Jump to content
Dogomania

NOWE TWARZE


Nat

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Monika, wiosna mi nie uciekła :D A to, że jest również u Ciebie wynika z przedłużenia sznurka na którym jest uwiązana do balustrady balkonu :wink: U mnie +12 :D (oczywiście podaję temperaturę balkonową). Yuka strzaskała się już na mahoń :wink:

PaYook, w moim towarzystwie nikt się nie nudzi :wink: Nie siej wrogiej propagandy.

Link to comment
Share on other sites

Dobra, dobra, juz luzuję :D Ale i tak nie ma pewności czy do jutra dojdzie.

A co do bimberku: to 15 lat temu będąc w gościnie u górali piłam pyszny bimberek. Przepisu nie dali :cry: Konsumpcja była na miejscu nic na wynos (na wynos to były cepry których powaliło :D )

Link to comment
Share on other sites

Hehe :D A bo cepry to słabe głowy mają :lol:

Dol, właśnie nie mogę się do tego zlewania jakoś zabrać, ale czas już na to nadszedł. Muszę chłopa zagonić. Jakoś zawsze dość chętny do tego jest, a do degustacji to już w ogóle. Hmm... ciekawe :-? :wink: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Basiu: to święta prawda :D Po pierwszym kubeczku przytkało mnie na dobre 5 minut :wink: Ale później to już z góreczki :D Dziwne, że do głowy mi tak nie szło jak do nóg. :D Ale dotrwałam do końca imienin (ledwo, ledwo), następnego dnia a właściwie po paru godzinach przerwy były poprawiny. I tu muszę się przyznać, że moja kondycja poszła w czorty :wink:

Link to comment
Share on other sites

Megi - ta leniwa pani wiosna zerwala ci sie ze sznurka. Byla dzis w Wawie, chlodno bylo ale swiecilo na maxa :) a co za tym idzie zakwitly hiacynty w koszyku na parapecie i amarylis tez lada dzien zakwitnie. Poza tym Conor uprawial wygrzewanie futra na balkonie :), szlo mu calkiem niezle, do czasu az slonko zaszlo. Mam nadzieje, ze na jutrzejszym zjezdzie pani wiosna sie pojawi.

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko ! Zdjęcie musi być najpierw na jakimś serwerze, aby stamtąd podać link i umieścić zgodnie z zasadami Forum.

A są one takie: klikasz w przycisk "Img" (na górze po prawej), wpisujesz link do zdjęcia (koniecznie z http://) i klikasz znowu w przycisk "Img" (który wtedy ma już gwiazdkę - kolejność ważna)

Wygląda to tak:

[img=http://ble-ble.jpg]

Jeśli nie masz serwera, to daj znać, coś poradzę. 8)

Link to comment
Share on other sites

No własnie problem w tym, aby najpierw umieścić to zdjęcie z komputera na jakis serwer. Potem dopiero możesz "przetranferować" na forum.

Ja z tego powodu załozyłam sobie specjalnie pustą strone www na pewnym portalu, aby mieć serwer. Ile tych zdjęć chcesz wysłać ? Mogę je wrzucić na mój serwer i podać Ci link (linki). A ty potem postapisz dalej zgodnie z "instrukcją" i ...już ! :D

To samo dotyczy Agnieszki... Mój serwer ma w miarę przyzwoitą pojemność, a poza tym może potem też się dorobicie serwera i zdjęcia się przeniesie.

Link to comment
Share on other sites

To znaczy, że chcesz dodatkowe zdjęcie oprócz emblematu pojawiające się przy każdym poście w podpisie ? A ono musi być malutkie, aby Cie modemowcy nie zabili... :)

Wyślij mi ze trzy, a ja je pomniejszę i obrobię tak, aby zlepić w równym rządku.

A będziesz umiała umieścić je potem w podpisie ? Bo tam to trzeba się nakombinować...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...