Jump to content
Dogomania

Kolczatka?


Kitka20

Recommended Posts

Tsa łatwo jest nakręcić kogoś :D. Chęć współpracy z psem.. ale ludziom lepiej wjerzdżać od razu ...

tabaluga ... i sądzisz że ja pracuje tak jak ten Pan z psem? Gratuluje dobrego poczucia humoru :).

Już gdzieś się przyznałam, że źle były używane i cieszyłam że nic się nie odbiło na psie...ale nieee lepiej mi jeszcze pojechać bo fajnie jest dokuczać :D

Link to comment
Share on other sites

ja mam taki sam problem jak sunshine...wszystko jest ok jak jestesmy sami,ale kiedyjest inny pies zaczyna sie piekło.Potrafi się dławić w obroży,czasami ludzie mi zwracali uwage,że czemu ja psa dusze ciągne,a on po prostu zobaczył jakiegos psa którego nie ma juz od 5-ciu minut,ale on dalej swoje..zachowuje sie jak małe dziecko ktore nie dostało zabawki.Żadne przysmaki,żadne komendy wtedy nie istnieja.Jest tylko pies.kolejna zmorą są również dzieci i kobiety\dziewczyny,które on po prostu uwielbia obwąchiwać i sprawdzac co mają w siatkach.Używalismy kantarku,ale jak go ma na sobie w ogole sie nie rusza,stoi w miejscu,a ciągnąc go przecież nie mogę.Stawia na swoim.Ma również 9 miesiecy...i szczerze powiedziawszy dla mnie te 3 miesiace nie robią wielkiej róznicy.Jest już dużym mężczyzna i pokazuje czasami,że to on chce rządzić.Dlatego też sie zastanawiam nad kolczatką.Mam znajoma która ma akite inu samca i od 8 miesiąca zaczęła sotsować kolczatkę.Pies jest wspaniały i jakoś nie widze aby więź sie miedzy nimi popsuła.Pies jest po prostu bardziej opanowany na spacerze.A tak pzoa tym są gorsze metody.Słyszał ktoś o obroży elektrycznej?;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...