Jump to content
Dogomania

Piegowata krowa z królikiem :D


swan2407

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz ja mam walijczyki od prawie 18 lat, a nie jak p. Aneta od 2 lat i nie zauważyłam, żeby łatwo było zniszczyć włos.
Sama się uczyłam strzyc na swoim pierwszym psie i włosa mu nie zepsułam - jest tylko jedna żelazna zasada przy walijczykach- NIE WOLNO uzywać trymera. Co do reszty polecam uczyc sie samemu na własnym psie, tym bardziej, że przez najbliższy czas nie planujecie wystaw i póki dziewczynka młoda :)
Co Wam się nie uda to odrosnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_']Nie wiedziałam, że macie galerię :D
Potwierdzam mała jest cudowna, na ostatnim treningu wyświniła mi całe spodnie, ale i tak jest kochana ;)[/QUOTE]
Opps.. Przepraszamy. :oops:
Ze skakaniem ciągle mam problem, bo na spacerach wszyscy ją zaczepiają i zachęcają żeby skakała ... :shake:

[quote name='Aleksandra95']śliczna jest :loveu:[/QUOTE]

Dziękujemy. ;)

Link to comment
Share on other sites

Witamy sie i my - sweter Lexie :) na samym początku myślałam nawet, że Lara to seter irlandzki czerwono-biały ;) co do strzyżenia to ja też sama wziełam się za swoja bestię, trzeba się w końcu wprawić - najgorzej idą mi uszka, że by jakos symetrycznie i równo wyglądały :p ale mam nadzieję, że w przyszłości będę się obchodzić bez fryzjera :) pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...