Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

Lola nie straszy. To weci straszą. ;) W sumie dalej nie wiemy, skąd ta niedokrwistość. Najważniejsze, że Lola jakoś się trzyma. Ruchowo jest lepiej, więc wychodzi częściej i nie używamy kontrowersyjnych pampersów. ;)

Link to comment
Share on other sites

jak na razie wszystko dobrze się skończyło, oby tak dalej...

zapraszam na bazarek dla Loli:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251684-Dla-Loli-wiosenny-swetry-bluzki-kurtki-p%C5%82aszcze-H-M-RESERVEDitp36-42-do-20-03-g22?p=21962401#post21962401[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zmiana pogody (zimno, deszcz, wiatry) źle wpłynęła na kondycję Loli. Znowu ruchowo jest gorzej i Lola popuszcza mocz mimo częstszego wyprowadzania. Wczoraj już po 4 godzinach od wyjścia, była mokra plama na posłaniu. Lola nie chce wychodzić - muszę ją wyprowadzać na smyczy i podpychać. Jak się rozrusza, to jakoś idzie. Najgorzej jest ze wstawaniem. Propalin dostaje w wyjściowej dawce, ale to nie pomaga. Badanie moczu wyszło bardzo dobrze, nerki na USG bez zmian (były obejrzane przy okazji USG wątroby i śledziony). Powód popuszczania moczu to zapewne ucisk od kręgosłupa lub wiek (takiego zdania są weci). Czekam na sugestie, bo moja inicjatywa z pampersami, spotkała się z dezaprobatą.

ARTHROFLEX wystarczy do końca tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

jeśli to konieczne, a jak widać tak, to Lolka musi chodzić w pampersach bo innego wyjścia nie widzę. Trochę przeraża mnie ta wizja, ale pod względem znalezienia domu, a nie mojego wymysłu. To nie dezaprobata.
Pisałaś, że Lola dobrze znosi noszenie ich, więc niech je nosi, bo nie może ci sikać po domu.

nie pamiętam już, ten arthroflex kupowałaś w lecznicy, czy przez internet? teraz z bazarku będzie kaska, więc kupię.

ps. dobrze, że wiosna idzie, Lolka wygrzeje kości :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']jeśli to konieczne, a jak widać tak, to Lolka musi chodzić w pampersach bo innego wyjścia nie widzę. Trochę przeraża mnie ta wizja, ale pod względem znalezienia domu, a nie mojego wymysłu. To nie dezaprobata.
Pisałaś, że Lola dobrze znosi noszenie ich, więc niech je nosi, bo nie może ci sikać po domu.

nie pamiętam już, ten arthroflex kupowałaś w lecznicy, czy przez internet? teraz z bazarku będzie kaska, więc kupię.

ps. dobrze, że wiosna idzie, Lolka wygrzeje kości :)[/QUOTE]

W okresie pogorszenia muszę jej zakładać pampersa przynajmniej na noc. Wszystko zależy od kondycji Loli. Teraz jest naprawdę kiepsko. Lola głównie leży i śpi. Ona nie sika, tylko bezwiednie popuszcza mocz głównie w trakcie snu.

Kupiłam na allegro. W lecznicy jest dużo droższy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']Preparat zamówiony, zapłaciłam 135zł z przesyłką.
Bazarek jeszcze trwa 2 dni więc 20.03 zrobię rozliczenie. Wszyscy już wpłacili także zapłaciłam z kasy z bazarku.[/QUOTE]

Super. Jak dotrze dam znać. :)

Link to comment
Share on other sites

Lolcia pewnie z racji wieku już ma zwieracze nie takie jak trzeba,u ludzi niestety z wiekiem też często się zdarza ... może są jakieś leki na takie dolegliwości i dla psiaków ???
Lolciu kochana serce mi pęka wiedząc że tak kiepsko znosisz takie warunki ale cieszę się że wiosna już blisko i lato to i Twoje samopoczucie bedzie lepsze :)
Jak mi się uda coś uzbierać to w przyszłym miesiącu podeślę grosika dla Lolci :buzi:

Link to comment
Share on other sites

i niech tak zostanie :)

przypominam o bazarkach:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251684-Dla-Loli-wiosenny-swetry-bluzki-kurtki-p%C5%82aszcze-H-M-RESERVEDitp36-42-do-20-03-g22?p=21963035#post21963035[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251773-w-trakcie-robienia-marynarki?p=21973499#post21973499[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...