Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Do domciu poszedł Artu, Petra i tak jak wcześniej wspominałam Arna:)

A to dwa  młode sierściuchy, wyleniałe:)

Antolka i Lutek:)

Antolka, wesoła, urocza trzpiotka. Na smyczy uczy się chodzić z dobrym rezultatem.

Z psami lubi zabawy a ludzi uwielbia.

Lutek, to taki ciapek....skoczny i ruchliwy, ale na spacerze chodzi przy nodze. Z psami się lubi, raczej wszystkim ustępuje. Nie szczeka a skomli za towarzystwem.

Do ludzi wielki pieszczoch, tylko to się dla niego liczy...trochę czułości i osoba obok.

To niejadek a raczej zjada tylko to, co lubi a lubi mało....najbardziej ludzkie jedzenie.

Na fotkach też Rubi się przyplątała:)  

 

Już mam dość DOGO!!!!! znowu zdjęcia mi nie wchodzą!!!!

Link to comment
Share on other sites

Psiaki zdrowe:) ale mamy dużo nowych i między innymi jedną taką maliznę, co ma povera w sobie i  marudę i za pierona nie da mi nic zrobić.

Tylko rączki i rączki albo demolka za karę, że jej nie wzięłam....ale jej fotki później jak będzie padała, bo teraz zdjęcia to graniczą z cudem.

Ale innych nowych przedstawię za chwilkę...tylko napiszę, że  Delfa,Luk i Łebek mają dom:) a Boss- demolka na sprawdzeniu....już mieliśmy go zabierać, ale pani dała mu jeszcze szansę na kilka dni, bo się troszkę uspokoił a jej było przykro, że musiałby znowu wrócić do nas( bo my jemy psy:P)

Jak widać idą do domu przede wszystkim psy a u nas babiniec i wszyscy akurat chcą psy!!!!:(

Nowe: 6 bab i jeden piesol.

 Trafiły jakoś kilka dni temu, tylko czasu mi brakuje....na zdjęcia:( Matko miałam im imiona wymyślić i zonk! bo nie mam...:(

Owczarka  była mega wychudzona i błąkała się z małym czarnulkiem dosyć długo. Teraz nabrała ciała a on wyleczył ucho, bo miał chore i do tego pogryzione prawdopodobne przez nią, bo u nas je już wczoraj rozdzieliliśmy.  Co jakiś czas go strofowała.Ona ma ok 2 lat a on ok roku.  Imiona dopiszę potem( jak wydumam)

Potem są 2 maluszki, ok 3 kg dziewczynki szczekaczki,  ta czarna to chyba zaciążona matka a ta biała to jej córcia. matka ma k 2 lat a córcia kilka miesięcy.

I wreszcie biała ala' terierka, której pan się utopił i zostawił cały dobytek na podwórku. Ma ok półtorej roku. Rządzicielka do psów , ale do człowieka przylepa.

I wyżełka, też płtoraroczna, nabrała ciała i trochę zaufania, ale nie miała łatwego życia/to dlatego do człowieka podchodzi z dystansem.

Chociaż jak poznała głaski, to podchodzi grzecznie i  stoi bez ruchu czekając na nie, nie  narzuca się w ogóle i mogła by tak stać pół dnia z ręką na niej. Jest spokojna, ale szczekać potrafi.

A  na końcu dziadzio Venio:) jak widać odzyskał wigor i siły :) Pięknie chodzi już na smyczy i uwielbia dzieci:) i suczki:P

 

 

IMG_5851 (539x800).jpg

IMG_5852 (493x800).jpg

IMG_5857 (641x800).jpg

IMG_5858 (693x800).jpg

IMG_5860 (800x793).jpg

Link to comment
Share on other sites

fajnie, że psiaki znalazły domy :) szczególnie Delfa. Daj znać kiedy będzie można zdjąć Bossa...mam nadzieję, że dostanie swoją szansę i ją wykorzysta :)

powtórzę pytanie co do wieku Ajany i Alany...bo naprawdę mi umknęło :(

 

A imiona jeśli nie masz pomysłu to może z tych skorzystasz:

 

1. owczarka - Skaj

2. czarnuszek - Link

3. mała sunia czarna - Cola

4. mała łaciata sunia - Fanta

5. terierka - Kala 

6. wyżełka - Aria

7. ta mała co zdjęć nie masz jeszcze to szczeniak? Może nazwij ją Iskierka ;)

 

Jak zdecydujesz jak się psiaki będą nazywać to trafią w pełni na stronę ;)

 

naprawdę masz babiniec

Link to comment
Share on other sites

Marzenko Ajana i Alana mają ok 5-6 lat.

Ojej ile imion:) Dziękuję, ale niestety część już była.

Zostaje tylko Skaj i Link, ale owczarka mi jakoś do niej nie pasuje.  Mieliśmy Linka, czyli Linek był  to chyba Link może być...nie wiem.

Zaraz.....ale też nie jestem pewna czy były te poniżej/

Małe panny, to Całka i Czita.

Czarny  piesek to może Dymek.

wyżełka Dida,Dima,Frida, Fara

Biała terierka, Irka, Rysia, Tigra

Owczarka, Morgan, Lora, Lejzi, Yoda

 a młodej może żelka...taka elastyczna!

 

 

Link to comment
Share on other sites

To jeszcze mi napisz która Całka , a która Czita ;) 

Dymek ok :)

Reszta napisz czy może być tak:

- Fara dla wyżełki, Frida już kiedyś była...dawno chyba, ale była.

-  Rysia dla terierki

- dla owczarki Morgan 

a Żelka fajnie :D

Link to comment
Share on other sites

Ojj działo się działo przez ten tydzień///

Zaczynam od dobrych spraw.

Fara ma już dom:)  Żelka również:) jej fotki zaraz wkleję.

 

Teraz gorsze .....

Uszka znowu ma ataki, po mimo zmiany leków:(

Czita i jej córcia  Całka były sterylizowane i na stole operacyjnym doszło do zatrzymania akcji serca maleńkiej Całki, ale udało się ją przywrócić do życia.

Okazało się też, że niezła z niej agresorka w sytuacjach stresowych, u weta. 

Zostawiłam ją mówiąc, że to słodziara i aniołek a ona chciała pożreć 3 osoby z ekipy wetów.  Może przez ten stress również to serduszko stanęło.

Obie są już u mnie w domu i uczą się smyczy. Razem są grzeczne, ale bez mamy  zostawiona sama Całka płacze.

Fotki zaraz wkleję.

 

Mamy nowe piesy i to 2 chłopaków, ale jeden dzikusek, siedzi tylko w budzie...chociaż został znaleziony z obrożą. Prawdopodobnie był na łańcuchu od szczeniaka, bo to  obroża  z dużym kółkiem  i do tego bardzo mocno miał ją zaciśniętą. To młody pies, ok roczny ... czarny Aleks.

Każdy dotyk człowieka powoduje, że się telepie ze strachu a w budzie łebek chowa tak by nie patrzeć.

Wyciągamy go na zewnątrz, ale zaraz ucieka  z powrotem do budy. Jest łagodny.

 

 Rudy Kapsel, to piesek ok 2 letni znaleziony z  głęboką dziurą w brzuchu. Dlatego jest w kołnierzu, bo miał to zszywane...ale był już ostry stan zapalny. Grzeczny ...na razie.

 

Żelka pierwsza!

 

IMG_6094 (800x533).jpg

IMG_6093 (800x637).jpg

IMG_6102 (800x533).jpg

IMG_6103 (800x533).jpg

IMG_6154 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...