Jump to content
Dogomania

Maja, mikro kudłatka w ds


kora78

Recommended Posts

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rewelacja']A czy jej wiek i stan zdrowotny w ogole pozwala na przeprowadzenie zabiegu sterylizacji?[/QUOTE]

dzis sunia ma szczepienie w schronie, dopiero wtedy moze byc wydana.
bede popoludniu do schronu dzwonic to sie dopytam.

mialam plan sunie jutro brac, wykapac i isc pojutrze na ogledziny u mojego weta, wazenie i ocene kosztu sterylki. sterylke chcialam w poniedzialek, nie na wekendj jakby cos zlego sie mialo dziac.
a juz w kolejny wekend, po 5-6 dniach jechalaby na docelowe dt u Anuli.

taki mam plan. skorygujcie, jak jest zly.

Link to comment
Share on other sites

nie no 15 nie. od 6 w gore wg mnie. zabki ma cale zolte, starte kly. siekaczy nie widzialam.
dzis jest wet w schronie, bede dzwonic po 15stej i pytac, na jaki wiek ja ocenili- a zawsze z roczek obniza, zeby dac im szanse na domek :)

serducho osluchamy na kontroli u mojego weta, jak ją wykąpię i wyczesze.
krew... jaki koszt jest? moj wet bierze dosc tanio, to nie Wroclaw przeciez. ile sie za to laci tak srednio? z 50zl? mniej? cos kojarze,ze kiedys mi kazal z krwia eciec sama do laboratorium i do niego z wynikami wrocic, by zinterpretowal. za pobranie krwi z 10zl?


tylko, co bedzie, jak sie sunia na juz do cięcia ie bedzie nadawala? ja na dluzsze dt jej nie moge miec, tz jeszcze nic o niej nie wie nawet...jak pieske na pare dni ,tydzien to jakos przezyjemy, ciche dni beda i tyle ;) ale 2-3-4 tyg to juz nie przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

No to tytuł nieżle w bład wprowadza :D
Starutka jak dla mnie to ....powyżej 10-15 :)
Badanie krwi kosztuje to różnie. Od 60 do nawet 140 (z biochemią - zależy od lecznicy - ceny warszawskie)
Wydaje mi się, że jej wystarczy zrobić podstawowe (te tańsze) żeby zobaczyć co się z wątrobą dzieje.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]nooo to ładna mi staruszka! tylko się cieszyć, że jest lepiej :loveu: to szybciutko po odpicowaniu domek znajdzie :loveu:[/QUOTE]

dosłownie to samo chciałam rzec :)
Może to okrutne ale fakt, że ma mniej lat działa na jej korzyść. Kąpiel, fryzjer, manicure, pedicure, kilka ogłoszeń i tylko czekać jak trzeba będzie casting na nowego opiekuna robić :)

Link to comment
Share on other sites

:))))))

Anulka, daj jej imie co? nie bedziemy czekac, az ją zobaczysz, jak ma byc z 10 dni u mnie. musi miec imionko juz.

jutro popoludniu jade po sunie, tz sie dowie, jak bede wychodzila z domu.... zycie.

a ile po odrobaczaniu mozna ciachac? ile po szczepieniu? wie ktos?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...