Jump to content
Dogomania

Ernusia za TM... Zabrala ze soba moje serce(*)(*)(*)


Iri

Recommended Posts

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobranoc Ernusiu, dobranoc wszystkie pieseczki co nas opuściły i poszli rozrabiać za TM... kolorowych snów, Aniołeczki nasze słodkie, nasze Skarby kochane! nie jesteście tam samotni? pamiętacie o nas?Ernusiu, ten ostatni sen ... wiem ze przyszłaś mnie uspokoić i zaspokoić głód , dziwny głód pożegnania, czułych slow, przytulania, niedosyt, niedomówienie, i udało ci sie - nie mam już takiego niepokoju w sercu, czuje ze jesteś blisko, ale dlaczego nie przyjdziesz do mnie jeszcze? czym zajęta jesteś Moja słodką Dziewczynko? Kochan Cie niezmiernie......brakuje mi Ciebie... Erna, Ernusia, Ernulka, moja na zawsze!

Link to comment
Share on other sites

Witaj Skarbku moj... mysle o Tobie caly czas, przypominam chwile i dlugie godziny, spedzone razem, szczegolnie wyjazdy daleko stad, jak sie zawsze cieszylas, jak zawsze stalas w oczekiwani czy powiem magiczne slowo- chodz Kulka...czasami wystarczylo spakowac miske i zaczynal sie taniec ....bylas taka wesola i kochalas zycie i naprawde dalas mi duzo szczescia! slyszalam Twoj ostatni wdech i wydech... bede pamietac go do konca dni moich.... i tak samo Cie bede kochac, az do chwili kiedy zamkne oczy na zawsze.... bylas moi najwiekszym przyjacielem, moim najwierniejszym przyjacielem, moim zawsze bliskim przyjacielem.... jedynym... Rybenko, tak nie moge sie pogodzic ze nie spisz juz ze mna... tak bardzo nie moge z tym sie pogodzic!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dla Ernusi:
[URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://fofh.fm.interia.pl/swieci.jpg&imgrefurl=http://fofh.blog.pl/archiwum/%3Frok%3D2006%26miesiac%3D1&h=691&w=461&sz=26&hl=pl&start=5&um=1&tbnid=pE8FMIYMX217HM:&tbnh=139&tbnw=93&prev=/images%3Fq%3D%25C5%259Bwieczki%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN"][IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:pE8FMIYMX217HM:http://fofh.fm.interia.pl/swieci.jpg[/IMG][/URL]
Dobranoc....

Link to comment
Share on other sites

Moja Rybko Kochana, masz na grobie plyte a na niej swieze kwiatki w doniczce.... zostalo mi tylko Twoje zdjecie jakos tam wmocowac.... zeby wszyscy widzieli jak wygladalas slicznie, jaka bylas Dziewczynka .....kawalek malenkij odlamek plyty jest przy moim biurku i stoi na niej swiecznik maly..... teraz ja dotknelam.... wiesz ze ja caly czas licze na cud, ze czas mozna cofnac, ze Cie ujze, ucaluje, Ty obszczekasz drzwi sasiadki, bo tam mieszka pies Koles.... piekna jesien jest na dworzu, zawsze bylysmy juz na dluuugim spacerze o tej porze.... wiesz ze wszystko nabralo innych barw bez Ciebie> inne zapachy mnie otaczaja.... a w Koniku Nowym piekny lasek tam gdzie lezysz.... mam nadzieje ze tam mi sie uda dzis wybrac....
Kocham Cie!!! bardzo Cie kocham!!!

Link to comment
Share on other sites

Czesc Anioleczku moj...
wrocilam dodomu, jest juz ciemno za oknem, zapalilam swieczki przy Twoich zdjeciach, siedze sobie i wspominam Ciebie znowu, poplakalam troche jak zawsze... jak sie budze poierwsza mysl jest o tobie, patrze na Twoje fotki, zasypiam z ciezkim sercem myslac o Tobie... Kuleczko, cos ty narobila , no powiedz? ja bardzo tesknie za Toba!
i kocham bardzo....

Link to comment
Share on other sites

Witaj Malenka Moja Iskierko!
dzis mi sie snilas.... pamietasz sen ktory miesiac przed Twoim odejsciem zapowiedzial mi ze niedlugo mnie opuscisz? dzis mialam odwrotny sen, jechalam tramwajem i wsiadlas sobie , tylko jeszcze jako szczeniaczek, ja Ciebie zobaczylam i zaczelam glaskac i plakac, i sie rozgladac za Twoim Panem.... ale bylas sama , bo jak wysiadlam, wybieglas za mna i zebys nie wpadla pod samochod zlapalam Cie i zabralam z mysla ze jak Twoj Pan sie zglosi to mu oddam szczeniaczka... nikt sie nie zglosil, i znow odczulam zdumienie --- to ja mam dwa psy!! a mialam tylko masze a teraz i mloda Ernusie!
przed Twoim odejsciem wlasnie zdumienie , zaskoczenie- a gdzie Ernusia? mam tylko jednego psa, patrze a to Masza, a ty sie nie uratowalas, zostalas na odplywajacym statku, a ja bieglam z Maszka na brzegu i wylam , krzyczalam.... jak sie obudzilam, caly tydzien nie mialam nastroju, wszyscy mnie pytali co mi jest.... Ernusiu, powiedz co to znaczy? czy odrodzilas sie ? czy jestes znow malym slodkim buldozkiem w czerwonej obrozy? czyja jestes.? a moze ja znajde jakiegos nowego pieska i to bedziesz Ty??
wczoraj wieczorem bardzo plakalam za Toba, tak h=jak zawsze jak jest mi bardzo smutno, biore Masze, ide na polanke, patrze na niebo i placze.... jest cicho i ciemno na polanie, czuje ze nawiazuje z toba kontakt wtedy... ja bardzo Ci dziekuje ze dajesz mi takie niesamowite znaki... jak ja bym chciala je odczytac . Kocham Cie Sloneczko! przychodz do mnie zawsze kiedy mozesz, na kazdym etapie swojego nowego istnienia... mam nadzieje ze jestes szczesliwa.zaslugujesz na wielka milosc, Rybko, mialas tak wielkie serduszko i tak kochalas zycie!!!!

Link to comment
Share on other sites

i chce jeszcze Ci powiedziec ze nie wyobrazam soebie co by bylo jak by nie bylo ze mna Maszki, dobrze pomyslaals o mnie Kochanie, to Ty ja przygarnelas... i za to Ci tez dziekuje, bo jak by nie Masza teraz spiaca na lozeczku i cichi posapujaca, to chyba bym musiala sie znokautowac albo upic zeby nie czuc tego rozrywajacego bolu z tesknoty za toba, Masza troche koi bol, troche czuje jak dotykam Ciebie kiedy ja glaszcze.... oddycham wspomnieniami....

Link to comment
Share on other sites

Ernusiu to wspaniale że odwiedzasz swoją pańcię, nam bardzo potrzebne są takie momenty... To życie tutaj bez Was jest takie smutne, byłyście naszymi oczkami w głowie i najważniejsze jest to że już na zawsze tak będzie i nikt i nic tego nie zmieni. Nawet śmierć nie jest w stanie nic wskurać, jesteście ponad to wszytko, żyjecie w nas, w wspomnieniach, w naszych serduszkach...

Link to comment
Share on other sites

Ernusiu! snilas mi sie dwa razy znowu, i dwa razy ze jestes juz nie mloda... ale w tym samym miejscu, tak jakby park czyjs i duzo schodow kan\miennych, zawsze jak sie snisz, widze schody... w ostatnim zgubilam Cie bo za mna poszlas i sie zgubilas i znowu latalam po schodach szukalam Cie... ciekawa jestem co to oznacza>?
<***> kocham Cie Serduszko moje! ale co chcesz mi powiedziec? ze masz juz nowyxch wlascicieli? czy czujesz sie zle? .... jak rozwiazac zagadke moich snow?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...