Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

Nasz Bart już u Dexterki :multi:a przed dziewczynami jeszcze spory kawałek drogi do domu :( Jedyne o czym marzą to o łóżku i śnie :):):) Jutro zadzwonię do Pani Marty i dowiem się ile wyniosły koszty transportu :) poproszę również o dane do wpłaty. Dziewczyny które wiozły Barta są po prostu fantastyczne i z całego serducha im dziękuję :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Nasz Bart już u Dexterki :multi:a przed dziewczynami jeszcze spory kawałek drogi do domu :( Jedyne o czym marzą to o łóżku i śnie :):):) Jutro zadzwonię do Pani Marty i dowiem się ile wyniosły koszty transportu :) poproszę również o dane do wpłaty. Dziewczyny które wiozły Barta są po prostu fantastyczne i z całego serducha im dziękuję :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/QUOTE]
Bart już już u dexterki :multi:Cały czas trzymam kciuki..:kciuki:.Dziewczyny,wracajcie szczęśliwie i bezpiecznie do domu!:smile::Rose::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Myślałam, że to nowa fotka...[/QUOTE]

Barcisko nie wygląda na niej jak na tych zdjęciach z 2012, raczej jak na tym ostatnim, z chyba 2014, starszy ale nadal piekny :loveu: pewnie p. Bem od czasu do czasu odwiedza hotelik :]

Link to comment
Share on other sites

mnie tylko dziwi ze na tej stronie opisuje siebie mokry nosek jak hotel szukajacy /pomagajacy w adopcjach maja jakies tam wydarzenia szuka domu al bo galerie znalazly dom..........

to bartowi czemu nie szukali przez ten caly czas......ja myslalam ze to jest hotelik ktory typowo bierze przetrzymuje psa jak np wlasciciele wyjezdzaja i bart taki biedny bezdomny sam siedzi...cieszze sie ze stamtad pojechal choc widac psy sa tam szczesliwe

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :) My już jesteśmy po dzisiejszych pierwszych spacerkach , zdążyliśmy równo przed deszczem :)


Bart przyjechał wczoraj do nas późnym wieczorem. Na początku był trochę przestraszony, nie chciał wyjść z auta, ale z pomocą wolontariuszek udało się. Zrobił chłopak od razu siusiu, bardzo mu się chciało, ponieważ po drodze nie było przystanków. Bart miał założoną obrożę , która była zbyt luźna na wyjścia z nieznajomymi osobami w nieznanym terenie. Także dobrze ,że dziewczyny nie ryzykowały. Straszny jest z niego przytulak - tulił się do pań , które go przywiozły , po chwili mi wpychał głowę pod ramię:) Pospacerowaliśmy po ogrodzie , było znaczenie terenu i dwie kupki. Po czym Bart poszedł do swojego boksu , gdzie władował się od razu do budy tylko głowę wystawił i patrzył co się dzieje. |Nie miał wieczorem apetytu, no ale to chyba nic dziwnego.Po 24ej wyszliśmy na jeszcze jeden spacerek , na którym Bart z ciekawością i podniesiionym ogonkiem wszystko obwąchiwał .
Noc przespał bez piszczenia czy szczekania. Nie załatwił też się w kojcu. Gdy się po niego przychodzi to grzecznie czeka,aż wyjdzie. Rano była powtórka- wąchanie, siku , kupka.Jest naprawdę bardzo przytulaśny, grzeczny, całkiem dobrze chodzi na smyczy. Nasze pieski podlatywały do niego do kojca , aby się zapoznać , Bart machał ogonem , ale ostrzegawczo powarkiwał . Poprzedni hotelik zapomniał przekazać jego książeczki zdrowia, nie mam więc pojęcia czy jest szczepiony i odrobaczony. Bardzo proszę , aby ktoś kto ma kontakt z hotelem zadzwonił do nich i wypytał o książeczkę. Dopóki jej nie będę miała nie mogę zapoznawać go z innymi psiakami.
Jeśli tej książeczki nie ma i Bart nie był szczepiony ( w co wątpię ) to w pon bądź wtorek podjadę z nim do weta.
Na zdjęciach wyglądał na wyższego , ale chudszego. Przyda mu się odrobina dietki i zwiększona ilość ruchu.

Cioteczki potrzebuję podpisać umowę na hotelowanie Barta, bo wszystko moich dokumentach musi się zgadzać, tylko nie wiem z kim:P Kto będzie prawnie odpowiedzialny za psiaka?
Na kogo ma być wystawiony rachunek? Dodam jeszcze ,że rozliczamy się na koniec każdego miesiąca.


Marta zapraszamy na spacer z Bartem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']w dodatku wydali psa bez ksiazeczki....a pies ma nadwage super[/QUOTE]

z książeczką to nie wiem o co chodzi, a Bart ma tylko troszeczkę za dużo ciałka. Nie ma co się martwić , bo na pewno szybko dojdzie do "idealnej " wagi. Jak zaprzyjaźni się z Alfem, który ma niekończące się pokłady energii to tłuszczyk w tydzień zniknie:P

Link to comment
Share on other sites

Hej Deksterka!
wpadnę do Was na pewno!!!

Może w sb lub ndz następną, jak Ci będzie pasowało:)

Pies zachowuje się bardzo dobrze z tego co piszesz!
Załóż mu adresówkę na wszelki wypadek:)

Mam przeczucie,że znajdzie domek szybko na Opolszczyźnie:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']Hej Deksterka!
wpadnę do Was na pewno!!!

Może w sb lub ndz następną, jak Ci będzie pasowało:)

Pies zachowuje się bardzo dobrze z tego co piszesz!
Załóż mu adresówkę na wszelki wypadek:)

Mam przeczucie,że znajdzie domek szybko na Opolszczyźnie:):):)[/QUOTE]

Obroża zmieniona, adresówka łapka z Trixie założona! Wszyscy moi podopieczni chodzą w tych adresówkach. Kosztują tylko 2zł , a sprawdzają się super. Polecam je wszystkim- [url]http://kiwizoo.pl/design/_gallery/_600_600_3/2488.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']Obroża zmieniona, adresówka łapka z Trixie założona! Wszyscy moi podopieczni chodzą w tych adresówkach. Kosztują tylko 2zł , a sprawdzają się super. Polecam je wszystkim- [URL]http://kiwizoo.pl/design/_gallery/_600_600_3/2488.png[/URL][/QUOTE]

to jeszcze czekamy na fotki jak troskę czasu znajdziesz:)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co mnie już to wszystko nudzi.Gdyby Bart był chudy byłby alarm- zagłodzony .Za gruby też żle.P.Ewa Bem bardzo często odwiedza hotel i ma nawet Barta na swojej stronie.Przestańcie się już czepiać szczegółów .Bardzo bym chciała by w nowym hotelu znalazł domek w mig ale znając życie nie jest łatwo o adopcje.

Link to comment
Share on other sites

Baster i lusi ma rację nie czepiajmy się szczegółów Bartusiowi się krzywda nie działa w poprzednim hoteliku tylko z domkiem nie miał szczęścia ale miejmy nadzieje teraz domki się będą biły o Bartusia i super że jest u Dexterki no i zdjęcia pewno będą na bieżąco :cool3:
Obiecałam Bartusiowi bazarek tylko z moim kompem to większy problem się okazał :-( ale pamiętam o tym cały czas

Link to comment
Share on other sites

nie napisalam ze on tam mial zle tragedia itp napisalam ze jestem w szoku bo wiekszosc psow to takie szukajace domu tam co sa aten niby hotel nie kwapil sie z pomoca

dlanich to czysty interes niech pies siedzi pieniadz leci
ja tylko glosno mowie jak jest ale oczywiscie zaraz trzeba mi cos powiedziec
oczywiscie nie ejst obowiazkiem hotelu szukania domu ale jednak o pomoc dla barta nam chodzilo a oni niezbyt pomocni byli w tym hotelu

i tak to zle ze przytyl nawet bardzo zle gruby pies nie jest atrakcyjny przez to spadaja tez szanse na adopcje pomijajac fakt ze jest to dla zdrowia niedobre

a ksiazeczka co .........wcielo...........daremne

to juz moj ostatni wpis na tym watku prosze o dane za transport mu TYLKO przeleje i znikam widac za malo przez te lata robilam bazarki zwolywania tu ludzi a pomysl z przeniesieniem barta tez bardzo przepraszam bo byl moj

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny proszę pamiętać ,że najważniejszy w tym wszystkim jest pies i pomoc teraz dla niego!! nie ma co się obrażać i znikac z wątku , bo przecież na tym forum chodzi o zwierzaki a nie ludzi.
Nie wiem jak Bart wygladał na żywo zanim trafił do hotelu Mokry Nosek, ale na pewno nie jest teraz tłuścioszkiem , który ledwo chodzi , a psiakiem , który musi zrzucić kilka kg. Sierść na czystą , miękką i zadbaną . Na pewno krzywda mu się tam nie działa. Ja zrobię wszystko , aby Bart szybko się u nas zaaklimatyzował , postaram się o nowe, świeże i piękne zdjęcia i ruszamy z ogłoszeniami!! Ale jak po kolei bedziecie od barta uciekać to sama nie dam rady.

Buster czy mogłabyś dowiedzieć się co z książeczką? Nie chce go szczepić drugi raz jeśli szczepienia są aktualne

Link to comment
Share on other sites

wiem dexterka ze go odchudzisz ma nadzieje i prosze cie o to
ja jestem bardzo wrazliwa na nadwage psa nawet jak wracam do polski to moja mama sie smieje ze juz nasza wyzelke na diete bierze bo wie ze juz w progu domu bede krzyczec ze jest zapasiona
nie lubie grubych psow nie moja wina i niestety jest to razace zaniedbanie ze strony tego niby super hotelu taka prawda
chudy pies zle gruby jeszcze gorzej nie raz to czytalam w roznych weterynaryjnych publikacjach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...