Jump to content
Dogomania

ONkowe wykształcenie :)


AM

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe'] .ja mam gdzies bunt-demokracja to nie jest dobry ustroj.:diabloti:[/QUOTE]

Jak powiedział Winston Churchill w 1947 roku [I]" Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu"[/I]:eviltong:

Mówisz że masz gdzieś bunt:diabloti: zobaczymy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Szira/Gosia;3164462]Jak powiedział Winston Churchill w 1947 roku [I]" Stwierdzono, że demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu"[/I]:eviltong:[/quote]
Czyli, generalnie wsio jest do d...:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

Ayshe
Co do szkolenia to,znalazłam szkołe Artemis
[URL]http://www.artemis.pl/index.htm[/URL]
czy to dla mojego gnojka, bydzie ok?
Acha i jeszcze polecono mi szkoleniowca, [FONT=Verdana][SIZE=2]Krzysztof Sokołowski,podobno idzie z duchem czasu,i nie zatrzymał sie w średniowieczu?
a to wyczytałam w necie
[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][B]OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW PROFESSIONAL-DOG [/B] za Bielanami
inż. Krzysztof Sokołowski, treser kynologiczny,
Międzynarodowa Licencja FCI - uprawnienia Głównej Komisji Szkolenia Psów pozorant licencjonowany
Przygotowanie psów do egzaminów według regulaminu Związku Kynologicznego PT, PO I, II, III
Pies specjalistyczno obrończy,
Szkolenie psów według indywidualnych potrzeb klienta
Zajęcia z obrony osobistej - praca psa na pełnym kostiumie
Szkolenie indywidualne, Szkolenie grupowe z udziałem przewodnika,
Szkolenie psów służbowych, Szkolenie stacjonarne
***pełny zakres usług, mozliwośc wyboru***
[SIZE=2]Mój psiochowy, ma pociąg do aportu,zamiłowanie do sladu,lubi szukać,uparty,ale z oddawaniem,jest :mad:,jak ma zabawkę to ma w nosie psie towarzystwo,a jak jest to piłka z gąbki to wogle jest aspołeczny.
Problem ma z niepewnym gruntem,kładki,(Wrocław rozkopany, to pełno tego)
ale jak musi to idzie,zniesmaczony ale lezie i to chybcikiem.To poradź co, bo mam czarną dziurę w dyni
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

lisica-niestety nie znam tej szkoly:cool1: .nie moge nic powiedizec.najlepiej sie przejdz i popatrz jak to wyglada.czy psy sa uczone lupowo czy smeca po kolku na nagrodki godzine-dwie:roll: .ile licza grupy-jelsi powyzej 10 psow-darowalabym sobie.o takie rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Artemis se odpuszczę,( ale raz podrepcę coby se obaczyć i sama zdanie mieć) na ślad uczą na rozkładane jedzonko, ja swojego uczę na przedmiot poszukiwań lub osobę szukaną, bo wychodzę z założenia że pies naturalnie węszyć umie a to my się musimy nauczyć te jego umiejętności ukierunkować i odczytywać. Ale ciekawi mnie ten Sokołowski i to [B][FONT=Verdana]Międzynarodowa Licencja FCI - uprawnienia Głównej Komisji Szkolenia Psów pozorant licencjonowany, [/FONT][/B][FONT=Verdana]bo to może być chwyt marketingowy [/FONT]
[FONT=Verdana]Dzięki Ci dobra kobito,:loveu:i zyczę wygranej w Totka jak kumulacja będzie[/FONT]
[FONT=Verdana] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

lisica-jakbym miala samolot to bym dojezdzala codziennie do ciebie:cool3: :lol: .licencjonowany pzorant moze byc.
slad na zarcie to slad ipowski.chodzi o to zeby pies tkal czyli wkladal nochal w odciski sladow-moim zdaniem robienie tego bez kojarzenia nagrody=odcisk nie ma sensu.psa trzeba nauczyc ze ma isc po odciskach,po glebie.wtedy taka praca jest fajna.inaczej jest nudna i moim zdaniem kompletnie odstreczajaca od tego typu pracy wechowej.a nie musi byc.moze byc fascynujaca jak slad tzw.uzytkowy.pies idacy tylko po odciskach szuka ich czynnie mocno naweszajac[az slychac z 10m]:cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='ayshe']l[B]czy psy sa uczone lupowo[/B] czy smeca po kolku na nagrodki godzine-dwie:roll: [/quote]
ayshe ja wiem że Ty juz pewnie 150 razy o tym pisałaś ale zrób to dla mnie prosze i innych początkujących niemot i powiedz o co chodzi z ta lupą albo przynajmniej powiedz gdzie o tym pisałaś albo gdzie w ogóle mozna o tym poczytać. domyślam sie że uczenie psa lupowo nie polega na zamontowaniu mu lupy żeby lepiej widział tresera, ale poza tym to nie mam pomysłu:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']ayshe ja wiem że Ty juz pewnie 150 razy o tym pisałaś ale zrób to dla mnie prosze i innych początkujących niemot i powiedz o co chodzi z ta lupą albo przynajmniej powiedz gdzie o tym pisałaś albo gdzie w ogóle mozna o tym poczytać. domyślam sie że uczenie psa lupowo nie polega na zamontowaniu mu lupy żeby lepiej widział tresera, ale poza tym to nie mam pomysłu:shake:[/quote]

Hehe, ayshe nie używa polskich znaków - ŁUPOWO, a nie lupowo. Chodzi o "polowanie" na łup - piłkę, gryzak, rękaw etc. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:mdleje: lupa?aaaaaa:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: rrrany no to juz moj koniec....aaaaaaaagoooniaaaaa:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:


alantani-nie mam polandzkiej klawiaturki i nie znam sie na tym zreszta jesli chodzi o te polskie znaki,ale chodzi o lup -zdobycz a nie o lupe do powiekszania zlituj sie no to byl najlepszy post jaki ostatnio przeczytalam kooochaaam cie kobieto norrrmalnie padlam i nie zyje aaaaaa:megagrin: :megagrin: :megagrin: :cool2: :laugh2_2: :drink1: :roflt: :roflt: :roflt: ......

ostatnio sie tak ubawilam jak krzyknelam do faceta na koniu "wyrzuc strzemiona'a on odpial pusliska ze strzemionami i rzucil :happy1: :roflt: .a mi chodzilo o to zeby wyjal stopy ze strzemion i wysiadywal klus dalej bez:cooldevi: :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Hehe, ayshe nie używa polskich znaków - ŁUPOWO, a nie lupowo. Chodzi o "polowanie" na łup - piłkę, gryzak, rękaw etc. :evil_lol:[/quote]
Człowiek to jednak durny jest jak noga stołowa:oops::shake: A ja w głowe zachodze... lupa, lupa... jaka lupa???:shake: ale z drugiej strony żeby takie pułapki leksykalne na ludzi zastawiać...:crazyeye::evil_lol::evil_lol: dziekuje za rozwikłanie zagadki stulecia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alantani']Człowiek to jednak durny jest jak noga stołowa:oops::shake: A ja w głowe zachodze... lupa, lupa... jaka lupa???:shake: ale z drugiej strony żeby takie pułapki leksykalne na ludzi zastawiać...:crazyeye::evil_lol::evil_lol: dziekuje za rozwikłanie zagadki stulecia:loveu:[/quote]alantani-normalnie kocham cie....:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: .....mam atak smiechu i zdaje sie ze juz na niego umre:razz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']alantani-normalnie kocham cie....:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: .....mam atak smiechu i zdaje sie ze juz na niego umre:razz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
ja sie bardzo ciesze moja droga że Ci tak humor poprawiłam:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol: na usprawiedliwienie mojej skromnej osoby moge dodać tylko tyle że często jak czytam Twoje posty dotyczące szkolenia to połowy z tego co piszesz nie rozumiem, no jak zaczynasz wchodzić na ten swoj fachowo - treserski jezyk to ja odpadam, z czym sie pokornie godze, no bo co ja tam biedny żuczek moge wiedziec. Ale ta lupa to mi spokoju nie dawała normalnie... juz wcześniej sie to przewijało... ogólnie niezły skecz:roflt::multi::multi::multi::cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ada89'][IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/hahaha2.gif[/IMG] a może Alantani widziała kiedyś psa z lupą... :evil_lol: :loveu: np.Gabrysia :diabloti:[/quote]
no właśnie NIE WIDZIAŁA i dlatego nie bardzo mogła sobie wyobrazić uzycie tej lupy podczas szkolenia:evil_lol::evil_lol:Miałam podejrzenia że to znowu jakiś kosmiczny tresserski slang:crazyeye:a może ktoś kiedyś zainspirowany moim pomysłem opracuje jakąś nową metodę szkolenia...?? z uzyciem tejże lupy właśnie??:multi::lol::lol:a wtedy wspomnicie mnie z westchnieniem - to był geniusz....:modla::sweetCyb:bardzo mi miło że tyle osób przeżywa dzis dzieki mnie chwile nieokrzesanej radości tudzież wesołości:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']

alantani-jestes po prostu debesciak:evil_lol:[/quote]
ach dziekuje, dziekuje:oops::p jutro idziemy na spotkanie organizacyjne, a w niedziele pierwszy raz na szkolenie do saJo - która, jak myśle, też szkoli lupowo. nie martwcie sie, nie wezme lupy na zajecia:roflt:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...