Jump to content
Dogomania

Tomi mix sznaucera - już 11 miesięczny szalony pies MA DOM - powodzenia kochany zbóju


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

on potrzebuje szkolenia, dużo ruchu, dużo zajęć bo inaczej niszczy - ten pies nie znosi nudy... ro jest roczniak - jeszcze głupkowaty, ale kurcze wierzę, że znajdzie się ktoś kto zechce z nim pracować, jutro mam dostać zdjęcia aktualne, zobaczymy czy będą się nadawały do ogłoszeń
no i nie może iść do domu z dzieckiem bo na dziecko podobno skacze - no wygląda na to, ze kompletnie niczego się nie nauczył przez 3 miesiące

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Chciałaś powiedzieć, że kompletnie niczego go nie nauczyli przez te 3 miesiące ;>[/QUOTE]

no... sam się nie nauczył bo aż tak mądry nie jest...

[quote name='gosia2313']A dali Ci ludzie muchociaż jakiś czas na znalezienie czegoś? Czy macie go zabierać i ich nic nie obchodzi gdzie?[/QUOTE]

szczerze mówiąc nie wiem, bo oni zadzwonili do Emiś (nie wiem czemu bo to ze mną umowę podpisywali), emiś dała mi znać wiec ja próbowałam się dodzwonić pod nr podany w umowie, echo było, wysłałam smsa, i wieczorem zadzwoniła do mnie - synowa pani, która Tomiego adoptowała... no i pyta czy mogą JUTRO go odwieźć do hotelu, emiś teraz nie ma miejsca, więc powiedziałam, że jutro to do schroniska, bo ja nie mam wolnego kojca teraz też, a emiś ma mi dać znać w niedzielę czy będzie miała czy nie, jak nie to nie wiem co z nim zrobię... jeszcze rozbiera mnie jakieś choróbsko to jużcałkiem będzie bosko

Link to comment
Share on other sites

To będę śledzić wątek.
Mam tylko prośbę jedną. Gdyby go jednak oddawali do schroniska i jakimś sposobem oddali go do Sosnowca to niech go oddadzą z książeczką, żeby szedł od razu na boksy bytowe, żeby już nie tkwił na kwarantannie znów. Chociaż szczerze to nie wiem, czy go przyjmą, niby to pies z Sosnowca, ale mieszkał w Będzinie (czy gdzieś tam w okolicach).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']To będę śledzić wątek.
Mam tylko prośbę jedną. Gdyby go jednak oddawali do schroniska i jakimś sposobem oddali go do Sosnowca to niech go oddadzą z książeczką, żeby szedł od razu na boksy bytowe, żeby już nie tkwił na kwarantannie znów. Chociaż szczerze to nie wiem, czy go przyjmą, niby to pies z Sosnowca, ale mieszkał w Będzinie (czy gdzieś tam w okolicach).[/QUOTE]

nie pozwolę na oddanie do schroniska, nie po to psa zabieram, żeby tam wracał... dzisiaj mam giga doła i jakby mi kazali go jutro zabierać to nie miałabym wyjścia innego niż odwieźć do schroniska, ale póki co może trochę czasu się uda uzyskac, może u emiś się zwolni miejsce, ale i tak nie wiem co dalej, mam nadzieję, ze jutro jak się obudzę to będzie mi łatwiej myśleć o tym, nie takie gagatki były...

Link to comment
Share on other sites

będę chciała, żeby się dołożyli, czy to zrobią... nie wiem czy chociaż trochę się poczują odpowiedzialni za niego czy widzą tylko to co im zgryzł z nudów :shake:

nie mogę zmienić tytułu, odświeżanie nie pomaga, mnie nic nie działa po zmianie forum, oszaleć można bo bałagan mi się robi :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Już wiem !
Kliknij Edytuj post, jak Ci się pokaże pole do edycji to na dole jest Edyuje post - klikniej w to jeszcze raz :)[/QUOTE]

hahaha jesteś genialna, na to bym nie wpadła w życiu :D udało się
niezłe "ulepszenia" forum :roll: a masz sposób na niedziałające subskrypcje?

Link to comment
Share on other sites

ja też mam z subskrypcje w porządku.Ale od dwóch dni miałam problemy z wejście na dogo.Teraz się wycwaniłam i wchodzę, ale przez inna stroną.Wcześniej wchodziłam od razu na forum teraz wchodzę na stronę główną a tam klikam dopiero na forum

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']kurde kurde a mi wyskakuje "file not found" i nie mogę się poruszać po moich subskrypcjach a inaczej to ja nie umiem, za dużo tego...[/QUOTE]

Ale otwierasz to z tego menu po lewej czy wpisujesz/wyberasz z listy adresów? Bo ja mam jakiś adres na liście do subskrypcji i też mi sie pokazuje File Not Found. Ale przez Monu po lewej normalnie się otwierają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Ale otwierasz to z tego menu po lewej czy wpisujesz/wyberasz z listy adresów? Bo ja mam jakiś adres na liście do subskrypcji i też mi sie pokazuje File Not Found. Ale przez Monu po lewej normalnie się otwierają[/QUOTE]

no po lewej i tam mam porobione foldery - bazarki, galerie, sznaucery, i inne :D sporo tego bo mam duźzo wątków w subskrypcjach no i jak klikam na którykolwiek folder, żeby zobaczyć wątki tam zapisane to nie działa! wrr

[quote name='sybisia']Mnie też wywalało "file not found", więc wchodzę na dogo z przeglądarki i potem już wszystko działa[/QUOTE]

aa jak z przeglądarki? bez przeglądarki nie da się nic w necie oglądać więc nie rozumiem tego co napisałaś :splat: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...