Jump to content
Dogomania

Spadek po Rudym - bezdomne Brenda i Brandon!!!


Noemi1

Recommended Posts

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Noemi1']Nukujek, dzięki za ogłoszenia. Napisać Ci jakiś tekst? Coś dosłać?
Ja w tej chwili jestem tak słaba finansowo, że nie dam rady nic pomóc :(
Kolejny miesiąc bez konkretnej pracy :([/QUOTE]

Jasne, rozumiem, nie ma sprawy;) Co do ogłoszeń, to napisałam, że Ty prześlesz tekst i wszystko co tam trzeba. Ogłoszenia z tego linku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220106-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-do-08.01-na-utrzymanie-strony-dla-psich-dziadków-w-potrzebie[/URL]
Zerknij tam jest napisane co trzeba przesłać i jest podany adres e-mail. A ja jak dostanę nr konta na pw, to ureguluję opłatę.
Może ktoś dojrzy nasze maluchy:-)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki jescze raz :)
Siadam do przesyłania tekstów i zdjęć dla naszej trójki.

[B][COLOR=red]EDIT[/COLOR]:[/B] Treść do ogłoszeń dla Brendy i Brandona powklejałam na pierwszej stronie do opisów psiaków, więc już jest gotowa. Zdjęcia też mam już przygotowane. Jednak poprosiłam o opis dla Morgana Abrę, bo ona lepiej go zna, a ja nie umiem nic mądrego o nim napisać.
Oczywiście wszystkie materiały najdalej w niedzielę prześlę osobiście na wątek bazarkowy.
Zresztą treść doogłoszeń wklejam też poniżej, żeby nie szukać:

[FONT=Calibri][SIZE=3][B][COLOR=blue]Brenda[/COLOR][/B] bardzo potrzebuje domu.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Brenda około 1,5 – 2 letnia sunia do kolana, po przejściach, szuka kochającego i odpowiedzialnego domu. Do ludzi i dzieci jest niezwykle przyjacielska, jednak potrafi bronić terenu. Do psów jest dominująca, ale z silnym psem umie się dogadać. Jest niezwykle żywiołowa, potrzebuje dużo ruchu , spacerów i zabawy. Właścicielom na pewno odwdzięczy się dozgonną miłością i przywiązaniem.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Brenda znaleziona została na polu, przy drodze szybkiego ruchu. Miała liczne rany na ciele, oraz babeszjozę. Jest wyleczona, rany już się zabliźniły i ładnie porosły sierścią. Jest wysterylizowana. Obecnie przebywa w kojcu w stajni w woj. mazowieckim. Bardzo brakuje jej stałego kontaktu z człowiekiem i długich spacerów. Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją Brendy zadzwoń: 790 102 273.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Nie wydamy psa do kojca. Przy adopcji wymagane są: wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej (to nic strasznego).[/SIZE][/FONT]

[FONT=Calibri][SIZE=3][B][COLOR=blue]Brandon[/COLOR][/B], przeuroczy psiak szuka swojego miejsca na ziemi.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Brandon około 4-5 letni pies do kolana, po przejściach, szuka kochającego i odpowiedzialnego domu. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Spokojny, ustatkowany, w typie owczarka niemieckiego. Lubi przebywać na dworze. Przyjacielski do ludzi, z sukami żyje w zgodzie, z psami bywa różnie. Będzie wiernym przyjacielem i obrońcą domostwa.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Brendon został znaleziony na polu, przy drodze szybkiego ruchu. Miał ślady po łańcuchu i kilka otarć. Jest wyleczony, rany już się zabliźniły i ładnie porosły sierścią. Jest wykastrowany. Obecnie przebywa w kojcu w stajni w woj. mazowieckim. Bardzo potrzebuje stałego kontaktu z człowiekiem.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Calibri]Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją Brandona zadzwoń: 790 102 273.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Nie wydamy psa do kojca. Przy adopcji wymagane są: wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej (to nic strasznego).[/SIZE][/FONT]

[FONT=Calibri][SIZE=3][B][COLOR=blue]wszelkie uwagi mile widziane[/COLOR][/B] :)[/SIZE][/FONT]

Edited by Noemi1
Link to comment
Share on other sites

Oby mi teylko Abra napisała coś dla Morgana :)
A jak nie napisze, to sama coś będę tworzyć.

A tu poszukują zaginionego psiaka w okoloicach Okęcia:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220297-POMOCY!!!!-UCIEKŁ-Sylwek!!!-OKĘCIE-ul.-Sabały!!!!!/page6[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A Abra obiecała napisać coś dla Morgana.
Nukujek, potwierdź proszę tu na wątku, że już wysłałaś kasę i mogę przesyłać treść ogłoszeń.
Nie chcę tego robić wcześniej, żeby się nie zrobił bałagan i nasze psiaki nie zaginęły w natłoku innych :)
Ja ostatnio mam bardzo mało czasu na wchodzenie tutaj, więc w razie czego treść już masz, a zdjęcia są na wątku. Choć ściągnęłam też kilka nowych z FB. Posatarm się oczywiście wszystko zrobić sama, ale tak na wszelki wielki wypadek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noemi1']A Abra obiecała napisać coś dla Morgana.
Nukujek, potwierdź proszę tu na wątku, że już wysłałaś kasę i mogę przesyłać treść ogłoszeń.
Nie chcę tego robić wcześniej, żeby się nie zrobił bałagan i nasze psiaki nie zaginęły w natłoku innych :)
Ja ostatnio mam bardzo mało czasu na wchodzenie tutaj, więc w razie czego treść już masz, a zdjęcia są na wątku. Choć ściągnęłam też kilka nowych z FB. Posatarm się oczywiście wszystko zrobić sama, ale tak na wszelki wielki wypadek :)[/QUOTE]

Dziewczyny... Bardzo, bardzo przepraszam, że tak rzadko zaglądam do trojaczków z tej samej akcji...
Zaraz zapodam tekst..

EDIT: Qrcze, myślałam, że na stronie interwencyjnej Vivy jest jakiś tekst do ogłoszeń...
[URL]http://www.ratujzwierzeta.pl/?p=8792[/URL]

Na razie wklejam linka, może uda się komus coś sklecić. Jeśli nie, to wieczorem coś spłodzę.

Edited by Abrakadabra
Link to comment
Share on other sites

Wstawiam sklecone ogłoszenie dla Morgana, ale przydałby się informacje o jego stosunku do innych zwierząt, obecnym stanie zdrowia i potrzebach (spacery, zabawy, ?żywienie)

[FONT=Arial][SIZE=3]Morgan pętany sznurem szuka domu na zawsze.[/SIZE][/FONT]
[B][COLOR=black][FONT=Arial][B]Morgan dwuletni nieduży około 12kg piesek.[/B][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Jest bardzo przyjacielski i ufny. Grzeczny w samochodzie, grzeczny u weterynarza.[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Arial][B]Gdy został znaleziony[/B][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Arial] miał na ciele mnóstwo większych lub mniejszych ran. Weterynarz uznał, że ich rozmieszczenie i kształt mogą wskazywać na to, że [B][FONT=Arial][B]ktoś kiedyś Morgana pętał lub czymś związywał…[/B][/FONT][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Morgan przeszedł pomyślnie operację[B][FONT=Arial][B] zwyrodnień zarówno w obrębie panewki jak i w obrębie główki kości udowej lewej tylnej nogi![/B][/FONT][/B] Obecnie jest już w pełni sprawnym pieskiem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Morgan szuka kochającego domu do końca życia, na pewno odwdzięczy się całym swoim psim sercem.[/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]Nie wydamy psa do kojca. Przy adopcji wymagane są: wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej (to nic strasznego).[COLOR=black][/COLOR][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Arial]Kontakt w sprawie adopcji: [B][FONT=Arial]790 102 273 ; [email][email protected][/email][/FONT][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nukujek']i w górę z rana:-) mam już wszystkie dane do przelewu:-) zaraz wysyłam pieniądze. Dostałam też informację, że doszły już opisy i zdjęcia pieseczków:-) Noemi czy wszystkie trzy opisy poszły? Morganek też?[/QUOTE]

Morgan jeszcze nie, bo czekam na Abrę, może uzupełni. A jak nie to wkleję to co tu zamiesciłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noemi1']Morgan jeszcze nie, bo czekam na Abrę, może uzupełni. A jak nie to wkleję to co tu zamiesciłam.[/QUOTE]

Noemi!
Treść ogłoszenia jest super!
Można dodać, że Morgan potrafi chodzić na smyczy, jest wesołym, młodym i żywym psiakiem, ale bez oznak ADHD czyli w skrócie nadpobudliwości ruchowej.
Do większości innych czworonogów ma stosunek pozytywny. Może zamieszkać w domu, w którym są już zwierzęta.
Ps. Niestety do kotów i dzieci nie sprawdzony, żywienie standardowe.


[B]Noemi, Nukujek, Danusiadanusia[/B] - jesteście niesamowite :loveu::loveu::loveu:

Dziękujemy w imieniu trojaczków!!!
Jeszcze raz przepraszam, że tak rzadko tu bywam, ale nie wiem w co mam włożyć ręce...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Abra za dodatkowe, bardzo ważne informacje :)

Ogłoszenie Morgana będzie wyglądało tak:
[FONT=Arial][SIZE=3]Morgan pętany sznurem szuka domu na zawsze.[/SIZE][/FONT]
[B][COLOR=black][FONT=Arial][B]Morgan dwuletni nieduży około 12kg piesek.[/B][/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=black][FONT=Arial]Jest bardzo przyjacielski i ufny. Grzeczny w samochodzie, grzeczny u weterynarza.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Arial]Potrafi chodzić na smyczy, jest wesołym, młodym i żywym psiakiem, ale bez oznak ADHD.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Arial]Do większości innych psów ma stosunek pozytywny. Może zamieszkać w domu, w którym są już zwierzęta. Niestety do kotów i dzieci nie sprawdzony. Nie wymaga specjalnego żywienia.[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Arial][B]Gdy został znaleziony[/B][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Arial] miał na ciele mnóstwo większych lub mniejszych ran. Weterynarz uznał, że ich rozmieszczenie i kształt mogą wskazywać na to, że [B][FONT=Arial][B]ktoś kiedyś Morgana pętał lub czymś związywał…[/B][/FONT][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Morgan przeszedł pomyślnie operację[B][FONT=Arial][B] zwyrodnień zarówno w obrębie panewki jak i w obrębie główki kości udowej lewej tylnej nogi![/B][/FONT][/B] Obecnie jest już w pełni sprawnym pieskiem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Morgan szuka kochającego domu do końca życia, na pewno odwdzięczy się całym swoim psim sercem.[/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]Nie wydamy psa do kojca. Przy adopcji wymagane są: wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej (to nic strasznego).[/FONT]
[COLOR=black][FONT=Arial]Kontakt w sprawie adopcji: [B][FONT=Arial]790 102 273 ; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/B][/FONT][/COLOR]

Już je wysyłam na bazarek :)

EDIT: Wysłany również Morgan :)

Edited by Noemi1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Noemi! Dzięki!!![/QUOTE]

Naprawdę nie ma za co :) Oby Morgan wreszcie swojego ludzia znalazł :)

[quote name='nukujek']Wyjeżdżałam i dopiero wróciłam. Kasa wpłacona:p Teraz czekamy na ogłoszenia:-)[/QUOTE]

I niech jadą psiaki do domków swoich jednych :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...