Jump to content
Dogomania

Sportowa galeria agilitowo-frisbowa


Victoria

Recommended Posts

[quote name='Illusion']Ja mogę z Tobą porzucać, ja! :multi: A jak pies ma problem żeby dobiec to najlepiej nauczyć go komendy "przód", jak pies obiegnie i wyleci ileś metrów do przodu to wtedy wyrzuca mu się dysk i nie trzeba się martwić czy dobiegnie :razz:.[/QUOTE]
to kiedy ;d;d;d??

[quote name='paulaa.']Dopiero było, że tylko na dog diving. :cool3: Teraz to już muszę być i to zobaczyć :smile: Nana nadpies da radę[/QUOTE]
ależ ja w Nanę nie wątpię :evil_lol:

[quote name='Giventis']Świetne zdjęcia kochani. Dużo pracujecie nad tymi zdjęciami czy tak od ręki? Szkoda, że moja psina nie jest skora do fotografii..[/QUOTE]
dzięki, miło się się podobają :D
Mi większość zdjęć wychodzi zupełnie przypadkiem, rzadko kiedy uda mi się zrobić ładne pozowane zdjęcie.
Te które mają podpis są przerabiane, te bez podpisu - prosto z puszki ;)


Piłki..... :loveu:
Nie żałuję ani grosza :diabloti:
Świecąca szybko się naświetla, najszybciej w świetle dziennym :lol:
Ładnie świeci, mocno, jak długo - nie wiem. Jeśli wieczorem nie będzie padać to jeszcze dzisiaj dam znać ;)

Gwiżdząca - zrobiła furorę :P
Nana przeszczęśliwa, latała za piłką z takim entuzjazmem jakiego u niej dawno nie widziałam :loveu:
Ogólnie nigdy nie ma problemu z przynoszeniem piłki, za to z oddawaniem owszem.. lubi się szarpać a poproszona nie oddaje bez protestu. Z tą piłką narazie było zupełnie inaczej. Tak jej się gwizdanie spodobało, że rzucała mi piłkę pod nogi tak fajnie, siadając przede mną jak na obi <3

Także......... ja ich chyba serio nie sprzedam :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Ja mogę z Tobą porzucać, ja! :multi: A jak pies ma problem żeby dobiec to najlepiej nauczyć go komendy "przód", jak pies obiegnie i wyleci ileś metrów do przodu to wtedy wyrzuca mu się dysk i nie trzeba się martwić czy dobiegnie :razz:.[/QUOTE]

[quote name='Naklejka']Arni wybiega, a potem nie umie odszukać dysku :P
Dopiero się uczy śledzić dysk i jest troszku lepiej.[/QUOTE]

[quote name='Illusion']U nas też był z tym problem na początku, ale dawałam suczy znak, żeby odwróciła głowę i wtedy biegła przed siebie jednocześnie patrząc na dysk.[/QUOTE]


Nana wybiega do przodu, tylko właśnie z tym mam problem, bo musze patrzeć na psa w którym miejscu jest, żeby w odpowiednim momencie rzucić. I dlatego nie umiem się wystarczająco skupić na rzucie i nie wychodzi..

Link to comment
Share on other sites

Tak, to są eMki ;)

[quote name='Illusion']Kurcze, to musisz już jakoś wyczuć, u każdego to pewnie inny moment.
A jak rzucasz max glow to też słyszysz ten "gwizd"?

[B]Agata[/B] [URL]http://youtu.be/LV_SrWG8hGA[/URL] :)[/QUOTE]

też, ale to inny dzwięk jest jednak. Bardziej monotonny i cichszy. Whistler bardziej ćwierka, tak dokładnie jak na tym filmiku.
A Rebounce wcale, albo tak cichutko ze ledwo slychac


Serio, te piłki to jakiś geniusz wymyślał hahahaha
Jak Nu dostała wszystkie 4 plus swoją ukochaną speed, Bawiła się Max Glow albo Whistler. Potem Ultra i speed, najmniej jej się Rebounce podoba.




Już wiem, do dog dartbee wezme xtra jesli uda mi sie kupic nowy dysk, do time trial pewnie tez :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

materac jest dwuosobowy :diabloti:

a tak serio, to mozemy spac razem, na materacu a angi na lozku bedzie xd
no i jest ten pokoj obok w razie co, tylko tam straszny bajzel jest a mi sie nie chce tego sprzątać :P no ale w razie co to lozko jest, co nie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...