Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='Lida']Zgadzam się z tym co napisała hop! Każdy hotelik ma plusy i minusy. Nie czuję, ze bijemy tu pianę. Mam poczucie, że drążymy temat, żeby podjąc najlepszą decyzję. Trzeba wybrać takie rozwiązanie, które będzie dla Barta najlepsze. Czy oprócz mnie i Czorcika bywa ktoś w Mokrym Nosku? Czy ktoś rozmawiał z właścicielką na temat obniżenia kosztów? Czy ktoś wie, w jakich warunkach jest Bart? Czy jest mu dobrze? Jak tam funkcjonuje? Czy chodzi teraz tylko o pieniądze, żeby było taniej? Czy o ogłoszenia, zeby były? Czy o zdjęcia? Pytam, bo staram się zrozumieć o co chodzi, zeby dobrać najlepsze działania i najlepsze rozwiązanie do problemu jaki jest. Kto sprawuje opiekę nad Bartem? Mailowałam z Kasią, która wczesniej prowadziła wątek. Nie mam jej już na dogomanii. Moze problem jest w tym, ze Bart nie ma opiekunki? Potraktujcie proszę moje pytania jako szukanie najlepszego rozwiązania.[/QUOTE]

bart nie ma opiekunki kasia tak super prowadzila wszystko ale z tego co wiem wyprowadzila sie z polski napisalam jej wczoraj wiadomosc ze moze moglaby wejscna watek czasem .......
ogloszenia ma teraz bart dzieki BARB ale niestety jak na innych watkach adopcje stoja

watek bedzie mial opiekunke DODE a skarbnikiem pozostanie BAster

tyle jest uzgodnione na dzien dzisiejszy

przez bardzo dlugi czas pies oglaszany nie byl i watek umarl byla tylko baster

niedawno tak chyba 2 mies temu byly tez ogloszenia barta i nawet jakas babka sie w jego sprawie odezwala ale niestety nic z tego nie wyszlo

od czasu jak bart ma watek byly juz nie raz telefony o niego tylko zawsze cos nie wychodzilo a teraz jak na zlosc nikt nie dzwoni z deszczu pod rynne

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za rozsądne wypowiedzi hop i Lidzie. Moim zdaniem ta wymiana poglądow na temat zmiany miejsca Barta jest jak najbardziej potrzebna. To nie jest bicie piany.
Dlaczego powstal pomysł zmiany hotelu ? Wszystko jest na wątku w kilunastu ostatnich postach. Główne powody to wysoka cena i brak bieżącej informacji z hotelu, brak zdjęć psa.
Przedwczoraj wyslalam mail do Mokrefo Noska - do dziś pozostal bez odpowiedzi. To budzi wątpliwości, że bez odpowiedzi moga też pozostawać zapytania o Barta.
Czorcik, Lida - jeśli macie zdjęcia z Mokrego Boska - jakiekolwiek to wstawcie na prosze wątek. Ja poszukam czegoś na wątku Basta, ktory też tam przebywal a ktorego oglaszalam chyba przez dwa lata ...
Kto zgodziłby sie umieścić swój telefon w ogłoszeniach Barta? Zapytałam o to Czorcik bo zna i Basta i hotel.

I czy ktoś podjąlby sie próby negocjacji ceny za hotel ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Być może to pytanie już bylo - nie przekopalam się jeszcze dokladnie przez cały wątek : Czorcik, czy zgodzilabyś się żeby zrobić na Ciebie kilka ogłoszeń dla Basta ? Bo chyba tylko Ty widziałaś go w realu ?[/QUOTE]

ogłoszenia są robione na mojego maila .

Edited by Czorcik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']ogłoszenia są robione na moje maila .[/QUOTE]
Te, ktore zamowiłam na bazarku Javeny nie są. Pytałam tutaj na kogo oglaszać = nikt sie nie odezwalam więc podałam dane do hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Poczekajmy aż wypowie się słodkokwaśna z tego co czytałam ma pojawic się na wątku. Jeśli rzeczywiście ma pod opieką 60 psów uważam że Bart powinien jechac do dexterki. [B]Absolutnie nie jestem za tym aby został w aktualnym hotelu. [/B][/QUOTE]

Slodkokwaśna w tej chwili nie ma pod opieką 60 psów - to tak gwoli ścisłości.
Powiem tak - róbta co chceta. Ja wiem, że pobyt w Mokrym Nosku jest fajny...tylko szkoda, że nie ma nikogo, kto pisałby na bieżąco, robił zdjęcia, odpowiadal na pytania. To, ze ktoś pojedzie raz na ruski rok nie rozwiązuje problemu.
tu jest tez widze podobna sytuacja - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251824-Jestem-Kiara-wyrwana-z-Olkusza-pomóż-mi[/URL] co chwilę ktoś pisze, ze zadzwoni do hotelu, dowie sie itd....i cisza (podobnie na wątku onka z mojego podpisu - brak info i zdjęć na bieżąco) - więc jak ogłaszać psa non stop z tymi samymi zdjęciami? ludziom sie już dawno opatrzył, zdjęcia trzeba zmieniać!

Pies siedzi bez domu od 2010 r? o ile dobrze pamietam - głównie w pdt czy hotelach (jak długo jest w Mokrym Nosku z pominieciem czasu tej nieudanej adopcji?)

I tak jak mowię - nie mam nic przeciwko Mokremu Noskowi - ale brak pomocy w szukaniu domu dla psa (zdjęcia na bieząco, informacje) jak dla mnie dyskwalifikuje hotelik dla bezdomniaków - chyba, ze mam do tego hotelu blisko, jestem tam często, robię zdjęcia, wklejam info - to ok - ale w przypadku Barta tego nie ma.

Gdyby Mokry Nosek był bdt - tylko np. za karmę - to niech on by tam i dożywotnio siedział, ale nie za 450 zł mies.
To jest oczywiście moje zdanie i możecie się z nim nie zgadzać.

Link to comment
Share on other sites

U słodkokwaśnej nie ma 60 psów ,skąd żeście wzięły takie dane ??
Wszystkie psy które są u Niej są na stronie hoteliku (jest nawet Bart ,kiedyś prosiłam Edytę żeby miała go na uwadze więc wstawiła go na swoją stronę jako ''adopcje spoza przytuliska"też z kontaktem na Mokry nosek)
Swoje ogłoszenia robiłam na swojego maila ,jeśli było jakieś pytanie odsyłałam do hoteliku,bo nie znam psa osobiście

Jeśli Bart zostanie tam gdzie jest ,to wątek znów ''ostygnie'' i będzie dalej tam siedział, bo nie ma info na bierząco, bardzo mało i bardzo rzadko są jakieś fotki. Chyba tylko jak czorcik jedzie i zrobi.
A to naprawdę jest za mało ,żeby skutecznie ogłaszać psa.
savahna na wątku kieleckim ogłasza jednego psa 2-3 razy w tygodniu,ale ma do dyspozycji kupę zdjęć i co rusz aktualne info o psiaku.
Do tego osoba na którą jest pies ogłaszany informuje na wątku czy były jakieś tel.maile o psa.
Moim zdaniem tak to powinno działać ,żeby były efekty. Same dobre warunki ,czy przywiązanie hotelika do psa domu mu nie znajdzie.

edit :andzia69 pisałyśmy razem i prawie to samo

Link to comment
Share on other sites

Napiszę trochę organizacyjnie,bo posty zostały zasypane nowymi,a wydaje mi się,że to też ważne

[quote name='dexterka']dziewczyny jestem na zaproszenie Barb i Martika@Aischa. Jeśli macie pytania piszcie śmiało tutaj albo na pw.

możemy też zarezerwować miejsce na tydzień:)[/QUOTE]
Miejsce w hoteliku jest zarezerwowane tylko jeszcze na kilka dni...

[quote name='Doda_']Być może w weekend 17-18 lub 24-25 bede mogla jechac, jeszcze nie wiem w który weekend mnie wypisza na dyżur..[/QUOTE]
Doda podała,że może jechać dopiero w takich terminach...Czy Dexterka mogła by tak długo Poczekać na Barta?






Nie wiem czy watek zostanie przepisany na mnie, bo nie ma zgody zalozycielki..
kto napisze do moda?[/QUOTE]

Doda napisz do moda i przedstaw sytuację,że założycielki wątku niema w Polsce i za zgodą osób będacych na wątku,prosisz o przepisanie wątku na Ciebie i dodanie kilku postów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida'][B]Przeczytałam na stronie Słodkokwaśnej, ze tam w przytuliskujest 60 psów. Nie wiem, czy to aktualna informacja, ale mnie takie duże miejsca przerażają.[/B] Mokry Nosek jest kameralny. Moze nie ma co przenosić Barta, tylko zmobilizować się z ogłoszeniami. Przyznaję się, ze nie czytałam ostatnio regularnie wątku i nie wiem dokładnie dlaczego Bart ma być przeniesiony. Wiem, ze obecna włascicielka hoteliku bardzo go lubi. On ją chyba też. Na pewno p. Małgosia z hoteliku nie robi zdjęć i nie ogłasza, ale zawsze to mówiła, ze tak jest. Jeśli przenosić Barta, to naprawdę tylko na duuuużo lepsze warunki. Dlatego proponowałam domowy hotelik u hop! Wiem, ze Bart jest jej (włascicielce z hoteliku) bliski. Poinformujcie ją wczesniej, ze chcecie zabrać psa. Ja zabrałam swojego psa niemal z dnia na dzień. Było mi potem nieprzyjemnie i głupio, ze wczesniej nie uprzedziłam. Nie powtórzcie mojego błędu. Opiekunowie w hotelikach nawiązują relację z psami i takie nagłe akcje z zabieraniem psów niczemu nie służa.[/QUOTE]

stąd wzięła się ta informacja na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Slodkokwaśna w tej chwili nie ma pod opieką 60 psów - to tak gwoli ścisłości.
Powiem tak - róbta co chceta. Ja wiem, że pobyt w Mokrym Nosku jest fajny...tylko szkoda, że nie ma nikogo, kto pisałby na bieżąco, robił zdjęcia, odpowiadal na pytania. To, ze ktoś pojedzie raz na ruski rok nie rozwiązuje problemu.
tu jest tez widze podobna sytuacja - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251824-Jestem-Kiara-wyrwana-z-Olkusza-pomóż-mi[/URL] co chwilę ktoś pisze, ze zadzwoni do hotelu, dowie sie itd....i cisza (podobnie na wątku onka z mojego podpisu - brak info i zdjęć na bieżąco) - więc jak ogłaszać psa non stop z tymi samymi zdjęciami? ludziom sie już dawno opatrzył, zdjęcia trzeba zmieniać!

Pies siedzi bez domu od 2010 r? o ile dobrze pamietam - głównie w pdt czy hotelach (jak długo jest w Mokrym Nosku z pominieciem czasu tej nieudanej adopcji?)

I tak jak mowię - nie mam nic przeciwko Mokremu Noskowi - ale brak pomocy w szukaniu domu dla psa (zdjęcia na bieząco, informacje) jak dla mnie dyskwalifikuje hotelik dla bezdomniaków - chyba, ze mam do tego hotelu blisko, jestem tam często, robię zdjęcia, wklejam info - to ok - ale w przypadku Barta tego nie ma.

Gdyby Mokry Nosek był bdt - tylko np. za karmę - to niech on by tam i dożywotnio siedział, ale nie za 450 zł mies.
To jest oczywiście moje zdanie i możecie się z nim nie zgadzać.[/QUOTE]

zgadzam się w 100 % !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Te, ktore zamowiłam na bazarku Javeny nie są. Pytałam tutaj na kogo oglaszać = nikt sie nie odezwalam więc podałam dane do hoteliku.[/QUOTE]

te może i nie, co tym bardziej mnie przytłacza, że nie było komu wziąć na siebie.

Link to comment
Share on other sites

Wiem jedno,że gdyby Bart pojechał do Dexterki,to ani wiadomości,ani zdjęć by nie brakowało.Jest u niej Bingo i popatrzcie jakie ma sesje zdjęciowe...
[URL="https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/PanKlucha"]https://picasaweb.google.com/1094027...5159/PanKlucha[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Na stronie [URL]http://przytulisko-lisow.manifo.com/o-przytulisku[/URL] wyczytałam, że jest u Słodkokwaśnej 60 psów. Ale dziś jeszcze raz sprawdziłam i jest: Obecnie w Przytulisku przebywa ok 30 psów. Coś mi się chyba źle przeczytało, albo może informacja była jakaś stara (zdarza się) i została uaktualniona :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Te, ktore zamowiłam na bazarku Javeny nie są. Pytałam tutaj na kogo oglaszać = nikt sie nie odezwalam więc podałam dane do hoteliku.[/QUOTE]

[quote name='Lida']Na stronie [URL]http://przytulisko-lisow.manifo.com/o-przytulisku[/URL] wyczytałam, że jest u Słodkokwaśnej 60 psów. Ale dziś jeszcze raz sprawdziłam i jest: Obecnie w Przytulisku przebywa ok 30 psów. Coś mi się chyba źle przeczytało, albo może informacja była jakaś stara (zdarza się) i została uaktualniona :-)[/QUOTE]
30 to według mnie też nie jest mało. A ile psow jest aktualnie w Mokrym Nosku, orientujesz się Lida ?

Link to comment
Share on other sites

Razem z zaproszeniami na bazarek dla Barta rozsyłam tez zaproszenia na jego wątek. Do tej pory wyslalam 70.
Miejmy nadzieję, że będzie odzew.

Zapoznaję się też sama stopniowo z watkiem Barta. Przeczytałam, ze Bart trafił do Mokrego Noska w końcu 2011 r. (listopad chyba?), ponieważ jego poprzedni hotel zrezygnowal z dzialalności a wcześniej rozważano zmianę jego miejsca pobytu - wlasnie ze wzgledu na sytuacje jaka jest teraz - brak informacji, brak zdjęć.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Wiem jedno,że gdyby Bart pojechał do Dexterki,to ani wiadomości,ani zdjęć by nie brakowało.Jest u niej Bingo i popatrzcie jakie ma sesje zdjęciowe...
[URL="https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/PanKlucha"]https://picasaweb.google.com/1094027...5159/PanKlucha[/URL][/QUOTE]

ależ oczywiście :) gdziekolwiek do hoteliku, byleby ten hotelik był na dogo i udzielał info i robil zdjęcia :)
Do Dexterki miał jechac kiedyś onek z mojego podpisu - wtedy znalazł dom i nie pojechał :( a potem sie tak pogmatwało, ze szok...i teraz jest w hoteliku, którego nie ma na dogo - a on jest specyficznym psem i potrzeba sporo info, zeby go ogłaszać i człowiek adoptujący musi mieć full info, zeby się zdecydował

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Przeczytałam na stronie Słodkokwaśnej, ze tam w przytuliskujest 60 psów. Nie wiem, czy to aktualna informacja, ale mnie takie duże miejsca przerażają. Mokry Nosek jest kameralny. Moze nie ma co przenosić Barta, tylko zmobilizować się z ogłoszeniami. Przyznaję się, ze nie czytałam ostatnio regularnie wątku i nie wiem dokładnie dlaczego Bart ma być przeniesiony. Wiem, ze obecna włascicielka hoteliku bardzo go lubi. On ją chyba też. Na pewno p. Małgosia z hoteliku nie robi zdjęć i nie ogłasza, ale zawsze to mówiła, ze tak jest. Jeśli przenosić Barta, to naprawdę tylko na duuuużo lepsze warunki. Dlatego proponowałam domowy hotelik u hop! Wiem, ze Bart jest jej (włascicielce z hoteliku) bliski. Poinformujcie ją wczesniej, ze chcecie zabrać psa. Ja zabrałam swojego psa niemal z dnia na dzień. Było mi potem nieprzyjemnie i głupio, ze wczesniej nie uprzedziłam. Nie powtórzcie mojego błędu. Opiekunowie w hotelikach nawiązują relację z psami i takie nagłe akcje z zabieraniem psów niczemu nie służa.[/QUOTE]


60 psów???
i ile osób jest do tych zwierząt?
jedna???

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny przeniesienie wyjdzie mu tylko na dobre tu jest dogomania i stale zdjecia informacje plus pomoc w szukaniu domu przez prowadzaca hotelik osobe sa logicznymi argumentami do przeniesienia psa ..................tylko gdzie ......to jest teraz pytanie a czas leci mokry nosek bije juz kase za maj.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']na wątku pojawiły się dodatkowe deklaracje fajnie by było zebrac je w 1 post z aktualnymi abyśmy wiedziały jak przedstawiają się finanse Barta :)[/QUOTE]
Deklarowałam wpłatę jednorazową ale zamiast tego na chwilę obecną licytuję na bazarku Barta za 25 zł.

Baster i lusi przypomnij nam proszę jaki jest obecny stan finansów Barta ? Pytała też już o to Malgoska. W kórym poście są bieżace rozliczenia?

[quote name='Malgoska']30 psów i jedna osoba do opieki?[/QUOTE]
A gdzieś zostalo napisane, że do opieki jest jedna osoba ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...