Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Przepraszam Marzenko, ale doba dla mnie jest za krótka..

Dziś Lilka z maluszkiem była na spacerku:)

a teraz zaległe opisy:

Thor, ok 3 letni psiak, do ludzi przyjacielski a z psami różnie bywa. Mam wrażenie, że się ich boi. Powinien poradzić sobie ze smyczą....może po małym przyuczeniu.

Sid ok 4 letni , towarzyski piesol do ludzi jak i suczek. Z psami nie miał kontaktu. Mały obżarciuch:)

Raszka ,piękność trochę bojaźliwa, ale z każdym dniem nabiera zaufania. Smycz to nowość, ale nie jest tragicznie.

Grażka, cudowna, urocza , grzeczna ...na smyczy sobie radzi. Z innymi psami by się dogadała .

Zuzi, mała łobuziara, co wszystko musi kontrolować . Słodka, charakterna rządzicielka..zawsze musi być tak jak ona chce:)z ludźmi i psami.

Nawet jak sama wejdzie na kolana to na tyle, co ona chce...jak jest za długo to się wyrywa i potrafi nawet delikatnie to zaznaczyć ząbkami. Uwielbia zabawy z innymi psami , ale tylko takie co ona chce i tyle co ona chce.

Smycz opanowana.

Zumi, cicha, grzeczna słodycz...tylko ją przytulać i całować:) smycz w porządku. Lubi spokój i czasami zabawy.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mogę dopisać i dopiszę, ale adres na stronie jest napisany pełny - razem z kodem pocztowym - Częstochowa ma kod zaczynający się na 4 z tego co kojarzę...bo to Śląśk przecież...poza tym dodatkowo na stronie jest mapka (nie dokładnie ulica, ale zaznaczony jest Lisów). Więc...ja już wątpię w jakąkolwiek mądrość ludzi i zdolność czytania ze zrozumieniem :(

Tak było na stronie, plus mapka|:

Adres:

Lisów 

ul.Szkolna 3

26-026 Morawica

 

napisałam tak:

Adres:

Woj. Świętokrzyskie, gmina Morawica

Lisów 

ul.Szkolna 3

26-026 Morawica

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Marzenko:) Niestety są 2 miejscowości Lisów w świętokrzyskim i w ciągu tego tyg, już 2 osoby się pomyliły i pojechały tam do drugiego Lisowa.

Pani jechała z Wrocławia po Gattę i dopiero teraz zajechała z lekką nawrotką/

A ostatnio pani pojechała ze śląska po Raszkę tam..i już nie chciała tu dojechać, bo jechała do domu do Warszawy. ..spieszyło jej się.

A teraz napisała, że już nie chce Raszki, bo jej  wet odradził /

 

Link to comment
Share on other sites

no cóż, myślałam, że mapka z Waszym Lisowem plus  kod pocztowy z dopisem Morawica starczy by Was znaleźć....no zazwyczaj starczało, bo ludzie do Was docierali ;)

 

Nie martw się Raszką...najwidoczniej ona czeka na lepszy dom :)

 

Czyli Gatta pojechała do domu?

 

A jak się ma spawa z Frygą? znaleźli dla niej coś?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...