Jump to content
Dogomania

Blaki owieczka i mrau Louie !


Czarna_Owieczka

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja ciocia znalazła ją na ulicy, zawiozła do weterynarza, zadbała o nia. Pierwszy plan to było znalezienie jej domu. Jednak przez dwa miesiące pobytu o cioci, mała się strasznie przywiązała, wszyscy dostrzegli jaka jest sympatyczna i podjęto decyzję, że zostaje. Ciocia przyjechała tylko na wakacje i musiała wyjechać, nie mogąc zabrać psa, chciała żeby fibciasz została w dobrych rękach i stwierdziła że co do szkolenia psa najbezpieczniej będzie w moich rękach :lol:
Z inną ciocią (alez ja ich mam :lol:) mieszkam po sąsiedzku, gdzie Phoebe zamieszkiwała od dwóch miesiecy, najprawdopodobniej będzie tak, że mała będzie tam po prostu spać, a ja będę się nia zajmować w sensie szkoleniowym. Takie wyjście jest jedynie możliwe, bo w domu nie mam warunków na trzeciego psa, szczególnie dużego ;)
Cieszy mnie to strasznie, może (jeśli będe miała fundusz i troche wolnego czasu) kiedyś spróbuje z nia agility ;) póki co będe małą uczyła jak powinien zachowywac się dobrze wyszkolony pies :) :)
[IMG]http://i26.tinypic.com/2m2dres.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hej złotka :) :)
Trochę czasu nas nie było :oops: ale nie wiele się zmieniło:
Blaki, obecnie wykąpany i wystrzyżony - jakiś łysy taki :lol: 16 września minęło 5 lat od kiedy jest z nami (:multi:) mój mały kochany aniołeczek :) wesoły i szalony jak zwykle. Robi się chłodno, więc czas szukać jakiegoś sweterka na zime :grins:
Cezar, jak to Cezary, robi to co zwykle, bywają dni, że bardzo cięzko chodzi :sad:
gościnnie Phoebe, nie bywam z nią codziennie, ale urosła, trochę się uspokoiła (fiu!), póki co nie jest chyba najgorzej z jej wychowaniem :lol:
Pogode mamy zmienną, raz słońce, raz deszcz ;) ;)
Jeśli o mnie chodzi, to rutyna, szkoła, zajęcia, dom. W szkole strasznie dużo pracy. Tańce jako jedyna czynność, która utrzymuje mnie przy normalnym funkcjonowaniu, inaczej bym chyba poległa :roll:
[IMG]http://i37.tinypic.com/ru2vch.jpg[/IMG]
Pozdrawiamy cieplutko! :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...