Jump to content
Dogomania

"Spanielowo"- yorkowo- "persowa"- włochata galeria.


Estera

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rauni']Nosy na zimę jaśnieją u większości psów, przy takim umaszczeniu jak Diuny taki brązowy jest też prawidłowy, Sunday też nie ma całkiem czarnego, tylko latem ciemnobrązowy, a zimą jasnobrązowy :)[/quote]Cześć Rauni :loveu:

[quote name='groszek83']Cześć pani moderator stojąca na straży porządku:eviltong::evil_lol:
Witanko:multi:
Ja mieszkam z rodzicami:oops: to zle??:oops:[/quote]Cześc groszkowa :loveu: :multi: No pewnie, że stoję na straży porządku :diabloti: Jaki byłby ze mnie moderator? :shake:
Jakie tam źle... taniej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='groszek83']No ja nie wiem czy tak taniej:shake: Wiszą na telefonie prawie nonstop a rachunki na spółe płacimy:roll::evil_lol:[/quote]:lol: Ja też wiszę na telefonie, ale rachunki jeszcze mama płaci :evil_lol:

Nie mam już Bulby/Słitaśnego chomiczka :placz: Mama wracając z zakupów, rozmawiała z "panem parkingowym", który napomknął, że jago wnukom umarł chomiczek, dzieci malutkie i strasznie płaczą, a on nie ma kiedy pojechać kupić nowego. To stwierdziłam, że zrobię dobry uczynek i dzieci będą mieć prezent mikołajkowo spóźniony od cioci Esti :loveu: Tęskno mi trochę, ale wiem, że tam ma lepiej. Dzieci codziennie na ponad godzinę chomiczka w klatki wyciągają, mają dużą klatkę na syryjczyka. To dżungar, więc ma jak w raju. A u mnie? U mnie w klatce siedział, bo Szyszka go molestowała. A te maluchy powinny codziennie ok. godziny biegać. Jak zajmować się chomiczkiem wiedzą, więc jestem spokojna. I trocinami nie śmierdzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']:lol: Ja też wiszę na telefonie, ale rachunki jeszcze mama płaci :evil_lol:

Nie mam już Bulby/Słitaśnego chomiczka :placz: Mama wracając z zakupów, rozmawiała z "panem parkingowym", który napomknął, że jago wnukom umarł chomiczek, dzieci malutkie i strasznie płaczą, a on nie ma kiedy pojechać kupić nowego. To stwierdziłam, że zrobię dobry uczynek i dzieci będą mieć prezent mikołajkowo spóźniony od cioci Esti :loveu: Tęskno mi trochę, ale wiem, że tam ma lepiej. Dzieci codziennie na ponad godzinę chomiczka w klatki wyciągają, mają dużą klatkę na syryjczyka. To dżungar, więc ma jak w raju. A u mnie? U mnie w klatce siedział, bo Szyszka go molestowała. A te maluchy powinno codziennie ponad godzinę biegać. Jak zajmować sięchomiczkiem wiedzą, więc jestem spokojna. I trocinami nie śmierdzi :evil_lol:[/quote]

kochana ciocia Esti:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']:lol: Ja też wiszę na telefonie, ale rachunki jeszcze mama płaci :evil_lol:
[/quote]
Moja się własnie zbuntowała:evil_lol: i kazałą samej mi płącić rachunki oj cięzko będzie cięzko,ale wbiłam już nr do pierdół jako darmowy i moge gadać do oporu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']też Cię kocham :loveu:[/quote]:loveu: wiem Gosia, wiem :loveu:

[quote name='Kasia&Rika']kochana ciocia Esti:loveu:[/quote]
nie wiem czy taka kochana. Ciągle jeszcze go słyszę :eviltong: A rano chciałam mu jedzonko nasypać. Nie jestem przekonana czy dobrze zrobiłam :roll:

[quote name='ladyyork']Witaj Estera jaka twoja Szyszka ładna:loveu:[/quote]
Dziękuję :loveu:

[quote name='ladyyork']Moja się własnie zbuntowała:evil_lol: i kazałą samej mi płącić rachunki oj cięzko będzie cięzko,ale wbiłam już nr do pierdół jako darmowy i moge gadać do oporu:evil_lol:[/quote]My mamy stały abonament i darmowe rozmowy po 18 na wszystki domowe, niezależnie od miejsca zmieszkania i sieci :eviltong: Więc tragedii nie ma :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']będzie dobrze, mówiłaś że są odpowiedzialni i będzie miał wybieg:multi:[/quote]No wczoraj wiedziałam, że dobrze robię. Dzisiaj biję się z myślami, ale jutro znowu będzie ok :eviltong:

[quote name='Asia & Ginger']Esti dlaczemu pozbyłaś się chomisia? :placz: :mad: :diabloti: ;)[/quote]spadaj :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']
Dzisiaj się dowiedziałam, że dzieci chomiczkiem są zachwycone, nie płakusiają, mają nowe zajęcie :loveu: A ja dostałam duże pudełko ferrero rocher :loveu: :evil_lol:[/quote]
Pozbylas sie go pod pretekstem jakis bachorow:shake: Ty milosniczko zwierzat!:shake:
a ferrero pojdzie Ci w boczki:multi:



:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...