Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

Bogusik, Andzia - Bartuś nie miał podpisanej żadnej umowy na pobyt w hoteliku w Mokrym Nosku.
Czorcik dowiadywała się czy jest miejsce w Mokrym Nosku, potem ja już rozmawiałem z p.Małgosią o dowiezieniu Barta do hoteliku i jaka cena za hotelik - pozostało 12 zł/doba + karma.
Bartuś ma szczęście do bezpłatnych transportów, z PDT u Izy w Olszowej Woli do Mokrego Noska przewiozła go bezpłatnie Figu.
Wierzę, że znajdzie w końcu swój domek i Pana/Panią, na którą czeka tyle lat.

Doda - myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie podanie w ogłoszeniach Bartusia kontaktu do hoteliku Dexterki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Bogusik, Andzia - Bartuś nie miał podpisanej żadnej umowy na pobyt w hoteliku w Mokrym Nosku.
Czorcik dowiadywała się czy jest miejsce w Mokrym Nosku, potem ja już rozmawiałem z p.Małgosią o dowiezieniu Barta do hoteliku i jaka cena za hotelik - pozostało 12 zł/doba + karma.
Bartuś ma szczęście do bezpłatnych transportów, z PDT u Izy w Olszowej Woli do Mokrego Noska przewiozła go bezpłatnie Figu.
Wierzę, że znajdzie w końcu swój domek i Pana/Panią, na którą czeka tyle lat.

Doda - myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie podanie w ogłoszeniach Bartusia kontaktu do hoteliku Dexterki.[/QUOTE]
Dziękuję za wyjasnienie.Zaraz wyślę dexterce moje dane adresowe do przesłania umowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Dziękuję za wyjasnienie.Zaraz wyślę dexterce moje dane adresowe do przesłania umowy.[/QUOTE]

Może mogłaby Dexterka wysłać do Ciebie formularz umowy mailem ,a odesłałabyś uzupełniony i podpisany pocztą .
Tak by chyba było łatwiej,szybciej i taniej :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata P']Może mogłaby Dexterka wysłać do Ciebie formularz umowy mailem ,a odesłałabyś uzupełniony i podpisany pocztą .
Tak by chyba było łatwiej,szybciej i taniej :roll:[/QUOTE]
Tak było by szybciej,tylko ja nie mam jak go wydrukować...

Link to comment
Share on other sites

To tekst do ogłoszeń Barta i jego siostry Azy z sierpnia 2010 r. Ani słowa o tym żeby Bart przejawial agresywne zachowania... wręcz przeciwnie jest napisane, że to psiak pozbawiony agresji, bardzo lagodny, idealnie dogaduje sie z innymi zwięrzętami; psami i kotami !!!

Liczymy, ze dexterka zweryfikuje te sprzeczne opinie o Barcie. :lol:

Doda może link do pierwszego wątku też wkleisz w pierwszym poście ?

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/186814-Aza-już-w-domku-)-Bart-w-hoteliku-Zapraszamy-na-nowe-wątki-psiaków-)/page11[/URL]

[quote name='agnieszka24']
......

[B]Aza i Bart - cudowne, łagodne psiaki szukają domu![/B]

Bart i Aza - porzucone rodzeństwo. Oba psiaki wychowały się razem, nie były wiązane ani zamykane ( nie było takiej potrzeby) wychowane z dziećmi , dobrze socjalizowane wyrosły na przyjaciół rodziny a przy tym na dobrych stróży. Niestety właściciel to już starsza osoba która trzeba się opiekować więc rodzina zabrała go ze sobą. Psiaki zostały... Aza i Bart są czujni, potrafią skutecznie odstraszyć i szczekaniem i posturą (są pond kolano) są dobrymi stróżami.
Mogą mieszkać w domu z ogrodem ale też dobrze by się odnalazły i w dużym mieszkaniu przy odpowiedniej porcji ruchu. Oba psiaki są ze sobą zżyte bo wychowały się razem, ale mogą zamieszkać osobno. Bart i Aza to psiaki bardzo łagodne o miłym i wesołym usposobieniu - są bardzo przyjacielskie i uwielbiają bliskość człowieka. Bart najchętniej nie schodził by z kolan, ciągle dopomina się o głaskanie - to wielki pieszczoch. Idealnie dogadują się z innymi zwierzętami ( psy, suki, koty )- są bezkonfliktowe i pozbawione agresji. Kochają dzieci!! - mogą zamieszkać w domu z niemowlakiem, czy kilkulatkiem, bo ze stoickim spokojem znoszą szarpanie za uszy czy ogon. To idealni towarzysze dla każdej rodziny. Oboje mają ok 2-3 lat.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej....

[/QUOTE]

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

wrzuciłam nowe zdjęcia do albumu:) jak zwykle ciężko zrobić zdjęcia aktywnemu psiakowi , a póki co on na spacerkach ani chwilki nie ustoi , bo przecież tyle cudownych zapachów wkoło i krzaczków do znaczenia :P
Jeszcze trochę czasu zajmie mi zrobienie naprawdę ładnych ogłoszeniowych fotek.

Bart ma się znacznie lepiej niż wczoraj, bardziej cieszy się na nasz widok, gdy go wołam to chętniej przychodzi. Na ogrodzie puszczam go z luźno zwisającą linką, ale nie widzę w nim ( odpukać!!) chęci ucieczki. Choć wiadomo lepiej dmuchać na zimne , przynajmniej do czasu ,aż psiak nam zaufa. Z zapoznawaniem z innymi psami czekam aż dostanę książeczkę. Ciekawe czy będzie tam wpisane ostatnie odrobaczenie. Jeśli nie to trzeba mu podać tabletki. Psy kręcą się koło jego kojca z zaciekawieniem wąchając co to za nowy kolega i on już dzisiaj przestał na nie warczeć. Sama jestem ciekawa jak dogada się z psami, bo póki co mamy dwie sprzeczne informacje,choć w Mokrym Nosku zaznaczono,że nie zawsze i nie na wszystkie psy kłapie zębami. Na koty też go sprawdzę.
Bogusik dziękuję za pw i adres do Ciebie. Myślę ,że do końca tygodnia uda mi się wysłać list:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']wrzuciłam nowe zdjęcia do albumu:) jak zwykle ciężko zrobić zdjęcia aktywnemu psiakowi , a póki co on na spacerkach ani chwilki nie ustoi , bo przecież tyle cudownych zapachów wkoło i krzaczków do znaczenia :P
Jeszcze trochę czasu zajmie mi zrobienie naprawdę ładnych ogłoszeniowych fotek.

Bart ma się znacznie lepiej niż wczoraj, bardziej cieszy się na nasz widok, gdy go wołam to chętniej przychodzi. Na ogrodzie puszczam go z luźno zwisającą linką, ale nie widzę w nim ( odpukać!!) chęci ucieczki. Choć wiadomo lepiej dmuchać na zimne , przynajmniej do czasu ,aż psiak nam zaufa. Z zapoznawaniem z innymi psami czekam aż dostanę książeczkę. Ciekawe czy będzie tam wpisane ostatnie odrobaczenie. Jeśli nie to trzeba mu podać tabletki. Psy kręcą się koło jego kojca z zaciekawieniem wąchając co to za nowy kolega i on już dzisiaj przestał na nie warczeć. Sama jestem ciekawa jak dogada się z psami, bo póki co mamy dwie sprzeczne informacje,choć w Mokrym Nosku zaznaczono,że nie zawsze i nie na wszystkie psy kłapie zębami. Na koty też go sprawdzę.
Bogusik dziękuję za pw i adres do Ciebie. Myślę ,że do końca tygodnia uda mi się wysłać list:)[/QUOTE]


to fajnie, że wszystko się układa pozytywnie
przypomnę link do zdjęć

[url]https://plus.google.com/photos/109402763238656555159/albums/6012235970327993649?banner=pwa[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za zdjecia i wiadomości o Barcie, Dexterko :lol:

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/wpv79lbplbvC17uO4oYfmPR-rlLXxVS_IYZLdLT62aU=w333-h222-p-no[/IMG]

[SIZE=1][/SIZE]ps.
[SIZE=1]Do ogłoszeń też da się coś wybrać[/SIZE] :lol:

Link to comment
Share on other sites

Barcik bardzo ładnie wychodzi na zdjęciach.Chłopak jest bardzo fotogeniczny :smile: Na OLX wyróżnienie ponoć kosztuje tylko 5zł.Jest chyba jakaś promocja,więc warto by było mu wyróżnić.
barb,jezeli chodzi o fanty,które dałam na bazarek,to mogą iść na kolejny,tylko,że to już się opatrzyło i wątpię aby byli chętni.Ja dopiero coś nowego na bazarek będę miała ok.lipca,bo wtedy wybieram się do Polski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Barcik bardzo ładnie wychodzi na zdjęciach.Chłopak jest bardzo fotogeniczny :smile: Na OLX wyróżnienie ponoć kosztuje tylko 5zł.Jest chyba jakaś promocja,więc warto by było mu wyróżnić.
barb,jezeli chodzi o fanty,które dałam na bazarek,to mogą iść na kolejny,tylko,że to już się opatrzyło i wątpię aby byli chętni.Ja dopiero coś nowego na bazarek będę miała ok.lipca,bo wtedy wybieram się do Polski.[/QUOTE]

też mi się wydaje, że trzeba poszukać nowych fantów
też się rozglądam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']kochane uśmiechnięte pyszczysko:)[/QUOTE]
:lol:

[quote name='Bogusik']Barcik bardzo ładnie wychodzi na zdjęciach.Chłopak jest bardzo fotogeniczny :smile: Na OLX wyróżnienie ponoć kosztuje tylko 5zł.Jest chyba jakaś promocja,więc warto by było mu wyróżnić.
barb,jezeli chodzi o fanty,które dałam na bazarek,to mogą iść na kolejny,tylko,że to już się opatrzyło i wątpię aby byli chętni.Ja dopiero coś nowego na bazarek będę miała ok.lipca,bo wtedy wybieram się do Polski.[/QUOTE]
Ja mu wyrózniłam na razie na tydzień :lol:
Jeśli decydujesz się przekazać fanty to super. To, ze coś sie nie sprzedało na jednym bazarze nie znaczy że nie sprzeda się na kolejnym.

[quote name='Malgoska']też mi się wydaje, że trzeba poszukać nowych fantów
też się rozglądam[/QUOTE]
Jak uważacie. :lol:

[quote name='Marta72']fanty u mnie zawsze są
mogę podesłać[/QUOTE]
Marta, a Tobie jeszcze coś zostało ? :lol: Myślalam, ze juz wszystko oddalaś na bazarki ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam parę pierdułek na bazarek. Co prawda właśnie zostały mi z poprzednich bazarków, ale dawno juz nie robilam, wiec moze akurat by sie sprzedaly. Nie dam rady narazie sama wystawic ich, ale bardzo chetnie przekaze komus. Moge wyslac zdjecia i opisy a potem zajac sie ich ewentualna wysylką. Dajcie znac kto sie czai ze zrobieniem bazarku to wysle zdjecia. Tak strasznie mi szkoda tego psiaka, ze on taki niczyj... Mam nadzieje, ze teraz juz bedzie wszystko dobrze, ze wzięty w obroty znajdzie w koncu domek. Mimo, ze nie pisze to zawsze czytam co u niego i mocno trzymam kciuki.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='divia_gg']Ja mam parę pierdułek na bazarek. Co prawda właśnie zostały mi z poprzednich bazarków, ale dawno juz nie robilam, wiec moze akurat by sie sprzedaly. Nie dam rady narazie sama wystawic ich, ale bardzo chetnie przekaze komus. Moge wyslac zdjecia i opisy a potem zajac sie ich ewentualna wysylką. Dajcie znac kto sie czai ze zrobieniem bazarku to wysle zdjecia. Tak strasznie mi szkoda tego psiaka, ze on taki niczyj... Mam nadzieje, ze teraz juz bedzie wszystko dobrze, ze wzięty w obroty znajdzie w koncu domek. Mimo, ze nie pisze to zawsze czytam co u niego i mocno trzymam kciuki.[/QUOTE]
Fajnie,że jesteś u Barcika :smile: Przynajmniej wiemy,że nie jesteśmy same na tym polu walki,o domek dla naszego przystojniaka :smile: Fanty bardzo sie przydadzą na następny bazarek.Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Barb jest Wasz przelew ale nie zapisałam bo nie wiedziałam czy to jest bazarek czy bezpośrednio dla Barta.[/QUOTE]

[quote name='barb']Ten jest bezpośrednio dla Barta. Przepraszam, jesli coś nie tak zaznaczyłam w tytule przelewu.

[/QUOTE]

baster i lusi zaznacz go jako wplatę jednorazową. Nie jest absolutnie związany z bazarkiem.

Ogłoszenie Barta na gumtree
[url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/opole/bart-przesympatyczny-dzieciolubny-przytulak-do-adopcji-592252820[/url]

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

pozdrawiam wszystkich zainteresowanych losem Barta - mam nadzieję, że wreszcie mu się poszczęści w nowym miejscu Jako ciekawostka - wczoraj na wątku Azy (siostry Barta,adoptowanej) ukazała się mrożąca krew w żyłach informacja - Aza uciekła! Na szczęście już dziś podano, że wróciła, tą samą dziurą w płocie!
Czy Bart jest zaczipowany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jadwiga']pozdrawiam wszystkich zainteresowanych losem Barta - mam nadzieję, że wreszcie mu się poszczęści w nowym miejscu Jako ciekawostka - wczoraj na wątku Azy (siostry Barta,adoptowanej) ukazała się mrożąca krew w żyłach informacja - Aza uciekła! Na szczęście już dziś podano, że wróciła, tą samą dziurą w płocie!
Czy Bart jest zaczipowany?[/QUOTE]
O matko...dobrze, że wróciła, ale mam nadzieję, że załatali już dziurę w płocie.Jadwigo podasz linka do wątku azy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...