Jump to content
Dogomania

vaness

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='deer_1987'][url]http://img801.imageshack.us/img801/8082/s024.jpg[/url]
jaki zmeczony..[/QUOTE]

bo my teraz codziennie biegamy :)

[quote name='ania90'][url]http://img684.imageshack.us/img684/4412/s012z.jpg[/url] heh takie widoki to ja mam codziennie od moich panow;)[/QUOTE]

mój też tak odpoczywa sobie , albo po prostu się kula :D

[quote name='ewes'][url]http://img801.imageshack.us/img801/8082/s024.jpg[/url] -> on ma kokardkę, czy mi się wydaje :p?[/QUOTE]

taak ! :D w tym momencie był najstarszą córką mojej siostry :D

[quote name='magdabroy']Zdjęcia nie są brzydkie :shake: Cudny rudzielec :loveu:[/QUOTE]

dziękujemy ! :loveu: :loveu:

[quote name='Lucky.']fajne macie tereny spacerowe. Meg uwielabia takie rozkopy :P[/QUOTE]

Toffi też :D nawet jakby błoto było :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']Automatycznie same zamykają mu się oczy, lub nagle coś jest w zupełnie innym kierunku interesującego :diabloti:[/QUOTE]

właśnie , Toffi mnie denerwuje jak wciąż na złość patrzy w inną stronę -.- i jak ja się przesunę z aparatem to on głowę odwróci w drugą -.- udusić tylko :D


[quote name='kamilka91']Aaa :D Ja z rowerem zaczynam 1 kwietnia, a od 21 marca biegam :D Mik-Kulka musi zrzucić zbędne kilogramy... :oops:[/QUOTE]

no ja za bardzo się nawet nie męczę na tym rowerze , bo mój wariat mnie większą część drogi ciągnie :D

Link to comment
Share on other sites

Wow, udaje wam się razem jeździć na rowerze ? Ja bym strasznie chciała, ale z moim to nawet na rolki się nie da iść, bo zaraz glebe zaliczam jak tylko psa zobaczy.. :roll: Więc wam zazdroszcze i czekam na jakieś wiosenne zdjęcia Toffika. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Wow, udaje wam się razem jeździć na rowerze ? Ja bym strasznie chciała, ale z moim to nawet na rolki się nie da iść, bo zaraz glebe zaliczam jak tylko psa zobaczy.. :roll: Więc wam zazdroszcze i czekam na jakieś wiosenne zdjęcia Toffika. :smile:[/QUOTE]

my w tamtym roku już jeździliśmy :D pierwszy raz był kiepski , nie wiedział co ma robić , bał się że wpadnie mi pod koła :roll: ale na drugi dzień było już dobrze :multi:
tamte całe lato jeździliśmy codziennie wieczorem :razz:

a w tym roku jak wyjechaliśmy pierwszy raz to od razu wiedział co i jak :loveu:
ja zawsze tempo do niego chce dostosować , ale on nieraz tak gna , jak wyścigowa :crazyeye:
i wtedy patrzą na nas wszyscy :D
a na rolkach byłam z nim raz u babci na wsi - tam droga asfaltowa i też było okey :p
tylko ,że u mnie w mieście po tych dziurach bym sama za daleko nie zajechała :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...