Jump to content
Dogomania

LUKSEMBURG 31.03-1.04/1x Cacib/


krzysio

Recommended Posts

[quote name='Lofty']Jedziesz ??
My mamy 41 rudych !!! Taka rozgrzewka przed WDS-em:)[/QUOTE]

"tylko" 41 ? My mamy 48 szarych! :P tyle samo co na EDS bylo, a na WDS u nas w rasie juz 60 psow ;) Gdzie nocujecie w luxie ? My w Etapie przylotniskowym :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']"tylko" 41 ? My mamy 48 szarych! :P tyle samo co na EDS bylo, a na WDS u nas w rasie juz 60 psow ;) Gdzie nocujecie w luxie ? My w Etapie przylotniskowym :)[/QUOTE]

No u nas na WDS na dzis 53 psy:) 100 w rasie:)
7 w ta czy w ta przy tej ilosci to juz roznicy nie robi:)
Nocujemy tez w tym etapie, mamy zaplanowane dojechac wieczorkiem w piatek i wracac w niedzile. Skad startujecie ?? moze gdzies po drodze sie spikniemy ??

Link to comment
Share on other sites

Moj Kerus juz po ocenie. Niestety, po raz kolejny sedziowie udowadniaja, ze nie znaja sie na mojej rasie. Keru dostal bdb, tylko dlatego, ze bal sie sedziny. Sedzina nie wziela w ogole pod uwage, ze ta rasa jest lekliwa i to jest normalne...

Ale coz, probujemy dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']Moj Kerus juz po ocenie. Niestety, po raz kolejny sedziowie udowadniaja, ze nie znaja sie na mojej rasie. Keru dostal bdb, tylko dlatego, ze bal sie sedziny. Sedzina nie wziela w ogole pod uwage, ze ta rasa jest lekliwa i to jest normalne...

Ale coz, probujemy dalej ;)[/QUOTE]

Wiesz jak to jest z sędziami.
Ale przecież Ty sie takim zdarzeniem nie przejmujesz ...Prawda?

Link to comment
Share on other sites

Nie przejmuje, ale to jest przykre ;) w koncu moja rase oceniaja specjalisci od terierow... a tej sedzinie nie chcialo sie nawet schylic do psa i go obejrzec na ringu (przyjmowala psy tylko na stole). Nie bylo wazne, ze chodzil i stal ladnie "na ziemi". To jest naprawde przykre.

Podobnie mial moj znajomy, wprowadzajac kilka lat temu do Polski rase Irish glen. Bardzo czesto dostawal BDB, by nastepnego dnia dostac BOBa. Wszystko dlatego, ze sedziowie nie znali jego rasy. Tak samo mam z moja, z takim wyjatkiem, ze jej w ogole nie ma w Europie. Przecieramy szlaki, moze w koncu sedziowie sie naucza, co to za psy, co to za rasa. To tak, jakby sedzia dawal BDB psu rasy Charcik włoski, tylko dlatego, ze sie trzesie...bo wg niego bylby lekliwy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']Moj Kerus juz po ocenie. Niestety, po raz kolejny sedziowie udowadniaja, ze nie znaja sie na mojej rasie. Keru dostal bdb, tylko dlatego, ze bal sie sedziny. Sedzina nie wziela w ogole pod uwage, ze ta rasa jest lekliwa i to jest normalne...

Ale coz, probujemy dalej ;)[/QUOTE]

Keru jest the best a akcja "ustawiania" swetra - niezapomniana:)
to był czad hihihihihi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...