Jump to content
Dogomania

Szczeniaki 4 szukają domu ! Nwm co mam zrobic .. POmocy


Aleksandra.dog

Recommended Posts

[quote name='Aleksandra.dog']W niedziele przyjezdzają panstwo z Suwalk ( wezmą suczke) i pani z Olecka nwm czy suczke czy psa.
Pan z Augustowa ma do mnie zadzwonic dzis czy napewno wezmie ;)[/QUOTE]

Wczoraj wieczorem dzwoniła jeszcze jedna pani,dałam jej numer do Ciebie.
I jakie wiadomości ?

Link to comment
Share on other sites

Najmniejsza Malinka zostala oddana dla pani z Olecka bardzo mila mloda pani ma odrobaczyc i wysterelizowac gdy będzie na to pora .
Jutro ma przyjsc pan od nas z Wioski po jednego bialego ;)
Panstwo z Suwalk się wycofało .; (
Nie wiem jak pan z Augustowa .
Dzwonilam do tej pani co wczoraj dostalam od Pani numer . Ale ona się nie odzywa .
Czyli mam jescze 2 psy do oddania ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapelusz']Z tą darmowa sterylką na zielonogórskiej jest tak, że jest 1 stycznia jedziemy sami o 7 rano bez zwierzaka i zapisuje w kolejkę. Tak z kotem przynajmniej miałam ;) Z tego co wiem, to zapisów telefonicznych nie ma gdyż, jest zbyt dużo chętnych. [COLOR=black][/COLOR][/QUOTE]

a co to ma do rzeczy ?? na głowę upadli czy co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapelusz']Z tą darmowa sterylką na zielonogórskiej jest tak, że jest 1 stycznia jedziemy sami o 7 rano bez zwierzaka i zapisuje w kolejkę. Tak z kotem przynajmniej miałam ;) Z tego co wiem, to zapisów telefonicznych nie ma gdyż, jest zbyt dużo chętnych. [COLOR=black][/COLOR][/QUOTE]

Na koty zawsze były koszmarne kolejki - nie było natomiast żadnych problemów z telefonicznym umówieniem suki/psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...