Jump to content
Dogomania

Sportowa galeria agilitowo-frisbowa


Victoria

Recommended Posts

Tysia nie masz uczuć :P

 

 

 

 

 

Uwaga relacja!

hahah zaszczyt nie :P

 

 

Zawody Eukanuba Agility Cup w Powsinie, byłyśmy sobie w weekend :D

Nie bardzo pamiętam przebiegi sobotnie xd

od piątku chora jestem, także juz jechałam na zawody z gorączką, a jako że tata w gorach się wakacjował to byłam zdana na publiczne środki transportu.

W sobote ledwo żyłam, gardło mnie bolało a to jest chyba najgorsza część choroby..

Rano po drodze spotkałyśmy się z Mileną i Fabim którzy u nas nocowali.

Same zawody spoko, piesałkę ładnie biegała, Największym sukcesikiem było 4 miejsce w openach na 22 psy, z czystym biegiem i nienajgorszym czasem.

Nawet nie wiem czy to był jumping czy agility bo zapomniałam zrobić zdjęć wynikom, ale się dowiem :P

Łapki żadnej nowej nie mamy. 

Powrót do domu...mmm poezja xd

najpierw pan w autobusie który mowił nam, że nasze psy umrą z otwartymi oczami i krwią na pysku, a potem pan obok który założył sobie arafatkę na twarz i zrobił "mm!" do pana od otwartych oczu. No kurde cyrk na kółkach xd

 

Drugiego dnia już ominęła nas wątpliwa przyjemność podróży autobusem, bo tata zawitał do domu i wybrał się z nami na zawody.

Przed pierwszym biegiem Nana na mnie skoczyła i źle wylądowała, czego skutkiem był pisk i podkulona łapa. Mocno bolało, bo ona z byle powodu nie piszczy, ale z obmacywania łapki wniosek był taki ze to nic powaznego, wiec po rozchodzeniu nogi pobiegla. W trakcie biegu nie kulala, natomiast na mecie znowu noge raz podniosła. Poszlismy wiec z tata na dluzszy spacer zeby zobaczyc czy puszczona bedzie biegac z wlasnej woli czy raczej oszczedzac noge. I tym razem było wszystko okej, bo szalała tak jak zwykle.

A ja zostałam zdeptana przez przerośniętego boksera, albo coś innego z wyglądu podobne, ale gabarytowo conajmniej 2 razy większe. Przy okazji zostaliśmy z tatą zwyzywani od wieśniaków itp.. 

A wszystko dlatego że mili państwo nie byli wystarczająco bystrzy aby ogarnąć mechanizm działania smyczy, pomimo ze dobre kilkadziesiat metrow przed nimi zapielismy naszego psa i zatrzymalismy sie wyraźnie oczekując od nich tego samego. 

Ci geniusze zafundowali mi zły humor na resztę dnia, a Nanie rzucanie się na każdego mijającego ją psa.

 

Wracając do zawodów - reszta biegów tak se średnio, pies nie bardzo chciał współpracować, na jednym biegu poszła się przywitać z sędziną, na kolejnym z fotografem, a na następnym szukała taty. Przez to oprócz odmów były również karne czasy, bo się wlokła niemiłosiernie. Nie wiem czy to przez to że tata z nami był, czy łapa ją bolała..

Niby było okej, ale wieczorem znowu kuśtykła ze dwa razy.

 

 

A teraz hit:

Agility łączy ludzi!

Jeden z trójkowych zawodników okazał się być moim bratem ciotecznym :diabloti:

Tata go wypatrzył, nie widzieli się od 20 lat, ja go znałam jedynie z widzenia jako zawodnika, nie miałam pojęcia, że jesteśmy rodziną.

Śmieszna sprawa z tym wyszła ;)

Link to comment
Share on other sites

On nie byl na automacie tylko w ogole bez smyczy :/
Jakby byl chociazby na flexi to bym nie musiala sie denerwowac. A on wlecial w nas rozpedzony przez kilkadziesiat metrow a te debile go nawet nie zawolaly. Widac mlody byl ale nosz kurfa ja ide z agresywnym mikropsem z mozliwa kontuzja lapy. Juz borze nawet nie dokoncze bo sie wkurzylam znowu a i tak ledwo zyje a im bym lby w mikrofalowce upiekla najchetniej

Link to comment
Share on other sites

No ciekawe czy coś z tego wyjdzie, jakieś odnowienie kontaktów rodzinnych, czy pozostaniemy przy samej świadomości :P

 

 

 

 

NIENAWIDZE MOVIE MAKERA!!!

gónwo jedne, muzyke przesunęło, jakość zniszczyło... aczkolwiek i tak nie jest źle... Za to YT ma jakieś skrzywione spojrzenie na rozdzielczość.. 

także... nie zapomnijcie oglądać w FULL HD :diabloti:

 

https://www.youtube.com/watch?v=9G9Kd0XTQXk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo, bardzo fajny, przyjemny filmik! :)

Wy macie już śnieg?

dziena 

haha nie, nie miałam materiałów i wzielam stare nagranie z zimy :P

 

 

Baton weź mi powiedz jak się filmiki wrzuca teraz tak żeby można było obejrzeć na dogo :P

 

 

 

 

 

Powiedzta mi dobre dusze, zna kto dobrego weta w Wawce po prawej stronie Wisły?

Potrzebuje kogoś sensownego do zdiagnozowania Nanowej łapy możliwie jak najmniejszym kosztem (czyli sensowny wet wskazany, zeby uniknąć niecelnych badań a już broń Boże wyliczanek 'antybiotyk czy maść'

Na razie chyba nie szukam ortopedy, tylko po prostu inteligentnego weta który dokładnie pomaca, popatrzy i zleci możliwie najtrafniejsze badanie (a nie wszystko po kolei dla nabicia se na kase, jak to niektórzy potrafią..). 

 

 

 

Next:

szukam domu dla prośków... :C

Także jak ktoś jest zainteresowany/zna kogoś kto chciałby je przygarnąć to proszę o pw.. 

Tylko szukam ODPOWIEDZIALNEGO domu, kogoś, kto się nimi dobrze zajmie, najlepiej, żeby była to osoba która już miała/ma świnki. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

chcialam wrzucic fotki ale mi dogo wywala ze nie mam uprawnien o.0

wiec macie krolika z neta :P

 

Krolik-ze-smieszna-mina_20131010001137ui

 

 

 

 

 

chyba powinnam zmienić tytul wątku na "DWIE KALEKI"...

bo sportową galerią to on już nie jest i raczej długo nie będzie

 

Z Nany łapą nie jest dobrze.

Byłyśmy dzisiaj znowu na kontroli, panie wet stwierdziły zgodnie, że nie ma żadnej poprawy, także jeszcze 2 tygodnie szlabanu ostatniej szansy i 26go kolejna wizyta, tym razem znowu u ortopedy. Jak nie będzie poprawy (a coś czuję, że nie będzie..) będziemy już rozmawiać o operacji. Na szczęście podobno są inne metody jak naświetlanie, ale nie wiem czy u Nany się sprawdzą.

 

W ogóle musze pamiętać wziąć coś do pisania, bo nadal nie szczególnie ogarniam co jej tak właściwie jest, pomimo, że dzisiaj dokładnie wypytywałam wetki, ale nie bardzo potrafię połączyć fakty :mdleje:  :stupid:

 

Także na tą chwilę mogę tylko powiedzieć, że oprócz rzepki większym problemem jest źle zbudowane kolano, co może prowadzić w przyszłości do uszkodzenia różnych ważnych części odnóża, których nazw nie pamiętam..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...