Jump to content
Dogomania

Dżakuś ma najlepszy domek na świecie !!!


war3pl

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję Malawaszko!!!! Dzisiaj zostawiliśmy dżeka na 5 godzin samego myślałam, że będzie rewolucja w domu a tu nic. Pies przywitał nas poszliśmy z nim na spacer. Żadnego siku ani kupy nic nie pogryzione jestem z niego naprawde dumna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='war3pl']tak dzwoniła pani wysłałam jej zdjęcia zaprosiłam na rozmowę. Ma sunie 2 dzieci w wieku 6 i 8 lat i ogródek ale boi się czy piesek nie bedzie za mały i nie będzie przechodził przez kraty, gdy york sąsiadki przechodzi.[/QUOTE]


6 letnie dziecko tez jest hałaśliwe - nie ryzykowałabym jeśli on rzeczywiście na Twoje dzieci źle reaguje!

Link to comment
Share on other sites

ale on raguje źle jak one depczą po nim tulą na silę. Kasia jak go karmi jest w siódmym niebie ale potem potrafi po nim przelść a on wtedy warczy. Niestety nieda się połtora rocznemu dziecku wytłumaczyć, że po psie się nie depcze a co do dzieci to on się stara ich unikać no chyba że maja jedzenie.

A myślę, że 6 latkowi można wytłumaczyć, żę po piesku sie nie chodzi i że pieska nie wolno podnosić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']wytłumaczyć można, ale nie kazdy 6 latek tego usłucha - mam w domu 6 latkę i wiem że też trzeba pilnować[/QUOTE]
nie wątpie. Dzwoniła jakaś pani znów około 80lat.
Dziewczyny czy nie uważacie ze piesek w wieku naszgo dzakiego jest za mlkodym psem dla takiej kobiety. Fakt ona mowi ze biega ale ma wiek
a co bedzie jak za 3 lata pani sie rozchoruje?

Link to comment
Share on other sites

Proponowałam pieska który ma 11 lat
może jak pani przyjedzie spokojnie z nią porozmawiam. Pani prosiła aby piesek nie chorowal nie dam jej takiej gwarancji wcześniej miała pieska któryt jej chorował non stop przez 13 lat (sznupa) aż mi się wierzyć nie chce i spaniela któego uspiła w wieku 8.5 roku przez problemy skórne nie wiem czemu pali mi się czerwona lampa

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że możliwość adopcji psa przez osoby w takim wieku to tylko pies powyżej 6 lat i tylko, jeśli w umowie wpisany jest opiekun dodatkowy (ktoś z rodziny) - ta osoba też musi być obecna na wizycie przedadopcyjnej. Ja zawsze tłumaczę (ludziom od 70 wwzyż), że to jest potrzebne, gdyby ze względów zdrowotnych nie mógł kontynuować opieki na psiakiem. Niektórzy się obrażają, ale to ich sprawa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Uważam, że możliwość adopcji psa przez osoby w takim wieku to tylko pies powyżej 6 lat i tylko, jeśli w umowie wpisany jest opiekun dodatkowy (ktoś z rodziny) - ta osoba też musi być obecna na wizycie przedadopcyjnej. Ja zawsze tłumaczę (ludziom od 70 wwzyż), że to jest potrzebne, gdyby ze względów zdrowotnych nie mógł kontynuować opieki na psiakiem. Niektórzy się obrażają, ale to ich sprawa ;)[/QUOTE]
Po rozmowie z malawaszką Stwierdzilysmy ze pani żadnego psa od nas nie dostanie jesli uspila pieska z powodu problemów skórnych, najplepiej niech kupi sobie pluszaka

Link to comment
Share on other sites

Macie 100% racji. Ode mnie pani chciała yorczkę 6 letnią, po 70 (jak mówiła, miała 78), zawsze miała yorki. Pojechałam na wizytę a okazało się,że pani porusza się o kulach i część dnia spędza pod tlenem! Jak można być takim egoistą i w takiej sytuacji zdrowotnej brać psiaka po przejściach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Sorry, że nie robię wstępnej selekcji, ale dziś mam lekki sajgon w pracy i od razu wszystkich przekierowuje do Ani...
I zdecydowanie taki młody psiak dla Pani ok. 80 to głupi pomysł...[/QUOTE]
Nie ma sprawy w przypadku kiedy bede miala wątpliwości poprostu bede kontaktowac sie z tobą albo malawaszką

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Macie 100% racji. Ode mnie pani chciała yorczkę 6 letnią, po 70 (jak mówiła, miała 78), zawsze miała yorki. Pojechałam na wizytę a okazało się,że pani porusza się o kulach i część dnia spędza pod tlenem! Jak można być takim egoistą i w takiej sytuacji zdrowotnej brać psiaka po przejściach.[/QUOTE]

a jak można szczeniaka?!
ja mam sąsiada, chłopina na oko ma ze 106 lat, porusza się o kulach, od 2 miesięcy ma yorczka...
pewno dla zdrowotności... codzienna dawka spacerów... :razz: ktoś tylko kutwa zapomniał, że pies żyje kilkanaście lat... ten gość jest samotny i (Panie wybacz) ale ja mu tych kilkunastu lat jakoś nie daje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...