Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

W maju mają iść do adopcji moje dwa psy. Jak się uda, to wesprę Barta w deklaracjach. Podczytuję od dawna wątek, ale ostatnio coś rzadziej. Czy tylko ze względów finansowych chcecie zmienić hotel Bartowi? Bardzo polecam domowy hotelik u hop! Jest w Łodzi. Bardzo dobra opieka, domowe warunki. Warto czekać na miejsce w tym hoteliku. Sama mam tam psa. Mnóstwo zdjęć, pomoc w ogłaszaniu, bieżące informacje, opieka weterynarza zapewniona. Luksus.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Też chcę zrobić choć kilka ogłoszeń, Myslalam, że dam kontakt na siebie (żeby sprawdzić czy tak naprawde telefon milczy) ale tak naprawde niewiele o Baście wiem. Może odezwie się ktoś kto jest dlużej na wątku, ma jakieś doświadczenie jeśli chodzi o prowadzenie adopcji.[/QUOTE]

Ja niestety mysle, ze telefony byly .... to niemozliwe, zeby przez kilka lat ani jednego telefonu... Bart jest pieknym psem.



Kochani, z sylwiaso kontaktuję już jakis czas przez sms i mogę powiedzieć że to wspaniała osoba. Same zdjecia Kruczusia mówią że jest szczęśliwy, na jego wątku jest też filmik jak Kruczuś sie bawi z sylwią :)
Ale w tym hoteliku ani u Hop! nie byłam.

Jak bart będzie się wybierał do dexterki postaram się jak najszybciej pomóc w transporcie, to 800 km i muszę mieć wolne min. 2 dni.

Gdyby nikt inny sie nie zdecydowal na prowadzenie watku, moge to zrobic ja ale rozumiem ze baster i lusi caly czas bedzie skarbnikiem?
jesli nie, to skarbnika bedziemy musialy poszukac.
Jesli wszyscy są za tym, zeby pojechal do dexterki (ja jestem za) to niech chlopaczek sie pakuje. Pytanie tylko z kim byla podpisana umowa z hotelikiem ? bo jesli byla w ogole jakas umowa to nie wiem czy wydadza psa innej osobie...

Link to comment
Share on other sites

Barta po tym feralnym porzuceniu do hotelu dowoziła Czorcik.Nie opuszczę Barta bo tyle osób go już opuściło że sumienie nie pozwala i mnie go opuścić.Ostatnio mam dużo mniej czasu co nie pozwala mi tak często zaglądać na dogo.Gdyby znalazł się skarbnik to by było fajnie.Bart to taki pechowy chłopak i nie ma szczęścia ale przy Waszej pomocy musi los się do niego uśmiechnąć.Dziękuję Wam wszystkim za pomoc dla Barta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Ja niestety mysle, ze telefony byly .... to niemozliwe, zeby przez kilka lat ani jednego telefonu... Bart jest pieknym psem.



Kochani, z sylwiaso kontaktuję już jakis czas przez sms i mogę powiedzieć że to wspaniała osoba. Same zdjecia Kruczusia mówią że jest szczęśliwy, na jego wątku jest też filmik jak Kruczuś sie bawi z sylwią :)
Ale w tym hoteliku ani u Hop! nie byłam.

Jak bart będzie się wybierał do dexterki postaram się jak najszybciej pomóc w transporcie, to 800 km i muszę mieć wolne min. 2 dni.

Gdyby nikt inny sie nie zdecydowal na prowadzenie watku, moge to zrobic ja ale rozumiem ze baster i lusi caly czas bedzie skarbnikiem?
jesli nie, to skarbnika bedziemy musialy poszukac.
Jesli wszyscy są za tym, zeby pojechal do dexterki (ja jestem za) to niech chlopaczek sie pakuje. Pytanie tylko z kim byla podpisana umowa z hotelikiem ? bo jesli byla w ogole jakas umowa to nie wiem czy wydadza psa innej osobie...[/QUOTE]

t chyba 2 mies temu byl tel ale tez cos nie poszlo jak byl czesciej oglaszany to byly tel
doda byly telefony o niego ito nie raz ale zawsze cos nie pasowalo nawe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']w Łowiczu jest fajny hotelik u sylwiaso. U Sylwii są psy z dogmanii np. Next i Kruczek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracował-dla-ludzi-całe-życie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?highlight=Kruczek[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/188576-Pensjonat-dla-piesków[/URL][/QUOTE]

[quote name='mdk8']ceny są ustalane w zależności od wielkości psa. 300-350 zł. Na FB jest wydarzenie i filmiki z Sylwią i Kruczkiem [URL]https://www.facebook.com/events/279793678849773/?source=1[/URL]
a tutaj jest troszkę więcej o samym h. [URL]http://wlaskubrzozowym.blog.interia.pl/[/URL][/QUOTE]

[quote name='mdk8'][URL]https://www.facebook.com/hoteldlapsow?fref=ts[/URL]

Kruczek jest w pomieszczeniu i ma swoją kanapę [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=596643983755474&set=pcb.281611562001318&type=1&theater[/URL][/QUOTE]
Dla tych którzy nie mają konta na fb.
Nie wiem czy to wszystkie boksy ale te na zdjęciu wygladają super.

Cioteczki z wątku Kruczka były tam osobiście. Część psów, jak Kruczek mieszka w domu.

[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/p180x540/16591_577392889017704_527644958_n.jpg[/IMG]

[quote name='Lida']W maju mają iść do adopcji moje dwa psy. Jak się uda, to wesprę Barta w deklaracjach. Podczytuję od dawna wątek, ale ostatnio coś rzadziej. Czy tylko ze względów finansowych chcecie zmienić hotel Bartowi? Bardzo polecam domowy hotelik u hop! Jest w Łodzi. Bardzo dobra opieka, domowe warunki. Warto czekać na miejsce w tym hoteliku. Sama mam tam psa. Mnóstwo zdjęć, pomoc w ogłaszaniu, bieżące informacje, opieka weterynarza zapewniona. Luksus.[/QUOTE]
Zyczymy pieskom super adopcji. Dla Barta liczy się najdrobniejszy nawet grosik hotelik u hop byl brany pod uwagę, hop pisala nawet na wątku. Cena u niej jest analogiczna jak w obecnym hotelu Barta. U dexterki to 50 zl taniej. W sytuacji Barta ważna jest i cena i warunki pobytu i pomoc hotelu przy adopcjach.

[quote name='Doda_']Ja niestety mysle, ze telefony byly .... to niemozliwe, zeby przez kilka lat ani jednego telefonu... Bart jest pieknym psem.



Kochani, z sylwiaso kontaktuję już jakis czas przez sms i mogę powiedzieć że to wspaniała osoba. Same zdjecia Kruczusia mówią że jest szczęśliwy, na jego wątku jest też filmik jak Kruczuś sie bawi z sylwią :)
Ale w tym hoteliku ani u Hop! nie byłam.

Jak bart będzie się wybierał do dexterki postaram się jak najszybciej pomóc w transporcie, to 800 km i muszę mieć wolne min. 2 dni.

Gdyby nikt inny sie nie zdecydowal na prowadzenie watku, moge to zrobic ja ale rozumiem ze baster i lusi caly czas bedzie skarbnikiem?
jesli nie, to skarbnika bedziemy musialy poszukac.
Jesli wszyscy są za tym, zeby pojechal do dexterki (ja jestem za) to niech chlopaczek sie pakuje. Pytanie tylko z kim byla podpisana umowa z hotelikiem ? bo jesli byla w ogole jakas umowa to nie wiem czy wydadza psa innej osobie...[/QUOTE]
Nie wiecie jak jest z adopcjami z hoteliku, w ktorym jest Kruczek ? Na stronie hotelu sa zdjęcia psow (ale Kruczka nie zauważylam)
Doda jesteś wielka. Ogromne dzieki za to, że zaoferowalaś przewiezienie Barta, jak też prowadzenie wątku a tyle już ich prowadzisz.
Wydaje mi się, że nie trzebaby by zakladać nowego gdyby moderator przepisał watek, możnaby zmienić tytuł i poprosić o dodatkowe posty na rozliczenia.

[quote name='jadwiga']pozdrawiam, dajcie znać, na kogo wysyłać deklaracje?[/QUOTE]
Skarbnikiem jest baster i lusi.

[quote name='baster i lusi']Barta po tym feralnym porzuceniu do hotelu dowoziła Czorcik.Nie opuszczę Barta bo tyle osób go już opuściło że sumienie nie pozwala i mnie go opuścić.Ostatnio mam dużo mniej czasu co nie pozwala mi tak często zaglądać na dogo.Gdyby znalazł się skarbnik to by było fajnie.Bart to taki pechowy chłopak i nie ma szczęścia ale przy Waszej pomocy musi los się do niego uśmiechnąć.Dziękuję Wam wszystkim za pomoc dla Barta.[/QUOTE]
Ciociu ale do czasu zgłoszenia się skarbnika, poprowadzisz dalej finanse Barta ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']kto napisze do sylwiaso czy ma miejsce wolne dla naszego barta nie wiem czemu nie przechodzi mi do niej wiadomosc[/QUOTE]
Spróbuję napisać.
edit
Wyslalam zapytanie o miejsce i cenę. Czekamy na odpowiedź.
W miedzyczasie na stronie hoteliku znalazlam informację, że 350 zl płacą psy o wadze do 30 kg, powyżej tej wagi cena jest negocjowana.
Na wątku Barta jest napisane, że waży 35 kg więc zobaczymy jak będzie z ceną.

Teraz musze wyjść na jakiś czas.
edit
Jeśli bedzie odpowiedź to napiszę na wątku.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']by to byla lepsza opcja kase zamiast na przejazd dalabym na hotelikowanie barta 250 zl[/QUOTE]
I chyba mniejszy stres dla psa przy krotkiej podróży a to też ważne.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli hop! się zgodzi, to dajcie Barta do niej. Tam wszystkie psy rozkwitają. To hotelik domowy. Jesli różnica w cenie hoteliów jest 50 zł, to pokryję tę różnicę. Na dniach jadę do hop! odwiedzić mojego psa. Mogłabym zawieźć Barta. Tylko skończył mi się przegląd samochodu i muszę to dziś załawtić, bo nie mam jak jeździć. Do Mokrego Noska też chyba pojadę przy okazji innego psa (spoza dgomanii), więc mogłabym wszystko zgrać. Przemyślcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Jeśli hop! się zgodzi, to dajcie Barta do niej. Tam wszystkie psy rozkwitają. To hotelik domowy. Jesli różnica w cenie hoteliów jest 50 zł, to pokryję tę różnicę. Na dniach jadę do hop! odwiedzić mojego psa. Mogłabym zawieźć Barta. Tylko skończył mi się przegląd samochodu i muszę to dziś załawtić, bo nie mam jak jeździć. Do Mokrego Noska też chyba pojadę przy okazji innego psa (spoza dgomanii), więc mogłabym wszystko zgrać. Przemyślcie.[/QUOTE]

kochana za pomoc ale chyba hop nie ma miejsca wiesz.............
dziekujemy

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=barb;22104654,,]Ma ważne powody.


Też tak uważam ale zlozycielka się złości za opieszałość i sama rozsyla.

W każdym bąż razie bazar już działa i pięknie wszystkich zapraszamy do zaglądania, kupowania - fantów lub cegiełek, podrzucania, ewentualnie dolozenia fantów z opcją wysylki od siebie.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252764-Roznosci-od-barb-Marticzki-Bogusik-dla-Barta-zaprazsamy-do-12-maj-godz-22-oo[/URL]


Już czyszczę[/QUOTE],,
.... :shake:
barb proszę o powstrzymane zlosiwosci i usuniecie
:shake:

Link to comment
Share on other sites

a może dać Barta do Slodkokwaśnej - moze by się zgodzila go przyjąć? Powiem jeszcze, że do niej sporo ludzi jako do hoteliku przyjeżdża, a czasem jest tak, ze przyjeżdżają po jednego psiaka, a wyjeżdżają z innym - ale właśnie to mi się podoba, ze to nie hotelik daleko od ludzi, o którym pies z kulawą nogą nie wie, gdzie tylko dogomaniacy mogą mu znaleźć dom. No i Słodkokwaśna ma też swoj wątek, gdzie wkleja full zdjęć, opisow, pisze jaki psiak poszedl do domu - może by jej zapytać, czy by miala miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida'][B]W maju mają iść do adopcji moje dwa psy. Jak się uda, to wesprę Barta w deklaracjach.[/B] Podczytuję od dawna wątek, ale ostatnio coś rzadziej. Czy tylko ze względów finansowych chcecie zmienić hotel Bartowi? Bardzo polecam domowy hotelik u hop! Jest w Łodzi. Bardzo dobra opieka, domowe warunki. Warto czekać na miejsce w tym hoteliku. Sama mam tam psa. Mnóstwo zdjęć, pomoc w ogłaszaniu, bieżące informacje, opieka weterynarza zapewniona. Luksus.[/QUOTE]

przepięknie dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a może dać Barta do Slodkokwaśnej - moze by się zgodzila go przyjąć? Powiem jeszcze, że do niej sporo ludzi jako do hoteliku przyjeżdża, a czasem jest tak, ze przyjeżdżają po jednego psiaka, a wyjeżdżają z innym - ale właśnie to mi się podoba, ze to nie hotelik daleko od ludzi, o którym pies z kulawą nogą nie wie, gdzie tylko dogomaniacy mogą mu znaleźć dom. No i Słodkokwaśna ma też swoj wątek, gdzie wkleja full zdjęć, opisow, pisze jaki psiak poszedl do domu - może by jej zapytać, czy by miala miejsce.[/QUOTE]
Też o tym pomyślałam, jestem jak najbardziej za, tylko czy ma miejsce i co z transportem :roll:
U Słodkokwaśne na pewno by szybko znalazł dom.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales'],,
.... :shake:
barb proszę o powstrzymane zlosiwosci i usuniecie
:shake:[/QUOTE]
Nie bylo moim zamiarem robienie złosliwości -przykro mi skoro tak odebralaś Ewciu mój post.:-(

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a może dać Barta do Slodkokwaśnej - moze by się zgodzila go przyjąć? Powiem jeszcze, że do niej sporo ludzi jako do hoteliku przyjeżdża, a czasem jest tak, ze przyjeżdżają po jednego psiaka, a wyjeżdżają z innym - ale właśnie to mi się podoba, ze to nie hotelik daleko od ludzi, o którym pies z kulawą nogą nie wie, gdzie tylko dogomaniacy mogą mu znaleźć dom. No i Słodkokwaśna ma też swoj wątek, gdzie wkleja full zdjęć, opisow, pisze jaki psiak poszedl do domu - może by jej zapytać, czy by miala miejsce.[/QUOTE]

ok juz pisze czy ma miejsce i za ile

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']ok juz pisze czy ma miejsce i za ile[/QUOTE]

podaję w razie w telefon do niej 792201250 :)

a tu można zobaczyć "jej" psiaki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217347-s%C5%82odkopsiaki-szukaj%C4%85-swoich-domk%C3%B3w-Pom%C3%B3%C5%BC-im-%21%21%21%21%21%21%21%21%21-aktualizacja-1-i-2-strona[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja postaram się wspierać Barta wpłatami jednorazowymi,w miarę możliwości.Na razie,jeszcze nie wiadomo,do którego dt i kiedy pojedzie.W pierwszej kolejności muszą być pieniążki na zapłacenie obecnego hoteliku,bo bez tego nie ma co liczyć,że Barta wydadzą.Wspólnymi siłami damy radę,bo innej opcji nie widzę!
Jak Doda :smile: tylko otrzyma zgodę na zmianę prowadzącej watek,to koniecznie trzeba zmienić tytuł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...