Jump to content
Dogomania

Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA MA DOM !!!


joteska

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witajcie cioteczki, dziękuję za odwiedzinki :) , witaj Kamilo u Igora :multi:
Igorek ma kastrację w najbliższą środę , oczywiście już sie denerwuję, wiem, ze niepotrzebnie i na zaś ale nic na to nie poradzę ;) liczę na to, że Igor to silna "sztuka", tak wiele już zniósł i przetrwał, ciągle na antybiotykach... ale teraz jest w dobrej ogólnej formie, więc jest szansa, że zabieg zniesie dobrze:roll:

wczoraj Igor dostał wsparcie od moich koleżanek z pracy Krysi J 50zł oraz Renaty K 30zł na zabieg kastracji, bardzo Wam dziękujemy za wrażliwość i pomoc :Rose::iloveyou:
przepraszam, ze czasem tak żebrzę i opowiadam o Igorze a Wy mnie nie przepędzacie:evil_lol: zapewniacie o gotowości doraźnej pomocy w przyszłości :) i to jest niesamowite :loveu:
przypuszczalny koszt kastracji ok 200zł- 250zł bo jeszcze z czyszczeniem ucha

Kajko, masz doświadczenie w leczeniu uszu- czy teraz po leczeniu brać wymaz na posiew z tego konkretnie ucha?

Edited by joteska
Link to comment
Share on other sites

Jolu , koniecznie trzeba pobrac wymaz. Takie jest moje zdanie. Mam niestety wrazenie, ze ucho nie jest do konca wyleczone :(
Zrozumialam, ze nie dostaje do ucha antybiotyku , tylko samoczyszczace? Jesli dostaje ....wymaz jest bez sensu ale to wiesz :)
Nie przekonuje mnie opinie weta , ze wycieka bo... pies ma alergie ale ja nie lekarz.....moge sie mylic.
To, ze uszko bylo leczone , nie znaczy, ze zostalo wyleczone....trzeba to sprawdzic moim zdaniem.

Bardzo 3mam kciki za kastracje. Bedzie dobrze :)

Igorku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kajeczko, to chyba wymaz weźmiemy, jest kilka dni po skończeniu zakraplania ale lepiej mieć pewność.
dziękuję Donka5 :) faktycznie sierściucha mu na podgardlu odrosła :multi:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Z_Vtb1n3Aio/T0pphFD2WZI/AAAAAAAAA0M/nDbu6R2vUgs/s640/zdjecie%2520172.jpg[/IMG]

:crazyeye: chłopaczek wypiękniał

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tWknC4pcR_M/T0ppmv29BVI/AAAAAAAAA0s/VFxGbJwE46Y/s640/zdjecie%2520181.jpg[/IMG]

i zmienił proporcje ;)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dOrMdIA0RvQ/T0ppadqK-dI/AAAAAAAAAzs/53dLSv_Ni5E/s640/zdjecie%2520163.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Igorek to teraz kawaler ,ze hoho .Piekny,odzywiony ,siersc gesta .Nie ma juz tej bidy ze schroniska no i dobrze ...W srode bedziemy trzymac lapinki za Igorka ,by kastracja sie udala.Cmokasy dla chlopaczka i pozdrowionka dla opiekunki z hoteliku .
[IMG]http://www.madzik.pl/wakacje/mis19.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa...ale,pilnie proszę o pomoc dla Naszego niewidomego staruszka-Sokoła,opuszcza jutro dotychczasowe DT,brakuje deklaracji na nowe miejsce:-(Proszę,dajmy i jemu szansę...pomóżmy tej psince...[url]http://www.dogomania.pl/threads/195738-ONek-Sok%C3%B3%C5%82-d%C5%82ugo-kr%C4%85%C5%BCy%C5%82-szukaj%C4%85c-pomocy-w-ko%C5%84cu-si%C4%99-uda%C5%82o.-Ju%C5%BC-u-Czarodziejki[/url].

Edited by katarzyna09
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Mocno trzymam kciuki za jutrzejszą kastrację :thumbs::thumbs::thumbs:
Będzie dobrze Igorku :loveu:
A jak już będzie po wszystkim przypomnimy się cioci Hitoshi ;)[/QUOTE]

Tez trzymam mocno :) będzie szybko i po bólu :wink::cool2: bądź dzielny ! :drink1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Czy Igorek załapie się na program?[/QUOTE]
tego nie wiem , może choc na chwilę byłby gwiazdą;) ale raczej chodzi o szydłowieckie bezdomniaki:-(
dzisiaj ciocia bela51 wycofała swoją stałą deklarację da Igora
mam tez ogromna prośbę i bardzo się chcę się przypomnieć stałym deklarowiczom, by nie zapominali o Igorze...:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Kurcze, co się ostatnio dzieje na tej dogomanii :crazyeye:
Przecież wszyscy mamy wspólny cel
Powinien nas jednoczyć a nie dzielić :roll:
To jak długo Igorek będzie jeszcze "gwiazdorzył" zamiast dać się "ciachnąć" ;)?[/QUOTE]

wiesz DONnko sama jestem lekko przerażona ale wciąż widzę tutaj osoby, których nie dzielą różne poglądy a jednoczą cele, taka idealistka jestem i już ;)
i cieszę się, że mogę z Wami tu być poprzez wszystko co robimy

Igorek ma "wolnego" jeszcze tydzień. Donka 5 ma istny najazd psiaków w związku z zawirowaniami na dogo oraz działaniami w Szydłowcu. Jest u niej Misia od Anji zabrana z "hospicjum", bardzo miła i kochana sunieczka, mam nadzieję, że zakoleguje się z Igorem, nawet trochę podobna tylko ma bardziej siwy pycholek :)

Link to comment
Share on other sites

Melduje sie u Igorka :)
Jolus, no coz ...moje zdanie na TEMAT znasz :( zal , wielki zal , ze pewne rzeczy zalatwia sie kosztem pieskow :shake: Nie rozumiem i pewnie nigdy nie zrozumiem.

TVN u Igorka . Ciekawa jestem czy chlopak ma parcie na szlo ? ;)
Moglby sie troszke polansowac ....zawsze to telewizja :evil_lol:, a i moze domek jakis by sie trafil;-)

Trzymam kciuki za kastracje niueustannie :-) bedzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Jolu, Alu dziękuję, ze jesteście z Igorem :)
Dziś zrealizuje sie ta dłuuugo oczekiwana kastracja ;)
przyszły wpłaty od kika_krk 20zł i doroty 1 10zł pięknie Wam z całego serca dziękujemy:buzi::Rose:

Edited by joteska
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...