Jump to content
Dogomania

Węgry


AiK

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

przywrócę ten wątek, ponieważ teraz ja mam identyczny problem, no i ciekawa jestem jak sie powiodło Aik. Planujemy wstępnie wyjazd w okolice Balatonu (od strony Budapesztu) jeśli miałby dojść do skutku to juz w najbliższy weekend. Podobno wyrobienie paszportu psu trwa ok tygodnia? ja mam stary dowód osobisty, myślicie, ze mnie przepuszczą?
może ktoś ma aktualne doświadczenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna_zaba']przywrócę ten wątek, ponieważ teraz ja mam identyczny problem, no i ciekawa jestem jak sie powiodło Aik. Planujemy wstępnie wyjazd w okolice Balatonu (od strony Budapesztu) jeśli miałby dojść do skutku to juz w najbliższy weekend. Podobno wyrobienie paszportu psu trwa ok tygodnia? ja mam stary dowód osobisty, myślicie, ze mnie przepuszczą?
może ktoś ma aktualne doświadczenia?[/quote]

byłam teraz na wystawie na wegrzech i w austri na żadnej granicy nie prosili o paszport psa a w austri celnicy zapytali czy mogę zjechać na bok bo chcą zdjecie mojej łysej zrobić tak im się podobała :evil_lol: zreszta na kazdej granicy usmiechali sie do niej

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Iwona1984']Co do wakacji na Węgrzech z psem , posiadam kilka inf jak ktos jest zainteresowany zapraszam na gg lib pw


pozdrawiam

ps. jesli chodzi o Chorwację tez wiem co nieco :razz::razz:[/quote]

niestety w tym roku odpadły mi wakacje urlopu nie bedzie :placz: ale w przyszłym to węgry pewne

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

No to my też chcemy sie wybrac na Węgry dokładnie nad Balaton i właśnie natknęłam się gdzieś na necie na informację, ze nie wolno z psem na plażę wchodzić i zastanawiam się czy wogóle na rzadną czy na wybrane- przy kurortach, w centrum etc.
Ogólnie myślałam nad północnym brzegiem- gdzie wg opisów jest spokojniej i nie tak dichotekowo ;)

Ktoś cos wie??
Pilne!!! Bo na dniach chcemy wyjeżdzać :roll:

Link to comment
Share on other sites

ja tylko mogę powiedzieć jak to jest z dojazdem :)
ja byłam w okolichach Tokaju.
Nikt nie sprawdzał nas ani psów.
Paszporty miałam na wszelki wypadek.
Wszędzie bardzo miło z psami nas witali, żadnych opłat za psy na kempingach, w Polsce to wygląda niestety inaczej :/
Nad każde kąpielisko i na Węgrzech i Słowacji nie było problemu z podejściem z psami, a mam 3 sztuki :)
miłego wypoczynku!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Majka0010']wlasnie nie wiem co mam zrobic bo moj pies strasznie piszczy jak jest w transporterze lub w bagazniku. Grzecznie siedzi/spi tylko na kolanach..[/QUOTE]

To trzymaj go po prostu na kolanach :)
Ja nie miałam żadnej kontroli granicznej więc może i tobie się uda :)
W razie czego wtedy włożysz psiaka do transportera i już.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Odświeżam wątek :lol:. Byliśmy we wrześniu z psem nad Balatonem i było cuuuudnie. Piękna, złoto-zielona ciepła jesień. Woda w Balatonie jeszcze do pomoczenia się. Pusto, jak to po sezonie, ale knajpeczki czynne i tak urokliwie... Polecam.

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IN06Grzqo18/Ukr9m7Udo0I/AAAAAAAADt4/SSEa2zz-oaY/s1024/DSC05935.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Witam,

Czy ktoś się teraz orientuje jak wygląda wyjazd z psem na Węgry? Mamy szczeniaka, który do naszego potencjalnego wyjazdu będzie po 3 podstawowych szczepieniach przeciwzakaźnych. Teoretycznie gdybyśmy mieli wyjeżdżać to bez wścieklizny. Ew w jakim odstępie od ostatniej zakaźnej można zrobić wściekliznę? Oczywiście na siłę nie będziemy kombinować, możliwość wyjazdu pojawiła się u nas tydzień przed odbiorem malucha z hodowli i teraz próbujemy jakoś pogodzić te 2 fakty. A że jeszcze nigdy ze zwierzakiem za granice nie jechaliśmy, tym bardziej takim maluchem to potrzebuję porady. Szczeniak ur. 9.05.2017

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...