recommended Posts

Dostałam od Brunona prezent noworoczny. Pierwsza noc, którą przespał (7 godzin) bez jęków, krzyków. Poprzednia noc już była prawie dobra bo wyrwał mnie z łóżka o 4 rano - tylko. A dzisiejsza - cudo. Jednak sprawdza się moja metoda - spokój i żelazna konsekwencja. Mam nadzieję, że teraz już będzie dobrze.
Spieszę poinformować również, że Bruno gustuje w "kobietkach" znacznie większych od siebie i niańczących dzieci. Mam takie dwie u siebie i bardzo je obie adoruje.
Nie dostałam jeszcze ubranka - mam nadzieję, że nie zginęło w świątecznym rozgardiaszu na poczcie.
Ogólnie noc sylwestrowa przeszła spokojnie. U mnie w lesie mało atrakcji głośnych, tylko dobiegały odgłosy ze wsi - więc psy nie stresowały się.
Życzę wszystkiego najlepszego w Nowym 2012 Roku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']hehe, a to Brunonek, dziadyga jeden! w sylwestra postanowil niewyc :) Ginn, jak masz te male w hotelu nowe, to podaj im moze surowicé? Tak dla bezpieczenstwa bo Brunon przylazl z wirusem ;/[/QUOTE]
Już podałam, choć one nie mają ze sobą styczności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Ma wyróznione allegro od Selengi. Potem ogonek mu robila pakiet na Kraków. Mam ten telefon do pani w pracy, jutro podam, ona chciala Lunké ale potem Brunka, bo ma 4 letnie dziecko i mamé na wózku w domu. Psiak nie bywalby sam, byle tylko nie gryzl dziad.[/QUOTE]
A tak, pamiętam. Podaj mi zaraz z rana, to zadzwonię i zobaczymy co dalej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Elu, nie bij, nie polazlam dzis do pracy, czyli jutro podam :) Ale Tobie juz na dzis starczy wrazen! Dziékujé Eluniu za Luneczké :)[/QUOTE]
Nic to, wyślę wątek Brunonka do Pani, która wczoraj, gdy jechaliśmy z Luną do jej domku, dzwoniła w sprawie jej adopcji. Obiecałam, że podeślę watek Brunona, bo to co Pani mówiła o warunkach jakie może ofiarować psiakowi, bardzo mi się podobało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Nie bylo odzewu od pani co pytala o Brunonka Ciebie na maila Elu? Chyba usmiechné sié o kolejne pakiety ogloszeniowe i allegro wyróznione do Ogonek i Selengi.[/QUOTE]
Emilko wczoraj wysłałam jej kilka propozycji i czekam na odzew :)

Link to comment
Share on other sites

hoho, to poczekamy do jutra a ja, w razie czego sié zaczajé z tekstem ogloszeniowym, który napisala Ogonek:

TYTUŁ: Bruno – misiek i przytulak w typie COCKER SPANIEL

Oczami psa spójrz na świat...
Ujrzyj cierpienie zza oczu wyglądające...
Ciałem psa odczuj ten świat...
Poczuj serce z miłości gorące...

I tutaj w zasadzie wystarczy jedynie wpisać imię Bruno. Dlaczego? Opis powyższy idealnie oddaje charakter tego mistera psiej piękności.

Brunon Brunem też zwany to pies jest niezwyczajny!
Wygląd rasowy – COCKER SPANIELA w połączeniu z wspaniałym charakterem tworzy cudowną mieszankę!

Polecamy go jako wiernego i ufnego towarzysza życia. Piesek jest już dojrzałym sympatycznym panem, który po prostu klei się do człowieka prosząc o głaskanie i choćby chwilowy kontakt.
Jest psem niesamowicie spragnionym człowieka i każda rozłąka jest dla niego dramatem.
Bruno to towarzyski typ!

Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z nami.
Wydamy Bruna tylko i wyłącznie do odpowiedzialnego domu, który pokocha go takim, jaki jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Jakies wiesci u naszego anioleczka? Dostaniemy jakies domowe fotki naszego królewicza moze? :)[/QUOTE]
U Brunona wszystko OK. Czekamy tylko z niecierpliwością na ubranka. Wtedy pojechałabym z nim do weta i do SPA.
Ostatnie dwie noce dał mi popalić bo przypomniał sobie, że powinien być nieszczęśliwy. Wstawałam po pięć razy na noc. Ciężko było bo przedtem od Sylwestra rozbestwił mnie pozwalając spać. Jeszcze jestem po ciężkiej grypie żołądkowej więc miałam dość.
Zdjęcia będą ale czekam aż mi znajomy ustawi aparat bo coś się zablokowało. Myślę, że w najbliższym tygodniu będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']U Brunona wszystko OK. Czekamy tylko z niecierpliwością na ubranka...[/QUOTE]
Nie wiem co powiedzieć. Wpłaciłam 24.12.ubr. naprawdę nie wiem czemu tak długo. Były święta, ale już dawno po :shake:
Zapytałam na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Dziś kolejna noc nie przespana. Bruno przeszedł sam siebie ale chyba wiem o co chodzi. On ma kłopoty ze spaniem - cierpi po prostu na bezsenność. Jak sobie uświadomiłam to on prawie nie sypia. W ciągu dnia jest albo dwa kroki za mną albo dwa przede mną. Gdy idzie z psami do sypialni to zaczyna wyć, na dworze szczeka. Jeśli usiądę przy telewizji lub komputerze (bardzo krótko) to wtedy trochę podrzemie ale jak na psa to jest dużo za krótko. Podejrzewam, że to może o to chodzić.
Dostałam ubranko. Dziś będę łapała weta i umawiała się z nim na wizytę. Porozmawiam z nim - może trzeba Brunonowi dawać jakieś leki i unormować spanko.
Ile ja wytrzymam bez spania normalnego - to nie wiem.
Co do matki z 2,5 letnim dzieckiem - stanowczo odradzam.

Link to comment
Share on other sites

hmmm, ja myslé jednak, ze on wyje za czlowiekiem. za dnia Ciebie pilnuje a w nocy "wola" tym wyciem. myslé ze gdyby poszedl do domu gdzie nie bédzie zostawal sam nawet w nocy, wycia nie bédzie, bo on nie wyje przy czlowieku.

Umów Brunonka na wizyté pls, moze niech mu krew zbada najpierw czy wszystko ok przed zabiegiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']hmmm, ja myslé jednak, ze on wyje za czlowiekiem. za dnia Ciebie pilnuje a w nocy "wola" tym wyciem. myslé ze gdyby poszedl do domu gdzie nie bédzie zostawal sam nawet w nocy, wycia nie bédzie, bo on nie wyje przy czlowieku...[/QUOTE]
Warto, a nawet trzeba spróbować. Może w drodze eksperymentu jedną noc w domku Bruno mógłby przespać ?
To bardzo ważna informacja. Plisssss

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...