Jump to content
Dogomania

Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas


Maupa4

Recommended Posts

  • Replies 47.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Maupa4

    27969

  • Bila

    6040

  • ockhama

    3031

  • wilczy zew

    1578

[quote name='betuana']Dzięki za raport. My zwyczajowo trzymamy kciuki za całą bandę, żeby nawet jeśli czegoś nie da się opanować to żeby można z tym było żyć przynajmniej w miarę komfortowo.
Czy leki chociaż trochę pomagają Grochowi?
My jesteśmy na etapie tuczenia glizdy - 50,5 kg na bernardyna to zdecydowanie za mało, jak nic sąsiedzi doniosą do TOZ-u, że go głodzę:shake:[/QUOTE]
Aslan ma glizdę??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']No ślepa i w dodatku analfabetka:diabloti::diabloti:. Ja, oczywiście. Przeczytałam: "Tłuczemy glizdę":oops:[/QUOTE]
Bila, jak możesz - prawie oplułam monitor a siedzę jeszcze w pracy:lol:
Gratulujemy wyniku hist-pat:multi:. Teraz tylko pilnuj Bilbiastego, żeby nie bawił się w chirurga i sam sobie szwów nie usuwał:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']No ślepa i w dodatku analfabetka:diabloti::diabloti:.[/QUOTE]


No to ja ślepa a moze tez i analfabetka ... :roll:
Czekam i czekam na raport - już miałam Cię stawiac do raportu bo raportu nie widzę ...
A tu jak wół:


[quote name='Bila'] [B]My mamy wieści dobre. To była torbiel zastoinowa bez cech złośliwości.[/B] tak mi przeczytali na histo. Pani powiedziała,że to łagodna forma nowotworu, niezłośliwego [/quote]


My tez gratulujemy wyników :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no własnie rozpuszczalne... obcięłam ten supełek z końcówką za zezwoleniem weta i mam nadzieję że się zagoi

Ja tak miałam na własnym palcu po rekonstrukcji ścięgna - szyty szwami rozpuszczalnymi i wszystkie ładne się rozpuściły poza jednym, który rozpuścić się nie chciał i zaczął mi się wokół niego robić robić stan zapalny, ale po usunięciu go (własnoręcznie igłą) raz dwa się zagoiło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betuana']Bila, jak możesz - prawie oplułam monitor a siedzę jeszcze w pracy:lol:
Gratulujemy wyniku hist-pat:multi:. Teraz tylko pilnuj Bilbiastego, żeby nie bawił się w chirurga i sam sobie szwów nie usuwał:mad:[/QUOTE]
Jedna nieczytata Bila i ile radości:lol:. Dziękujemy, ulżyło mi naprawdę. Pomyślałam sobie tylko,że ta torbiel bardzo się u nas zastała:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Kurczaki, najgorzej Grochu:shake:[/QUOTE]


Na to wygląda ...

[quote name='betuana'] Czy leki chociaż trochę pomagają Grochowi? [/quote]

Nie leki nie pomagają.
U sercowców tak czasem jest. Czasem jest nawet tak że po/przy lekach na serce jest gorzej niż jakby się nie podawało.


[quote name='betuana'] My zwyczajowo trzymamy kciuki za całą bandę, żeby nawet jeśli czegoś nie da się opanować to żeby można z tym było żyć przynajmniej w miarę komfortowo. [/QUOTE]


No żyjemy komfortowo - już Dżurga-san powiedział czego Grochowi nie wolno dodatkowo czyli np żeby go nie targac na żadne długie spacery ... A że Grochowi przestały sprawiac przyjemnośc długie spacery już jakiś czas temu to i tak nie łaziliśmy.
Teraz Groch ma fazę łażenia z Wróżką na piłkę. Koniecznie musi ale to musi z nią łazic na piłkę ... no to jak musi to łazi ... Wróżka lata jak opętana przez jakieś 40 minut za piłką po całym trawniku a Groch w tym czasie smędzi sie po tym trawniku i wyhacza co lepsze kąski. A jak się zmęczy smędzeniem albo uzna że juz się nawyhaczał to siada na moim bucie i razem rzucamy piłkę a Wróżka lata, lata, lata ... A my sobie "siedzimy", żremy cuksy, palimy faje, robimy zdjęcia, gadamy o życiu a ona lata, lata i lata ...


Groszek wyhacza ...
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2731/87d534a9c3366d0amed.jpg[/IMG][/URL]

... a Wróżka lata ...
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2730/0112565de7d3bc37med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2730/de1d6db5f7bd6decmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2730/026afa994bdb22a4med.jpg[/IMG][/URL]


[quote name='betuana']
My jesteśmy na etapie tuczenia glizdy - 50,5 kg na bernardyna to zdecydowanie za mało, [B]jak nic sąsiedzi doniosą do TOZ-u, że go głodzę[/B]:shake:[/quote]

Futro Was ratuje ... futro :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']No to ja ślepa a moze tez i analfabetka ... :roll:
Czekam i czekam na raport - już miałam Cię stawiac do raportu bo raportu nie widzę ...
A tu jak wół:





My tez gratulujemy wyników :multi:[/QUOTE]

Udało się, Maupo, udało:multi::multi::multi:. Jeszcze, żeby szwy wytrzymały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no własnie rozpuszczalne... obcięłam ten supełek z końcówką za zezwoleniem weta i mam nadzieję że się zagoi[/QUOTE]
Będzie git. Myślę,że po prostu organizm wydalał to, co się nie chciało rozpuścić. jak wyjęłaś ten supełek, to spoko się zagoi. My to mamy i te rozpuszczalne szwy i takie do wyjęcia też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Udało się, Maupo, udało:multi::multi::multi:. [/quote]

I tak powinno byc :)


[quote name='Bila']Jeszcze, żeby szwy wytrzymały.[/QUOTE]

Ale myślisz że Bilbo może je "rozszarpac" ?
Czy jest jakas inna ewentualna przyczyna niewytrzymania ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']
Ale myślisz że Bilbo może je "rozszarpac" ?
Czy jest jakas inna ewentualna przyczyna niewytrzymania ?[/QUOTE]

Rozdrapać na pewno:roll:. Dziś już parę razy się zapociekał:angryy:. Zdążyłam z interwencją, jeszcze...
Jeśli szwy nie wytrzymają, to będzie to jego zasługa:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Rozdrapać na pewno:roll:. [B]Dziś już parę razy się zapociekał[/B]:angryy:. Zdążyłam z interwencją, jeszcze...
Jeśli szwy nie wytrzymają, to będzie to jego zasługa:roll:[/QUOTE]


Jeżeli to znaczy że się dobierał ? to nie jest źle - bo jak swędzi to znaczy że się goi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Jeżeli to znaczy że się dobierał ? to nie jest źle - bo jak swędzi to znaczy że się goi ;)[/QUOTE]

No wiem, ale mam takiego stresa. Zaraz mi się przypomina, jak na drugi dzień po operacji oczu wydrapał szwy... Jechaliśmy na sygnale z rozwalającym się okiem na drugie szycie i jak opuszkę rozciął sobie tak, że szyć trzeba było. Miejsce też fatalne, cały czas pracowało, pilnowałam gnojka, a on i tak wynuplał. Goiło się potem przez półtora miesiąca:shake:. Tu wolałabym tych atrakcji uniknąć:roll:. Najgorsze są spacery, u mnie mało trawników, za to krzewów od cholery...A on oczywiście najchętniej w te krzaki:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Chyba najlepiej z wszystkich innych możliwości. [/QUOTE]

Też tak myślę że najlepiej bo tak na logikę to przytwierdzona na górze to i specjalnie grzebac nie trzeba bylo w środku żeby ją wyciąc ...


[quote name='Bila']Ale że to taki grzmot z tej torbieli mógł się zrobić:shake:[/quote]

A jak miał się z niej nie zrobic grzmot jak:

[quote name='Bila']Pomyślałam sobie tylko,że ta torbiel [B]bardzo się u nas zastała[/B]:diabloti:.[/QUOTE]


Dobrze jej u Was było ...to rosła w siłe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']No wiem, ale mam takiego stresa. Zaraz mi się przypomina, jak na drugi dzień po operacji oczu wydrapał szwy... Jechaliśmy na sygnale z rozwalającym się okiem na drugie szycie i jak opuszkę rozciął sobie tak, że szyć trzeba było. Miejsce też fatalne, cały czas pracowało, pilnowałam gnojka, a on i tak wynuplał. Goiło się potem przez półtora miesiąca:shake:. Tu wolałabym tych atrakcji uniknąć:roll:. [B]Najgorsze są spacery, u mnie mało trawników, za to krzewów od cholery...A on oczywiście najchętniej w te krzak[/B]i:angryy:[/QUOTE]


No ale chustkę mu przeciez wiążesz na szyi czy ja może źle widziałam - i nie chroni przed krzolami ?
Jak nie chroni to lansujcie się może w golfie albo innym szaliku ;) żeby tylko nie zaczepiac o krzaki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...