Jump to content
Dogomania

Chomik-Bonnie i Warka-wariatka.


basia bonnie

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pinczerek-Jacky']Jezu co sie stało :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote]

[quote name='maziak']baska co ci idbilo?[/quote]
No właśnie... wole nie mówić... mi co odbiło? też bym sie chciała dowiedzieć:-(

[quote name='maziak']spadla i mi stracha narovila:)....b wlazla na balokon i spadla i... dalej niegadam:)[/quote]
Nie, to Marta :diabloti:

[quote name='DiDDlina85']co sie dzieje??[/quote]
Coś złego.... ale myślę, że sobie poradze..

[quote name='maziak']Basce cos odbija ale niemoge powiedziec bo mnie ukatrupi i tak nieduzo wiem... tylko cos sie stalo wiem... a zcemu nie:([/quote]
Ty coś wiesz?! Napisz mi na gg co wiesz :crazyeye:

[quote name='Samturia']Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak Baśka spadła bo wchodziła na balkon... Marzena myśl!!!
TO JA SPADŁAM Z BALKONU A NIE BAŚKA!!!
:evil_lol:[/quote]
Martowa spadła (Marzena i myślenie, coś to czarno widze :evil_lol:)



No właśnie....więc...Samturia, goldenka245 i kto to jeszcze wie:
Mam o tym powiedzieć tu?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobcia']Basia...
...nie strasz...
...co się stało?[/quote]
No...to.. powiem tylko tyle, że popadłam w nałóg...i to bardzo zły nałóg:placz:

[quote name='justys95']Mi to bez różnicy więc nie licz się, że to przeczytam...:diabloti: ale mogę być dla Ciebie taka dobra, bo lubie Barbary...:p[/quote]
Nie musisz czytać ;) Ahh..to jak przeczytasz i bedziesz taka dobra to super:multi:


:placz::placz::placz::placz::-(:-(:-(:placz::placz::placz::-(:-(:-(:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']No...to.. powiem tylko tyle, że popadłam w nałóg...i to bardzo zły nałóg:placz:


Nie musisz czytać ;) Ahh..to jak przeczytasz i bedziesz taka dobra to super:multi:


:placz::placz::placz::placz::-(:-(:-(:placz::placz::placz::-(:-(:-(:placz::placz::placz:[/quote]
Jak nie chcesz to nie pisz. Twoja sprawa. Ale masz sie iść leczyć. Co Ci Sylwia powiedziala?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']ok, nie napisze:roll: ale ciiiii.... pojde....chyba :placz:[/quote]

Ale żeście mnie nastraszyły......:roll:

Nie wiem o co chodzi, ale widze że to nic wesołego...w każdym razie skoro tak ci Basia doradzaja dziewczyny, to na pewno mają racje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobcia']Ale żeście mnie nastraszyły......:roll:

Nie wiem o co chodzi, ale widze że to nic wesołego...w każdym razie skoro tak ci Basia doradzaja dziewczyny, to na pewno mają racje![/quote]
Ja przepraszam, że nie powiem, ale skoro goldenka tak mówi to ja wole nie :oops: Przepraszam :placz:Wybaczcie:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']Ja przepraszam, że nie powiem, ale skoro goldenka tak mówi to ja wole nie :oops: Przepraszam :placz:Wybaczcie:modla:[/quote]

Basia... nie chodzi o to, zebyś coś powiedziała, to nie jest ważne... tylko chodzi o twoje dobro;) Widze, że dziewczyny się o ciebie martwią, że chcą ci pomóc-wiec ich posłuchaj!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']Ja przepraszam, że nie powiem, ale skoro goldenka tak mówi to ja wole nie :oops: Przepraszam :placz:Wybaczcie:modla:[/quote]
Moim zdaniem jeśli bedziesz chciała to możesz powiedzieć, ale jak TO się skończy. Myślę, że narazie nie powinnas tego pisać.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']No ja też mam nałóg...siedze od rana do rana na kompie...:roll: ale widze, że to coś poważniejszego...

PS:O...przeczytałam! :D[/quote]
No niestety....coś poważniejszego, o wiele poważniejszego :-(

[quote name='Dobcia']Basia... nie chodzi o to, zebyś coś powiedziała, to nie jest ważne... tylko chodzi o twoje dobro;) Widze, że dziewczyny się o ciebie martwią, że chcą ci pomóc-wiec ich posłuchaj![/quote]
Dobcia, Ty masz chyba jakiś dar przekonywania i pocieszania :cool3: Kochana, dzięki za wyrozumialość :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...