Jump to content
Dogomania

Diarunia [*] za TM - Kto sobie drogę skraca...Wizja SCHRONISKA! Diara prosi o deklaracje...


cancer43

Recommended Posts

[quote name='agusiazet']Witam, przelałam moją 24 deklarację dla Diary i teoretycznie powinien nastąpić koniec wpłat, ale mam pytanie jak stoją finanse suni, czy moja wplata jest na "wagę złota"?[/QUOTE]
Och tak,są ! Diara ma 135 zł stałych deklaracji,co miesiąc trzeba kombinować jak zdobyć finanse na hotelik,dobrze że opłata za hotelik to tylko 200 zł.
W tym miesiącu jest na koncie 88 zł,z twoją wpłatą(nie mam jeszcze na koncie) będzie 108zł,a wypadałoby zapłacić do dziesiątego .
Musze znowu jakiś bazarek wyrzeźbić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Och tak,są ! Diara ma 135 zł stałych deklaracji,co miesiąc trzeba kombinować jak zdobyć finanse na hotelik,dobrze że opłata za hotelik to tylko 200 zł.
W tym miesiącu jest na koncie 88 zł,z twoją wpłatą(nie mam jeszcze na koncie) będzie 108zł,a wypadałoby zapłacić do dziesiątego .
Musze znowu jakiś bazarek wyrzeźbić[/QUOTE]

Rozumiem, zatem moja deklaracja na Diarkę jest nadal aktualna, na czas nieograniczony, no chyba, że mnie z pracy wywalą:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Rozumiem, zatem moja deklaracja na Diarkę jest nadal aktualna, na czas nieograniczony, no chyba, że mnie z pracy wywalą:([/QUOTE]


[URL=http://smayliki.ru/smilie-942292359.html][IMG]http://s16.rimg.info/676bc13d094ff57799c706ccc6e256ea.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Wpłynęły deklaracje październikowe od
Agusiazet - 20 zł :lol:
Ewu - 20 zł :lol:
Dziekujemy
[/B]
[B]Tym samym stan konta Diary wyniósł 128 zł[/B],[B]które przelałam wczoraj do Neris[/B].
[B][COLOR=#b22222]Zostało do zapłacenia za październik 72 zł[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ze nie wspomne o mojej dyszce wpłaconej 11-go.;) Tez jej nie widze...[/QUOTE]
Sorry,mam takie urwanie głowy że nawet nie zaglądałam na konto :oops:
Są wpłaty po 10 zł od
bela51 - z 14.10
sylwiaa_ - 11.10
Od razu zrobiłam przelew do Neris,to będziemy na minusie 52 zł

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B]Doszły listopadowe deklaracje od
Sleepingbyday - 5 zl
Aimez_moi - 10 zl
Sebastian - 20 zł (za listopad i grudzień)
Bela51 - 10 zł
Agusiazet - 20 zł
Anett - 20 zł[/B]

[B]Wpłaciłam do Neris 85 zł,Diara jest na minusie [COLOR=#ff0000] -167 zl[/COLOR][/B]

Troche ją zaniedbałam ze względów zdrowotnych,ale zaraz ruszy bazarek,na podreperowanie finansów naszej księżniczki

Edited by cancer43
Link to comment
Share on other sites

Cancer skrzynka wyczyszczona;)

[quote name='Sylwiia_']Niestety nie mogę kontynuować wpłacania comiesięcznej zrzutki na utrzymywanie Diary m. in z powodu szeregu kosztownych w przewlekłym leczeniu chorób mojego psa. Pozdrawiam.[/QUOTE]

Sylwiia przykro mi z powodu Twojego psiaka, dużo zdrowia życzę i dzięki za dotychczasowe wsparcie!


Kurcze, fatalnie to wygląda:shake: ja też przygotowuję bazar w części dla Diary ale oprócz łatania dziur koniecznie przydałoby się uzupełnić deklaracje stałe...
Czy ktoś mógłby założyć wydarzenie na fb dla Diary??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...