Jump to content
Dogomania

Wiem, że ona już nie ma szans...Bzuniu biegaj szczęśliwa <*><*>


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7717/dzieciaczkiwsio2298resifv8.jpg[/IMG][/URL]
faktycznie biedactwo Aga:placz: straciła wiarę w ludzi-do końca tak może zostać-ale może ktoś ją pokocha? ZAUWAZY?
może allegro i na forum Owczarków Niemieckich ją wstawić? sama nie wiem:-( jakieś dodatkowe możliwości...

Link to comment
Share on other sites

oj ale biedna..ale morde na piekna..sluchaj jakbym byla w polsce to bym ja do siebie wziela bo az serce boli patrzec na jej smutne oczy...ona potrzebuje milosci i czasu aby znow ponownie zaufac czlowiekowi..na pewno przezyla duzo okrucienstwa...az mi lzy w oczach stanely ze nie moge jej pomoc..sama mialam psa znajde wiec troche wiem na ten temat..tez byla wychudzona i kazdego sie bala...ale z czasem zaufala nam..teraz juz niestety jej nie ma....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziza24']oj ale biedna..ale morde na piekna..sluchaj jakbym byla w polsce to bym ja do siebie wziela bo az serce boli patrzec na jej smutne oczy...ona potrzebuje milosci i czasu aby znow ponownie zaufac czlowiekowi..na pewno przezyla duzo okrucienstwa...az mi lzy w oczach stanely ze nie moge jej pomoc..sama mialam psa znajde wiec troche wiem na ten temat..tez byla wychudzona i kazdego sie bala...ale z czasem zaufala nam..teraz juz niestety jej nie ma....:([/quote]

A nie moglabys ja zabrac za granice???

Link to comment
Share on other sites

czesc wam

wiesz co z checia bym ja zabrala ale za bardzo nie moge bo juz mam dwa koty i psa ( wilczurka 3 miesiecznego ze schroniska) i po prostu jakby doszedl mi kolejny pies to bylo by troszke za ciasno...ale dzwonilam do mamy i mama mowila ze choc sama ma psa i tez za bardzo nie moze pozwolic sobie na drugiego to popyta sie w rodzinie i znajomych moze ktos ja przygranie...ja tez tutaj popytam sie znajomych czy nie chca piesia prosto z polski...pozdrawiam....CALUSKI DLA BZUNI....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziza24']czesc wam

wiesz co z checia bym ja zabrala ale za bardzo nie moge bo juz mam dwa koty i psa ( wilczurka 3 miesiecznego ze schroniska) i po prostu jakby doszedl mi kolejny pies to bylo by troszke za ciasno...ale dzwonilam do mamy i mama mowila ze choc sama ma psa i tez za bardzo nie moze pozwolic sobie na drugiego to popyta sie w rodzinie i znajomych moze ktos ja przygranie...ja tez tutaj popytam sie znajomych czy nie chca piesia prosto z polski...pozdrawiam....CALUSKI DLA BZUNI....[/quote]

To super! Bede trzymala kciuki zeby sie udalo!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...