Jump to content
Dogomania

szczeniee Mafii w drugim domku- ale to jest juz chyba ten na zawsze dom;-)


elainfo

Recommended Posts

[quote name='elainfo']Ja mam prosbe !!!Błagam jesli mozecie to niewpłacajcie na zadne afny ani inne stowarzyszenia.. nam jest nagwałt potzebna gotówka!!!! a ztych fundacji toniema jak wyciągnac gtówki na juz!! mafia ma tylko do dzis opłacony hotelik!! ja pojechac dzis ani jutro niemoge, (jeżdze tylko w weekendy)do tego ja niewiem..u mnie juz krucho z kasa zeby zakładac za mafie kacha tez juz swoich ponad 250pln dała!!
potrzebma gotówka na juz!! do tego tak naprawde zadna z nas niewie tak konkretnie jak rozliczyc sie z Afn czy stowrzyszeniem.. zeby uzyskac od nich pieniadze.. to sa procedury które trawaja w czasie..,którego nam brakuje!!papierkowa robota..dlatego prosilabym aby wpłacac na konto prywatne..poniewaz to jest najszybsza metoda.. i trzeba sie zastanawiac nad fakturami , przelewami.. itp..np ten pensjonat moze wystawaic fakture zapobyt mafii ale nie przyjmuje płatnosci za jej pobyt przelewem na konto.. a to jest czasem warunkiem "odzyskania "pieniedzy ,które wisza w afn czy "niczyich".... tak naprawde jakies pienbiadze sa gdzies przelane na fundacje ale fizycznie ich nie mamy..i pozytku z tego niema![/quote]


ok !! zadzwoniłam do GREENEVIL (AFN)celem otzrymania instrukcji jak zrobic uzytek z przeznaczonych na szczeniorki pieniazków.. wszytsko jasne.. chociaz i tak na jedno wychodzi.. bo ustaliłam ,ze kasa bedzie przelana na moje konto..tylko pare dni to potrwa wiecej.. w kazdym bax razie ja wezme fakture za hotel na 47 PLN przekazuje ja do Afn.. i dostaje przelew na konto moje..i mamy na kolejne ... ehhhh 2 dni..w hotelu..;-((

SKARPETA NA AFN nazywa sie "szczeniaki z Wołomina" jakby ktos sie uparł na wpłaty na afn..;-))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elainfo']ok !! zadzwoniłam do GREENEVIL (AFN)celem otzrymania instrukcji jak zrobic uzytek z przeznaczonych na szczeniorki pieniazków.. wszytsko jasne.. chociaz i tak na jedno wychodzi.. bo ustaliłam ,ze kasa bedzie przelana na moje konto..tylko pare dni to potrwa wiecej.. w kazdym bax razie ja wezme fakture za hotel na 47 PLN przekazuje ja do Afn.. i dostaje przelew na konto moje..i mamy na kolejne ... ehhhh 2 dni..w hotelu..;-((

SKARPETA NA AFN nazywa sie "szczeniaki z Wołomina" jakby ktos sie uparł na wpłaty na afn..;-))[/quote]

a co z moimi pieniążkami na niczyich??
co prawda to 3 dyszki, ale też już od nich wyciągaj- bo czas nagli!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']a co z moimi pieniążkami na niczyich??
co prawda to 3 dyszki, ale też już od nich wyciągaj- bo czas nagli!!!![/quote]

Clocwork pogadam z Asia.. zeby cos wymysliła.. może da rade jednak ,zeby wystawic na nich faktute za hotel i zeby przelali na aski konto czy moje.. zobaczymy.. bo chyba bez sensu kupowac karme za 30 Pln.. kurcze ja sie nieznam na tych procedurach..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']Clocwork pogadam z Asia.. zeby cos wymysliła.. może da rade jednak ,zeby wystawic na nich faktute za hotel i zeby przelali na aski konto czy moje.. zobaczymy.. bo chyba bez sensu kupowac karme za 30 Pln.. kurcze ja sie nieznam na tych procedurach..[/quote]

dla mnie to wogóle bez sensu, że wypłacaja tylko za okazaniem faktur!!! przecież jest kupa psów ratowanych, branych z ulicy na tymczasy przez prywatne osoby... nie tylko instytucja zajmują się opieką nad psami!!! więc osoba prywatna nie ma możliwości wystawienia faktury... no ale widocznie kolejne chore przepisy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']Ja mam prosbe !!!Błagam jesli mozecie to niewpłacajcie na zadne afny ani inne stowarzyszenia.. nam jest nagwałt potzebna gotówka!!!! a ztych fundacji toniema jak wyciągnac gtówki na juz!! mafia ma tylko do dzis opłacony hotelik!! ja pojechac dzis ani jutro niemoge, (jeżdze tylko w weekendy)do tego ja niewiem..u mnie juz krucho z kasa zeby zakładac za mafie kacha tez juz swoich ponad 250pln dała!!
potrzebma gotówka na juz!! do tego tak naprawde zadna z nas niewie tak konkretnie jak rozliczyc sie z Afn czy stowrzyszeniem.. zeby uzyskac od nich pieniadze.. to sa procedury które trawaja w czasie..,którego nam brakuje!!papierkowa robota..dlatego prosilabym aby wpłacac na konto prywatne..poniewaz to jest najszybsza metoda.. i trzeba sie zastanawiac nad fakturami , przelewami.. itp..np ten pensjonat moze wystawaic fakture zapobyt mafii ale nie przyjmuje płatnosci za jej pobyt przelewem na konto.. a to jest czasem warunkiem "odzyskania "pieniedzy ,które wisza w afn czy "niczyich".... tak naprawde jakies pienbiadze sa gdzies przelane na fundacje ale fizycznie ich nie mamy..i pozytku z tego niema![/quote]

Elu, szkoda że do mnie wcześniej nie napisałaś lub nie zadzwoniłaś, ja wczoraj już wszystko z AFN ustaliłam. Nie jest wcale tak, że najpierw trzeba okazać fakturę. Fakturę musimy dostarczyć dziewczynom z AFN potem, jak już zostanie zapłacone.:p Jeśli Greenevil przeleje na Twoje konto te 40-pare zł to dobrze, ja czekam na przelew 70 zł ze skarpety Klifforda, który ma już dom i kasa nie jest tam potrzebna. Faktury wyślemy później pocztą.
Jeśli chodzi o trzy dyszki od clockwork, zapytam jak to dokładnie jest, pieniądze na pewno nie przepadną.Clockwork, te przepisy nie są głupie, są mądre ;) i mają zapobiegać wszelkim krętactwom i niejasnością. Każda fundacja czy stowarzyszenie musi się rzetelnie rozliczyć z księgowości. Nie rozumiem jednak dlaczego przelew nie może iść na prywatne konto i potem faktura np z hotelu. Ale zaraz się dowiem.:p

W hotelu mamy tydzień czasu na uregulowanie zaległości - czyli od dzisiaj bije licznik na minus niestety i w ciągu tygodnia musimy to spłacić.:oops: A ten czas tak leci...:-(

Z dobrych wieści mam tyle: dzwoniła pani bardzo zainteresowana adopcją szczeniątka-suni, ma też drugi chętny dom na drugą suńkę, kolejka po maluszki nam się powoli ustawia.:p :multi: Pan który dzwonił, dzwoni nadal co kilka dni, dopytuje o maluchy i o Mafijkę, rozważa czy szczeniaka czy lepiej dorosłą psinkę. Jest więc pozytywne zainteresowanie...oby tylko przetrwać te 4 tygodnie...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Poszło 100 na hotel albo transport dla Mafii i jej dzieci (na konto Eli). Mam nadzieje, że szybko zaksięgują. W weekend wyciągnę Swojego w odwiedziny do rodzinki... może się zakocha??? Wtajemnicy wam powiem, że to on dał pieniążki:evil_lol:[/quote]


Wielkie, wielkie dzięki :D:D:D
Z nieba nam spadłaś normalnie ;) Ja już tu wyliczałam jak to będzie dać chociaż 20 zł na jedną dobę i wyżyć do końca miesiąca za 30 zł, a tu taka wspaniała wiadomość :)
A gdzie Ty takiego faceta znalazłaś, może mają jeszcze jakiegoś w zanadrzu?? ;)

A tak na poważnie, czy kroś może jutro pojechać i zapłacić za jedną dobę chociaż??
Obawiam się, że pieniążki będą dopiero jutro u Eli na koncie, Ela pracuje poza Wawą i nie wyrobi się do rodzinki :(
Ja w tej chwili przebywam pod Wołominem u rodziców i nawet jak mi się uda wybrać w odwiedziny to jeśli chodzi o kasę to jestem goła i wesoła :(
Jedyne co jutro mi się uda załatwić to jakieś 15 kg karmy dla szczeniąt w pobliskiej hurtowni zoologicznej za grosze...

Link to comment
Share on other sites

Kacha, to ja powtórzę :p : w hotelu mamy tydzień czasu na regulowanie zaległości finansowych. Jak ostatnio rozmawiałam z wetem to tak właśnie ustaliliśmy, nie ma więc problemu z tym że spóźnimy się z płaceniem 2-3 dni. Tyle że wtedy zaległości rosną i nie dość że z góry, to jeszcze "z dołu" (czyli zaległe) trzeba opłacać.:oops: Ale nie ma problemu żeby uregulować rachunek np. w tą sobotę czy niedzielę czy nawet na początku przyszłego tygodnia. Nie ma konieczności by jutro jechać specjalnie tylko po to, by zapłacić za jeden dzień. (chyba że ktoś chce w odwiedzinki do rodzinki:loveu: , to bardzo proszę!:p )
Ja niestety jutro też nie pojadę :placz: (ta sesja mnie dobije!), ale w sob.lub niedz. na pewno tak, wpłacę te swoje skromne 60 zł. Jak przyjdzie przelew z AFN od Kliffka to też opłacę, ale to już dopiero w przyszłym tygodniu, bo do jutra przelew nie dojdzie do mnie.:oops:

Fusica, witaj na forum!!!!!!:multi: :loveu:
Tym swoim pierwszym postem oznajmiasz nam takie dobre wieści, serdeczne dzięki Tobie i Twojemu TZtowi !:Rose: :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Ufff, to mi ulżyło trochę z tą kasą, mi już takie chory myśli chodziły po głowie, że jak jutro nie zapłacimy to nasza rodzinka wyląduje na bruku...

Czekam cały czas na kontakt od Pani Ani, wierzę w to, że się nie rozmyśliła, jej maile za poważne były, poza tym tak jak pisała Supergoga miała wyjechać w delegację, a mój numer telefonu może gdzieś zawieruszyła, tak się zdarza czasami, znam to z autopsji ;)

Link to comment
Share on other sites

Odpowiadam w sprawie mojego TZta... Bywa awanturny i uparty ale mam na niego sposób. Robie taki smutny ryjek ze łzami w oczach, a jeśli nie wystarcza to strzelam focha z tzw. "konsekwencjami" :diabloti: .

Jesli złapiecie kontakt z P. Anią i podejmiecie decyzje o transporcie, to może do przyszłego weekendu uda mi sie TZta urobić (przeciez tak dawno nie byliśmy nad morzem...Misiuuu):razz: .

Link to comment
Share on other sites

OOO FuSICA jak dobrze ,ze sie ujawniłas u nas na watku!!;-)) :loveu: :loveu: :loveu:
przeogromnie dziekujemy za kaske od Ciebie.. jazaraz wejde na konto zeby sprawdzic czy juz dotarły..:cool3:

Asia dzwoniłam do ciebie ale mam pecha .. bo jak ja dzwonie.. to nieodbierasz... i wczoraj dzwoniłam..

Fusica daj znac na smska kiedy bedziesz u Mafii to sie spotkamy bo ja mam dyzurki weekendowe u mafii..
a ja wczoraj dzwiniłam do hotelu i powiedziałam ,ze jutro ktos przyjedzie z kaska.. to teraz głupio troche wyszło.. bo Asia ustaliła co innego ja co innego pomieszanie z poplataniem.. ale jakos to bedzie..;-))

słuchajcie gdybyjednak P. ania zrezygnowała.. niodezwała sie czy cos .. to moze naprawde pomyslimy o jakims tanszym hoteliku.. bo ta kasa jest zabojcza poprostu..

Pomyslcie sobie jakby Mafia w taki ziąb i snieg musiała mieszkac w tej norce na piachu ....farciara z niej.. zreszta jjak wszystkie psiaki ,ktore trafia na dogomnaniaka...;-))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Elu, szkoda że do mnie wcześniej nie napisałaś lub nie zadzwoniłaś, ja wczoraj już wszystko z AFN ustaliłam. Nie jest wcale tak, że najpierw trzeba okazać fakturę. Fakturę musimy dostarczyć dziewczynom z AFN potem, jak już zostanie zapłacone.:p Jeśli Greenevil przeleje na Twoje konto te 40-pare zł to dobrze, ja czekam na przelew 70 zł ze skarpety Klifforda, który ma już dom i kasa nie jest tam potrzebna. Faktury wyślemy później pocztą.
Jeśli chodzi o trzy dyszki od clockwork, zapytam jak to dokładnie jest, pieniądze na pewno nie przepadną.Clockwork, te przepisy nie są głupie, są mądre ;) i mają zapobiegać wszelkim krętactwom i niejasnością. Każda fundacja czy stowarzyszenie musi się rzetelnie rozliczyć z księgowości. Nie rozumiem jednak dlaczego przelew nie może iść na prywatne konto i potem faktura np z hotelu. Ale zaraz się dowiem.:p

W hotelu mamy tydzień czasu na uregulowanie zaległości - czyli od dzisiaj bije licznik na minus niestety i w ciągu tygodnia musimy to spłacić.:oops: A ten czas tak leci...:-(

Z dobrych wieści mam tyle: dzwoniła pani bardzo zainteresowana adopcją szczeniątka-suni, ma też drugi chętny dom na drugą suńkę, kolejka po maluszki nam się powoli ustawia.:p :multi: Pan który dzwonił, dzwoni nadal co kilka dni, dopytuje o maluchy i o Mafijkę, rozważa czy szczeniaka czy lepiej dorosłą psinkę. Jest więc pozytywne zainteresowanie...oby tylko przetrwać te 4 tygodnie...:oops:[/quote]

asia ja po konsultacjach z Green evil juz sprostowałam te kwestie.. z Afn..niewiem czy doczytałas..

Link to comment
Share on other sites

:lying:MAM !!!!SĄ!!! JEST 100 PLn OD KASI f. I 50 PLN od Beaty A.!!!!!!!!!

dziewczyny macie po 100 buziaczków od mafiii i kqazdego ze szczeniorków!!!
kasia ty to chyba osobiscie odbierzesz??? w ten weekend buziaczki?? :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
:calus: dziewczyny kochane jeste scie jak nie wiem co!

Link to comment
Share on other sites

Mafia z dzieciakami chyba powinna zostać w tym hotelu, gdzie jest teraz. Zna już otoczenie, pracowników a przenosiny to dla niej kolejna rewolucja. Tu jest w zasięgu komunikacji miejskiej i zainteresowanym szczeniakami łatwiej dojechać (to taki chwyt marketingowy ;) ). A o pieniądze na hotel sie nie martwcie, jak dojdzie juz przelew to mamy na tydzień. Ja mam wypłatę w przyszłum tygodniu, to znowu podeśle a i rodziców nadszarpnę finansowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Mafia z dzieciakami chyba powinna zostać w tym hotelu, gdzie jest teraz. Zna już otoczenie, pracowników a przenosiny to dla niej kolejna rewolucja. Tu jest w zasięgu komunikacji miejskiej i zainteresowanym szczeniakami łatwiej dojechać (to taki chwyt marketingowy ;) ). A o pieniądze na hotel sie nie martwcie, jak dojdzie juz przelew to mamy na tydzień. Ja mam wypłatę w przyszłum tygodniu, to znowu podeśle a i rodziców nadszarpnę finansowo.[/quote]

tu sie zgadzam..z twoimi argumentami, tylko wiesz tydzien kosztuje 140 pln..a tych tygodni sie szykuje..jeszcze pare.. szczeniakimaja 3 tyg. dopiero wiec jescze min. 3-4 a potem jeszcze niewiadomo ile sie zejdzie z wydawaniem malych i mafusi do adopcji....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Poszło 100 na hotel albo transport dla Mafii i jej dzieci (na konto Eli). Mam nadzieje, że szybko zaksięgują. W weekend wyciągnę Swojego w odwiedziny do rodzinki... może się zakocha??? Wtajemnicy wam powiem, że to on dał pieniążki:evil_lol:[/quote]
ejj fusica . to ty przekaz swojemu TZ tysiąc buziaków od Cioteczek wszystkich za te pieniązki..;-))od ciocci Eli, kasi, Asi, i pozostałych...:razz: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Buziaki przekaże, będzie dumny jak paw... wrażliwa z niego chłopina :lol: . Kaskę na hotel obiecałam, jak będzie trzeba to przelecę sie po pracy z puszką...spoko. Bdziemy kombinowały, jak fundusz sie skończy. Na razie najważniejsze, że Mafia ma dach nad głową. :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]


Oj tak, to najważniejsze :)
A zaraz idę załatwiać pełny brzuszek dla Mafci ;)
Jejku jak ja się cieszę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Odpowiadam w sprawie mojego TZta... Bywa awanturny i uparty ale mam na niego sposób. Robie taki smutny ryjek ze łzami w oczach, a jeśli nie wystarcza to strzelam focha z tzw. "konsekwencjami" :diabloti: .[/quote]
Hehehe, Fusica, skąd ja to znam!:evil_lol: :lol:
Jeszcze raz witaj w naszym gronie zakręconych dogo-maniaczek.:lol: Słońce nam tu wnosisz i na duchu podtrzymujesz, dzięki!:loveu:

Elu, fajnie że wszystko już z AFN jasne, ja tylko tak napisałam dla zupełnej już pewności że te faktury to potem.:p A w hoteliku zawsze mamy ten tydzień czasu na uregulowaie zaległości, jak powiedziałaś że jutro wpłacisz kaskę to dobrze, ale jak byś nie powiedziała to też nic by się nie stało. Tydzień "karencji" mamy obiecany.:p

Słuchajcie, ja mam mieszane myśli co do tej przeprowadzki do Koszalina.:oops: Bo tutaj w W-wie wygląda na to że już co najmniej trzy domy czekają na szczeniaka...lub jeden dom nawet na Mafijkę (mówię o tym panu który do mnie wydzwania i zastanawia się, czy adoptować Mafię, czy szczeniorka wziąć). Koszty podróży do Koszalina też nie są małe... A szczeniorki wg moich obliczeń w sobotę będą miały ponad 3 tygodnie, jeśli nie 4 nawet. Czas leci szybko, nim się obejrzymy będą miały 7 i przyjdzie pora wydawania ich do nowych domów. I teraz co lepsze - kombinować transport dla całej gromady i wieźć szczeniaki na 2 tyg przed możliwymi adopcjami do Koszalina? I odmawiać tym ludziom którzy już na maluchy czekają?
Ja bym zrobiła tak: niech rodzinka do czasu adopcji maluszków zostanie w W-wie. Te maluchy, dla których są już domy, zostaną wydane, dwójeczkę można będzie umieścić na tymczasie u kogoś (np. jednego u mnie), a Mafia z jednym szczeniorkiem pojedzie do Koszalina. Jeśli p.Ania się nie rozmyśli oczywiście. Co o tym myślicie..? Naprawdę chcę dla nich jak najlepiej, ta długa podróż będzie stresująca dla całej rodziny teraz...No i nie ukrywam, że po prostu trochę się obawiam przekazać całe stadko obcej osobie. Wiecie no, różnie to bywa...:oops: Co innego wysłać w taką podróż jednego psiaka, a co innego całą siódemkę. I potem jakby co, to 7 sztuk mieć na sumieniu.:oops: Kurde no, czemu ten Koszalin leży tak daleko?!:-?

Link to comment
Share on other sites

Asia ja podzielam twoja opinię co do koszalina.
ja jakby co to tez moze załatwie jakis tymczasik dla jednego szczeniora..;-)
no pozostaje tylkoproblem pienięzny.. moze damy rade.. niedługo pierwszy pensje.. każdy pewnie cos dorzuci..???

a poki co spokojnie mamy na ponad tydzien pobytu w hotelu..;-))

Link to comment
Share on other sites

Super, wielkie dzięki w imieniu "mafii wołomińskiej" za datki!;) :lol: :loveu:
Ja co prawda pensji nie dostaję;) , ale dzisiaj coś wystawię na bazarku lub allegro, grosz do grosza...

Ciekawe czy Kacha porobi dziś foty?:cool3:Maluszków już tydzień nie widziałam, na pewno porosły!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam od weta. Mam witaminki dla młodej mamci - żeby była silna i zdrowa... no i oczywiście piekniutka. Wet powiedział, że mozna zacząć wydawać najsilniejsze szczeniulki nawt po 5 tygodniu życia. A Mafci to już niedługo powinnyśmy pomóc w karmieniu (podobno chociaż raz dziennie - kaszki dla dzieci). Małe sierściuchy muszą nauczyć się same jeść, zanim trafią do nowych domków.
Na hotelik kaska bedzie, stanę na głowie :cool2:
Mam deklaracje mamy, koleżanki z pracy ... a kolegów poprostu zmusze (nie bedą chcieli sie narazić ;) ) a ja dostaję kaske w poniedziałek. Damy radę, no co może nie ????
Jutro wpadne z miziakami do rodzinki, około 14. Mam nadzieję, że poznam chociaż jedna Ciotkę???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...