Jump to content
Dogomania

LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....


niunia448

Recommended Posts

  • Replies 355
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam,
Ciesze sie ze tyle osób interesuje sie losem Legitka. Mnie nie ma w lublinie, ale dostaje informacje od wolontariuszy co czasem odwiedzaja schronisko w wakacje, że z nim wszystko wporządku ;)
Zrobiłem filmik o legitku i wrzuciłem na fb (nie trzeba miec konta by oglądać profil schroniska na fb, nie można tylko dodawać komentarzy)

[url]http://www.facebook.com/photo.php?v=507830255899403[/url]

Też mam nadzieje że jak wróce po wakacjach do schroniska, to Legitek bedzie już w nowym domu ;)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

misiek.d :loveu: wieści o Legitku jak dla mnie to najwspanialsza niespodzianka . Ten psiak ma coś w sobie ,że zapada w serduchu .
Film super ,ja jak to mówią niektórzy miałam oczy w mokrym miejscu i wchodziłam w ekran .Bedę teraz go często oglądać .
Ludziu Legitka gdzie jesteś ?

Link to comment
Share on other sites

no z filmikiem sie troche namęczylem, bo nigdy wczesniej nie tworzylem takiego filmiku. Ale godzinka pracy i filmik jest ;) mam nadzieje ze odniesie skutek :) poki co dotarł do 2100 osób, a jest dopiero od 2h na fb ;) mam nadzieje że jak ktos zobaczy na filmiku jaki radosny psiak z Legitka, to przyjedzie do niego, a jak już raz go ktoś weźmie na spacer, to Legitek już sobie poradzi, bo na żywo jest super przytulaśny ;)

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się obejrzeć filmik z Legisiem( pomimo wakacyjnego wyjazdu ). W realu Legiś:loveu: jest na pewno jeszcze bardziej cudny niż na filmie, nie dziwię się, że ujął tyle serc, oby jak najprędzej spotkał swego ludzia. Kibicujemy mu nadal. Misiek.d dzięki za dobre wieści o psiaku.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='kabaja']mam nadzieje ,że jeszcze ktokolwiek oprócz nas o Legitku pamięta .
napisałam pw do miska.d ,bo na razie tylko taki pomysł przyszedł mi aby dowiedzieć się o Legitku[/QUOTE]

no witam, jak widać ja nie używam tego forum ;)
u Legitka wszystko w porządku :) tzn bez zmian. Cały czas jest tak jak było.
[B]kabaja[/B], nie wiem gdzie pytałaś na fb o Legitka, bo nie przypominam sobie żadnej prywatnej wiadomości na jego temat, ani też nie ma żadnego komentarza pod zdjęciami czy filmikiem - ja i inni wolontariusze prowadzimy ten funpage i staramy się na wszystko odpisywać :) jeśli nam Twoja wiadomość umkła to przepraszamy. Nie zawsze sie tez wyświetlają powiadomienia. Najlepiej dodac komentarz pod zdjęciem (album "Psy do adopcji - kwarantanna").
[url]http://www.facebook.com/schronisko[/url]

Teraz cały tydzień mnie nie będzie w schronisku, ale jak wróce to postaram sie cyknać dla Was jakieś fotki ;)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...