Jump to content
Dogomania

"Spanielowo"- yorkowo- "persowa"- włochata galeria.


Estera

Recommended Posts

[quote name='Kasia&Rika']haha, to faktycznie układy masz... ja też typowy nocny marek:roll: dlatego jak mam wstawać o 6 do szkoły to mnie bierze:angryy:
fajne plany masz.
i super zapłata:evil_lol:[/quote]Też nie lubię o 6 wstawać :angryy: wolę o 6 kłaść się spać :loveu:
Wiem, żę plany fajne, oby wypaliły :roll:
Zapłata mi odpowiada. Więcej kasy mam dla siebie, bo to co wezmę ze sklepu, i tak bym kupiła bez tej pracy :niewiem:

[quote name='Asia & Ginger']Ja też jestem nocnym markiem, bardzo nocnym. :evil_lol:[/quote]wiem coś o tym :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Estera']Też nie lubię o 6 wstawać :angryy: wolę o 6 kłaść się spać :loveu:
Wiem, żę plany fajne, oby wypaliły :roll:
Zapłata mi odpowiada. Więcej kasy mam dla siebie, bo to co wezmę ze sklepu, i tak bym kupiła bez tej pracy :niewiem:

wiem coś o tym :evil_lol:[/quote]

ja tez chetnie o 6 chodze:cool3:


[quote name='Estera']Asia ja się o Ciebie boję! :placz:[/quote]

:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']:scared:

Oj chyba nie jest aż tak źle, czasem wcześniej się zjawiam. :eviltong:
Ale za to siedzę do 2-3. :evil_lol:[/quote]

czasem:evil_lol::evil_lol:
wiem, bo potem widzę w panelu użytkownika w jakich godzinach ostatnie posty były dane i są to zwykle twoje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']:scared:

Oj chyba nie jest aż tak źle, czasem wcześniej się zjawiam. :eviltong:
Ale za to siedzę do 2-3. :evil_lol:[/quote]Ja pamiętam wakacje jeszcze wcześniejsze od tych co były, jak jeszcze Asia wiesz kto ,studiował i miał neta w domu to siedzieliśmy i normalne było to, że gadaliśmy do 4-5 :roll:

[quote name='Kasia&Rika']ja tez chetnie o 6 chodze:cool3:

:diabloti::diabloti:[/quote]:diabloti:

[quote name='Mysia_']dziewczynki, ale się rozgadałyście :eviltong::loveu:[/quote]Cześć Gosia :multi: A rozgadałyśmy się, a co, pomarzyć wolno :evil_lol:

[quote name='Asia & Ginger'][URL]http://i36.tinypic.com/2lvke4j.jpg[/URL]
Ślicznie ma Diunka zrobioną łepetynkę. :cool3: :loveu: :loveu: :loveu:



Szpieg normalnie. :mad:[/quote]Szkoda, że zauważyłaś dopiero jak Ci powiedziałam :evil_lol:
Kasia nie szpieguj jej, bo będzie się dziewczyna bała do wc wyjść :evil_lol:

Asia co tam tak szumi u Ciebie? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Ja pamiętam wakacje jeszcze wcześniejsze od tych co były, jak jeszcze Asia wiesz kto ,studiował i miał neta w domu to siedzieliśmy i normalne było to, że gadaliśmy do 4-5 :roll: [/quote]
Pewnie Ci tęskno do niego, co? :cool3:

[quote name='Estera']Szkoda, że zauważyłaś dopiero jak Ci powiedziałam :evil_lol:
Kasia nie szpieguj jej, bo będzie się dziewczyna bała do wc wyjść :evil_lol:[/quote]
Nie no zauważyłam wcześniej, tylko nie chciałam Cię chwalić, żebyś nie popadła w samozachwyt i w piórka nie obrosła. :eviltong:
Nie straszyć mnie, bo ja mam schizy. :placz:

[quote name='Estera']Asia co tam tak szumi u Ciebie? :crazyeye:[/quote]
Szumy jakieś chyba... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Pewnie Ci tęskno do niego, co? :cool3:


Nie no zauważyłam wcześniej, tylko nie chciałam Cię chwalić, żebyś nie popadła w samozachwyt i w piórka nie obrosła. :eviltong:
Nie straszyć mnie, bo ja mam schizy. :placz:


Szumy jakieś chyba... :roll:[/quote]No pewnie, że tęskno :placz: Teraz jak maila napisze raz na miesiąc to jest super :placz:

Ehe, ehe, na skajpie mówiłaś coś innego. "Co? To Diuna jest obcięta? Nie zauważyłam" :eviltong:
Nie oglądaj więcej horrorów :evil_lol:

No skoro szumi to pewnie szumy...Chociaż Rose już ma teorię na to co to :evil_lol: :diabloti:
Asia- nie pisz! Mów! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']No pewnie, że tęskno :placz: Teraz jak maila napisze raz na miesiąc to jest super :placz:

Ehe, ehe, na skajpie mówiłaś coś innego. "Co? To Diuna jest obcięta? Nie zauważyłam" :eviltong:
Nie oglądaj więcej horrorów :evil_lol:

No skoro szumi to pewnie szumy...Chociaż Rose już ma teorię na to co to :evil_lol: :diabloti:
Asia- nie pisz! Mów! :lol:[/quote]
Toż mówię cały czas, tylko czasem coś napiszę niechący. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Toż mówię cały czas, tylko czasem coś napiszę niechący. :oops:[/quote]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Plącze Ci się wszystko :eviltong:

[quote name='rose'][URL]http://i36.tinypic.com/2lvke4j.jpg[/URL]

Jakaś taka łysa:evil_lol:[/quote]Sama jesteś łysa! :mad:

[quote name='Mysia_']wpadnę tu kiedyś jak nie będzie tyle napisane, bo mi się nie chcę czytać :evil_lol:
Kocham Was :loveu: dobranoc :loveu:[/quote]Leń! :placz:
Też Cię kocham Gosiaczku Misiaczku :loveu: :evil_lol: Spij dobrze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']haha, a sprawdzałyście czy nie siedzę u was w lodówce?:eviltong:

ja też ostatnio za dużo horrorów oglądam i mam schizy:roll:
polecam "inni" - już klasyka i "sierociniec" - boski[/quote]Sprawdzałam, bo jogurtu szukałam. U mnie nie siedzisz :placz:
My dużo oglądałyśmy w wakacje, pod koniec sierpnia :evil_lol: Przez miesiąc albo dłużej miałam schizy :oops: Ale mimo to uwielbiam oglądać i już mamy pościągane filmy na sylwka, Asia będziemy potem chodzić na spacery, nie? :evil_lol:
"Innych" widziałam kilka razy, genialny film :loveu: "Wywiad z wampirem" kocham :loveu:
"Sierocińca" nie widziałam, mam nadzieję, że obejrzymy kiedyś :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Ja jeszcze nie zaglądałam do lodówki, ale jestem głodna i teraz będę się bała. :placz:


Ja teraz czatuję na "Nocny pociąg z mięsem". Na Sylwka mam nadzieję, że będziemy mieli. :cool3:

Poza tym uwielbiam filmy z serii "Droga bez powrotu" albo "Wzgórza mają oczy". :cool3:[/quote]
Postaraj się to będziemy mieli :loveu:
Nie widziałam tego o czym piszesz :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...