Jump to content
Dogomania

Wroclawskie pieski proszą o domy !!


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fredzia:)']ojejku biedactwo co zrobic?? niec nie pisze o rozmiarach psiaka.[/quote]


nie jest duzy ,taki do kolana ,

ja w niedziele wravcalam z wrocka do niemiec ta trasa i widzialam tego psa ,biegl po polu ,tam z tylu widzialam domy wiec pomyslalam ,ze ktos go wypuszcza -jak to na wioskach , gdy dzisiaj zobaczylam to ogloszenie to mi sie odrazu skojarzylo ,napisalam na gg do tej dziewczyny i okazuje sie ,ze to ten pies ,kuleje ,mozliwe ,ze byl potracony
ona interweniowala w urzedzie gminy ,ale nic nie chca robic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']zobaczcie ,znalazlam takie ogloszenie-kolejna bida:shake:

[B]pomocy, pies od tygodnia siedzi przy a4![/B]


[B]Nr referencyjny ogłoszenia: [/B]112883622
[B]Wizyty: [/B]42 [B]Miasto: [/B]Wrocław
[B]Data dodania: [/B]11/03/2009

witam,
kolo Ksiegienic, przy trasie Wroclaw- Legnica,
pod wiaduktem siedzi pies, albo tez w krzakach, biedactwo jest wystraszone,
i wycienczone, nikt nie chce pomoc, ani policja, ani straz miejska NIKT!
Bardzo prosze osoby ktore mieszkaja w tej okolicy i maja dobre serduszka
o pomoc w uratowaniu pieska, jest sliczny czarno-bialy, chcialam go nakarmic i dalam kocyk, ale watpie zeby cos zjadl, siedzi ciagle w jednym miejscu.
Prosze WAS drodzy internauci o pomoc!Wszystkie inne sposoby zawiodly:([/quote]

Ooo jassna cholera! nie moge znaleźć na mapie gdzie to jest.
Ja w sobote super rano jade do Kątów Wr. po TZa, gdyby to nie było super przy Legnicy to podjechalibyśmy tam.. Ale muszę mieć pewność, że psisko jest. Szkoda, że nie ma żadnego kontaku do tej osoby, nie wiadomo po której stronie autostrady pies siedzi.
Mój TZ wraca z pt/sobotę z Holandii to spojrzałby, ale nie wiem jak wytłumaczyć.. zwłaszcza, że będzie ciemno, (a on będzie wiózł auto pełne przpitych kolesi z pracy..) Ehsz...
Ciekawe czy Straż dla zwierząt wie o tym psie! Myślę, że oni interweniowaliby..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083'][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]076 85 82 831 pan sitarek[/FONT][/COLOR]

facet z gminy ,mozna do niego dzwonic za godzine[/quote]

tja, już sobie wyobrażam PANA Z GMINY...
Wypinają się dupami na wszystkie potrzebujące zwierzyny, masakra.. U mnie w gminie jest podobnie. Ta nie ma umowy ze żadnym schroniskiem i koniec... Radź sobie człeku sam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']tja, już sobie wyobrażam PANA Z GMINY...
Wypinają się dupami na wszystkie potrzebujące zwierzyny, masakra.. U mnie w gminie jest podobnie. Ta nie ma umowy ze żadnym schroniskiem i koniec... Radź sobie człeku sam.[/quote]


tak to samo napisalam tej dziewczynie ...on pewnie siedzi caly dzien na fotelu pije kawe i je rurki z kremem ...

ale ona napisala ,ze jej tam w gminie dali do niego numer ,ze on powinien w tej sprawie pomoc ,:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']a ja jestem troche zalamana, bo jak mnie bylo na dogo to jedyna PL adopcja psow , ktore mają tu wątki to Eska, cale szczescie ze Negri i Resiu zabierają jeszcze psy do Niemiec, ale prawde jest taka ze nasze PL adpocje stanęły w miejscu:-([/quote]


Kiwi tez znalazla dom ..i Misia,
ale fakt faktem mogloby byc lepiej:roll:

Link to comment
Share on other sites

tutaj dokladny opis jak tam dojechac:

...

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]jedziesz od strony wrocka[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]przed legnickim polem jest wiadukt[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]tak jak patrzysz to za nim widac juz wieze legnickiego pola-kosciola[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]to jest na wysokosci wsi Ksiegienice jadac od wrocka to za wsia[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]jakies 400m[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]zielony wiadukt pies albo siedzi na polu[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]albo ledwo go widac bo ukrywa sie w krzakach[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]przy wiadukcie od strony legnickiego pola- najlepszy dojazd[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]jest wydeptana sciezka ponizej zostawilam pomaranczowo-zolty koc i jedzenie[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]on jest na samym koncu prawie przy pasie autorstady[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]trzeba wiec zjechac zjazdem na legnickie pole wczesniej i kierowac sie na ksiegienice[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]albo tez pojechac do legnicy tam na legnickie pole, i tam na ksiegienice- tak wczoraj jezdzilam, wtedy jedzie przez ten wiadukt [/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]i widac po zatrzymaniu sie psa[/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]bo sa 2 wiadukty i trzeba pamietac, ze to musi byc ten na ksiegienice[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pulsari']-zlapiemy pieska OBIECUJE...
STRAZ DLA ZWIERZAT[/quote]


dziekuje:loveu:
byloby super ,tymbardziej ,ze dom dla psiaka jest ,
on nie ma obrozy ,mozliwe ,ze zostal wyrzucony z auta,

tutaj numer do chlopaka ,ktory chce go adoptowac :
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]698-355-829 Dawid Krzyk[/FONT][/COLOR]

jesli psiak da sie zlapac to dzwoncie do niego,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pulsari']-zlapiemy pieska OBIECUJE...
STRAZ DLA ZWIERZAT[/quote]


[B]pulsari [/B]niebiosa Ciebie zeslaly!

dzisiaj w Legnicy paskudna pogoda, czy uda sie dokonac tego dzis ?czekamy:roll:
[B]
akira[/B] :loveu:zalozyla wczoraj juz psu watek - w innym miejscu, czekamy na wiadomosci o akcji

podaje link
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-pies-od-tygodni-siedzi-przy-a4-133409/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Negri - dalam z twoje strony narazie dwa psiaki i twoje dane do kontaktu, o tego jednego pieska miala zapytanie i pani chciala adres schroniska to moze się uda: to jak bys wiedziala ze poszedl do domku to daj znac :

[url=http://wroclaw.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-MILY-PIESEK-B-AGA-O-DOMEK-SCHRONISKO-WROC-AW-W0QQAdIdZ113213205]MILY PIESEK BŁAGA O DOMEK SCHRONISKO WROCŁAW - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Wrocław[/url]

zrobilam tez dla spaniele ogloszenie, bo on chyba opis ma malo zachecający do adopcji:roll: [url=http://wroclaw.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-COCKER-SPANIEL-DO-ADPOCJI-SCHRONISKO-W0QQAdIdZ113213712]COCKER SPANIEL DO ADPOCJI SCHRONISKO - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Wrocław[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri']gryzonie, kozy, krowy... :) Plusari coś jeszcze? :P[/quote]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/15034.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]Negri[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] - gady i plazy jeszcze ;)

...jesli chodzi o psiaka to jedno podejscie mamy za soba, piesek na sedalin nie zareagowal, podchodzi na odleglosc 50m, za szybko zrobilo sie ciemno wiec bedzie drugie podejscie z klatka lapka...
....mam tylko nadzieje ze ten chlopak psa wezmie, my nie mamy dokad go zabrac- nie mamy tez w naszych domach i u naszych wolontariuszy juz miejsc, a do schronu nie bedziemy go zawozic.

Link to comment
Share on other sites

[B]No i co moi mili[/B], slowa dotrzymalismy, suka zostala dzis przez Inspektorow zlapana i na tym nasza rola powinna sie zakonczyc, bo jak pisalam wczesniej nie mamy gdzie ja trzymac. :angryy:
Poraz kolejny okazuje sie , ze na dogo pisze sie bzdury.........okazuje sie ze chlopak nie dosc ze nie wie nic o suczce , to jeszcze nie upawaznil nikogo do udostepniania telefonu na forum.
Chcialam dodac ze jak odwieziemy ja do gminy to zostanie uspiona, tak zostalismy poinformowani, wiec proponuje odwiesc ja do osoby zakladajacej wątek.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...