Jump to content
Dogomania

vaness

Recommended Posts

[quote name='Aleksandra95']Przykro mi :(



[URL]http://psiesmaki.blox.pl/2012/03/Ciasteczka-marchewkowo-pietruszkowe-z-otrebami.html[/URL]

tu ktoś bloga prowadzi.;) może Ci się przyda[/QUOTE]


[quote name='kamilka91']Wacuś... :-([/QUOTE]

[quote name='dagaa111']przykro mi :-([/QUOTE]

[quote name='understandme']Wacuś
[*]
Przykra wiadomość :-([/QUOTE]


noo :( krótko te chomiczki żyją . Pojechałam z nim do weterynarza , bo się biedak męczył .. tak głośno oddychał i na jedno oko już nie widział i w ogóle ... niech żyje tam gdzie reszta moich chomików
[*]

od poniedziałku zabieram się za pieczenie ciasteczek dla mojej rudej małpiszony ;) może nie spale domu , chociaż ogólnie mam zakaz gotowania , ponieważ jestem w tej sprawie kompletne beztalencie :oops:

dzięki Ola za przepisy , może jeszcze ktoś ma jakieś sprawdzone ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vaness ja mam takie dwa przepisy z "Mój pies" na mufinki marchwiowo-serowe i na ciasteczka z dynią i botwinką (te drugie robiłam..fajnie wyszły :D ) tylko, że właśnie te z botwinką i dynią to są takie złożone jeśli chodzi o składniki, bo z tego co pamiętam jest tam mąka pszenna pełnoziarnista, mąka sojowa (tej nie dałam, bo nie miałam ;) ), mąka kukurydziana i mleko, jajka, pestki dyni, olej roślinny i coś tam jeszcze :D one są fajne, bo to ciasto się wałkuje i wycinasz kawałeczki jakie chcesz np kwadraciki i są takie kruche..moja Tośka oszalała na ich punkcie :) jeśli chcesz to podaj maila to wyślę Ci skan albo zdjęcie :)

Przykro mi z powodu Wacusia :( chomiczki tak krótko żyją :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Dzień dobry :)


Przykro z powodu chomiczka :(

Buziaczki dla Pańci i Toffika :buzi:[/QUOTE]

witamy , witamy :lol:


[quote name='kopra']Vaness ja mam takie dwa przepisy z "Mój pies" na mufinki marchwiowo-serowe i na ciasteczka z dynią i botwinką (te drugie robiłam..fajnie wyszły :-D ) tylko, że właśnie te z botwinką i dynią to są takie złożone jeśli chodzi o składniki, bo z tego co pamiętam jest tam mąka pszenna pełnoziarnista, mąka sojowa (tej nie dałam, bo nie miałam ;-) ), mąka kukurydziana i mleko, jajka, pestki dyni, olej roślinny i coś tam jeszcze :-D one są fajne, bo to ciasto się wałkuje i wycinasz kawałeczki jakie chcesz np kwadraciki i są takie kruche..moja Tośka oszalała na ich punkcie :smile: jeśli chcesz to podaj maila to wyślę Ci skan albo zdjęcie :smile:

Przykro mi z powodu Wacusia :-( chomiczki tak krótko żyją :-([/QUOTE]

wysłałam maila na Pw ;) Tofficz szaleje na punkcie wszystkiego co słodkie :D


no tak , Wacuś sobie żyje gdzieś tam a ja chyba kupię jakiegoś zwierzaka małego do klatki , bo smutno w domu .
A tak w ogóle co drodzy dogomaniacy myślicie o wędzonych świńskich uszach dla psa ?
:) życzę ciepłego dnia wszystkim :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagaa111']mój uwielbia te wszystkie suszone przysmaki, za wędzonymi uszami szaleje, ale za żwacze to dałby się pokroić[/QUOTE]

[quote name='kamilka91']Mik uwielbia wędzone uszy, ale ma po nich problemy trawienne... :roll:[/QUOTE]

[quote name='Aleksandra95']Dora te wedzone smrody lubi . :-P[/QUOTE]


mnie przeraża ilość tych uszu - w każdym sklepie w całej Polsce ile ich jest :roll: więc ile świń musiało stracić uszy , żeby pies miał sobie co przekąsić ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']chomiczki niestety za krótko żyją :(
ostatnio moja Marysia odeszła... :(
przykro mi (*)[/QUOTE]

dziękuję za współczucie i odwiedziny

[quote name='kamilka91']Dzieciom zawsze najtrudniej wytłumaczyć...[/QUOTE]

no tak


właśnie pieką się ciasteczka serowe z otrębami :D ale jakoś tak to mega dziwnie wygląda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']Matko, żwacze... Więcej tego smrodu nie wezmę do domu, musiałam dwa dni wietrzyć :D Chociaż trzeba przyznać, że Mik była przeszczęśliwa... :)

Napisz czy Toffikowi się ciacha spodobały ;)[/QUOTE]

haaahaha :D Toffikowi to się wszystko podoba co jest do jedzenia :diabloti: i nie ważne czy śmierdzi czy nie :evil_lol: a ciacha też lubi :)

[quote name='understandme']mój jadł ciasteczka pasztetowe, przepis tutaj z dogo :smile:

A teraz jest zakochany po cały żołądek w żwaczach :-D[/QUOTE]

ja teraz wątróbkowe chce zrobić :D

Link to comment
Share on other sites

Tofffik jest jakiś dziwny...

Pańcia Vanessa pobiegła do sklepu kupić lody (upał nieziemski), no to ciocia Rasowa zabrała się do szkolenia Toficza :D Komendy wykonywał w ułamki sekundy. Wszystko ładnie, pęknie. Ale nagrody nie przyjmował (suche wafelki).
Jak się potem okazało - czekał na wafelka z lodem waniliowym :)sp

spryciarz! suchara nie chciał wcinać! czekał na nadzienie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rasowa2410']Tofffik jest jakiś dziwny...

Pańcia Vanessa pobiegła do sklepu kupić lody (upał nieziemski), no to ciocia Rasowa zabrała się do szkolenia Toficza :D Komendy wykonywał w ułamki sekundy. Wszystko ładnie, pęknie. Ale nagrody nie przyjmował (suche wafelki).
Jak się potem okazało - czekał na wafelka z lodem waniliowym :)sp

spryciarz! suchara nie chciał wcinać! czekał na nadzienie :cool3:[/QUOTE]

hahahah XD no on taki dziwny jest :D


Wszystkie 10 szczeniaków znalazło swoje domy :) właśnie widziałam , że jakaś Pani jest zainteresowana Perłą - drugą matką szczeniaków :) możliwe , iż wszyscy znajdą domki i bardzo się cieszę ;)
nie mam zdjęć Tofficzowych , ale za to dodam szczeniaki , które mają ponad dwa tygodnie , będą do adopcji we wrześniu :)

[IMG]http://i1251.photobucket.com/albums/hh542/tofficzek/578837_429146800462609_793331174_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1251.photobucket.com/albums/hh542/tofficzek/576194_429146853795937_92211077_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1251.photobucket.com/albums/hh542/tofficzek/556610_429146883795934_1049050000_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1251.photobucket.com/albums/hh542/tofficzek/318758_429146840462605_1346377570_n.jpg[/IMG]

Może ktoś z Bydgoszczy lub okolic , chce zaadoptować sobie małego przyjaciela ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopra']jakie słodziutkie szczeniorki! na pewno szybko znajdą domki :)
vaness czy doszedł mail ode mnie :> ?[/QUOTE]

tak , doszedł !
bardzo dziękuję:calus: , jakoś na dniach będziemy robić ;) teraz jest tak gorąco , że mi się nie chce :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Piękne szczeniaczki :loveu:[/QUOTE]

dzidziusie :loveu:

kupiłam Toffikowi obrożę , ale ludzie sie gapią jak on idzie w niej , że to dziewczyna :mad: chyba będę musiała sprzedać i kupić inniejszą

[IMG]http://i1251.photobucket.com/albums/hh542/tofficzek/obroza.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...