Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='barb']200 zl brakuje do utrzymania na marzec czy jeszcze za luty. Pytam, bo wpłata w lutym za hotel byla w wwysokości 90 zł ?[/QUOTE]
To 90 zł to na karmę bo za karmę płacimy osobno.Hotel nieopłacony jest od dzisiaj.Tylko jeden dzień zwłoki.Mam opłacić od 23.02.do 24.03. 360 zł.Doba kosztuje 12 zł x 30 dni wychodzi 360 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']To 90 zł to na karmę bo za karmę płacimy osobno.Hotel nieopłacony jest od dzisiaj.Tylko jeden dzień zwłoki.Mam opłacić od 23.02.do 24.03. 360 zł.Doba kosztuje 12 zł x 30 dni wychodzi 360 zł.[/QUOTE]
Dzięki za info. Placicie za hotel z góry ? To jest Hotel Mokry Nosek ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Dług nie jest jakiś ogromny bo do tej pory udawało nam się wpłacać tylko z małym poślizgiem.Około 200 zł by zapłacić za hotel i karmę.

[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]==============================
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
2014 STYCZEŃ.

[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]+30 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 20 zł 02.01.[/COLOR]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł 02.01..
[/COLOR][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]*czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł 12.01.
*kolega Czorcika 20 zł wpłynęło 16.01.
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 09.01.
===============================
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000]+ 30 z grudnia i 180 zł wpłat z deklaracji.
RAZEM + 210 ZŁ
* Wojtuś 100 zł zaległe ze styczniem włącznie
[/COLOR][B][COLOR=#000000]* [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł za styczeń 28.01.
[/COLOR][B][COLOR=#000000]==========================
+330 ZŁ
Baster i lusi 30 zł
====================
+ 360 zł
Przelewam za hotel a na karmę jesteśmy dłużni.

[/COLOR][TABLE="class: cms_table_alternate_rows cms_table_ourTable cms_table_fullwidth, width: 775"]
[TR="class: cms_table_dark"]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-01-29[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B]
HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK
[B]Tytuł:[/B] ZA HOTEL BARTA 360 ZŁ OD 23.01.DO
21.02.2014.[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-360,00 PLN[/COLOR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[B][COLOR=#000000]

* [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 40 zł za listopad i grudzień[/COLOR][B][B][B][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - zapłacone do lutego i ujęte w poprzednim rozliczeniu.[/COLOR][B]
[B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B]
[B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zapłacone do stycznia[/COLOR][B][B][B]
[COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]


LUTY

[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 03.02.[/COLOR]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł 03.02.
[/COLOR][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 05.02.
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]===============================
+ 135 zł
przelałam na karmę 90 zł
=======================
+45 zł

[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][TABLE="class: cms_table_alternate_rows cms_table_ourTable cms_table_fullwidth, width: 775"]
[TR="class: cms_table_dark"]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-02-09[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B]
HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK
[B]Tytuł:[/B] NA KARMĘ DLA BARTA[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-90,00 PLN[/COLOR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]



[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000]
* [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 20 zł 11.02.[/COLOR][B][B][B][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - zapłacone do lutego i ujęte w poprzednim rozliczeniu.[/COLOR][B]
[B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B]
[B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł[/COLOR][B][B][B]
[COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień.
*czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł 20 zł 10.02.
*kolega Czorcika 20 zł wpłynęło 20 zł 10.02.
Bazarek cegiełkowy 97 zł.
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250494-BART-POTRZEBUJE-POMOCY-BRAKUJE-NA-UTRZYMANIE-Bazarek-cegiełkowy-do-15-02-2014"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-do-15-02-2014[/URL]

[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]================================================== ====
STAN KONTA NA 21.02. TO +202 ZŁ
+ 25 zł od Rogalisia [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]Barta [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247228-Roger-w-typie-sznaucera-spragniony-człowieka-już-w-DS-!/page34"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-w-DS-!/page34[/URL]
[/B][/B][/B][/B][/B][/B]+ 20 zł Tianku[/QUOTE]

Tak płacimy z góry.To hotel Mokry Nosek.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][U][B]Bart na Poznań ogłoszony[/B][/U][/SIZE] na 12 portalach tych co na warszawę .
Nie wklejam wszystkich żeby nie zaśmiecać tylko jeden link tak ''poglądowo'' tak robimy na ''kieleckich'' psiakach.
Tak że jak będę przy następnych ogłoszeniach wklejać po 1 linku to nie znaczy że tylko tam ogłoszony ale tak jak wyżej 12x

[url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/poznan/bart-przyjazny-bardzo-lagodny-pies-szuka-domu-adopcja-569247313[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']moj kolega obiecal dorzucic grosz dla barta wysle mu zaraz konto baster i lusi[/QUOTE]
Podziękuj koledze z całego serca.Mam nadzieję że zapłacimy za hotel i karmę.Trzeba walczyć dalej o Barta bo psiak tego potrzebuje.Dziękuję również za ogłoszenia.Miałam kiedyś pod opieką Czesia którego wyadoptować było trudno.Ogłaszaliśmy do skutku z determinacją.Było warto Czesio znalazł swojego człowieka.To jego wątek [url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?t=5271[/url]

Link to comment
Share on other sites

28.02 zrobię po wypłacie przelew, na parę groszy.

Jeżeli chodzi o dowóz Barta do innego miasta, pomożemy , i ile nie będzie to 500 km od warszawy, bo wtedy może być problem, z tym, że ja nie chcę robić już wizyt przedadopcyjnych dla niego.Niestety wylądował u tych ludzi w dużej częsci z mojej winy, gdyz po tym jak dostałam namiary od Wojtusia ja Barta tam zawiozłam i zostawiłam, cóż młodzi ludzie, dom z dużym terenem, p. zachwycona psem, dużo pytała, słuchała wydawało się OK.
Byliśmy tam raz na wizycie, kupiliśmy smycz rozciagana w prezencie, okazało się że Bart ma juz swoją, słuchaliśmy opowieści jak jest cudownie, jakie spacery długie itp itd, chcieli adoptować jeszcze kota, no i adoptowali.
Jakiś czas później urwał się z nimi kontakt telefoniczny, dlatego postanowiliśmy jechać bez zapowiedzi, niestety troszkę prywatnych perypetii było i czas wizyty się oddalił.
Gdy pojechaliśmy na miejsce okazało się, że drzwi nam otworzyli zupełnie inni ludzie, dobrze że byłam z guliwerem, on jest dość duży i można powiedzieć że budzi choć trochę respektu swoja posturą. Zaczęliśmy wypytywać ludzi gdzie jest Kaśka z mężem, gdzie pies itd, nic nie wiedzieli, wtedy zażądaliśmy kontaktu do właściciela domu. Otrzymaliśmy numer telefonu. Okazało się, ze nasze młode towarzystwo narozrabiało i uciekli, pozostawiając psa, właściciel domu wziął psa do siebie, ale wcale Go nie chciał, tylko nie miał co z nim zrobić. Jak tylko udało się skontaktować z tym właścicielem domu i okazało się , ze Bart jest u niego, p. Małgosia z hoteliku gdzie Bart był wcześniej pojechała Go odebrać i tym sposobem Bart jest znowu w hoteliku. Tak to w skrócie wygląda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Słoneczko nie możesz mieć wyrzutów za wizytę.Ludzi nigdy nie prześwietlisz.Może i pokochali Barta ale gdy życie im się skomplikowało uciekli jak tchórze.Ważne że pojechaliście tam znowu i dzięki temu Bart jest bezpieczny.[/QUOTE]

dzięki, ale domyślasz się jak jest, niby jestem w stanie jakoś to sobie tłumaczyć, ale...... coś nie fajnego jednak pozostało :(

w piątek podrzucę z 50zł.

Link to comment
Share on other sites

moja wspaniala kolezanka tez sypnie groszem dla Barta i na kwiecien jak wroce da mi na niego ubranka na bazarek jutro podesle jej numer konta dzis bylam we francji i widzialam koniki w szynce i konskie mieso na gulasz....troche mnie to dobilo bo kocham konie a francuzi jacys tacy dziwnie otyli zawsze myslalam ze szczupli sa dobranoc Bart dobranoc wszystkim

Link to comment
Share on other sites

Przelew na hotel poszedł.Teraz musimy jeszcze 60 zł na karmę uzbierać.30 zł będzie ode mnie.
[TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"]
[TR="class: dark"]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2014-02-25[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]
[B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B]
HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK
[B]Tytuł:[/B] ZA HOTEL BARTA 360 ZŁ OD 22.02.DO
23.03 2014.
[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-360,00 P[/COLOR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']dzięki, ale domyślasz się jak jest, niby jestem w stanie jakoś to sobie tłumaczyć, ale...... coś nie fajnego jednak pozostało :( .[/QUOTE]

ludzi bardzo trudno ocenic :shake:
Teri z hoteliku pojechal do DS, z rozmow wydawalo sie Ani ze ludzie super, po jednym dniu wrócil bo... dziecko wrócilo z przedszkola i stwierdzilo, ze nie chce już psa. brak słów....
a ja bardzo sie pomylilam co do jednej dogomaniaczki . . .teraz wiem juz, ze ludzi bardzo trudno ocenic.

... nie miej wyrzutow sumienia. . . . .

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam też z bazarku Ewuni dla Barta - zapisuje, z kasą kruchutko, ale na bazarku zalicytowałam.
Ja bazarku nie potrafię zrobić (próbowałam ale coś z kompem albo ze mną nie tak) ale rzeczywiście taki cegiełkowy by się przydał, nawet po 2 zl cegiełka (przelew z konta zazwyczaj nic nie kosztuje ) a ziarnko do ziarnka....
Jedynie co szykuje fanty na bazarki a Ktoś inny odwala robotę ktorej ja nie zrobie odemnie jest wysyłka. Jutro kończy się bazarek na Baloniarki i Skarpetę Owczarkową. Następny też już obiecałam kolejnym psiakom....... Nie będę obiecywać ,jak będę miała coś ekstra będzie bazarek i dla Barta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...