Jump to content
Dogomania

mix - RATLEREK - MINI teraz EMI ma już wspaniałą, kochającą Panią!!! :))))))


Asia_M

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o jejkuuuuuuu.... no co z tą ratlerką - gdzie ona ma jechać ?????? moge poprosić tego znajomego żebyśmy po nią podjechali ale takiego psa prosto ze schroniska smierdzacego to on nie chcieć zabrac do auta.... ja mam już nakaz ze nie moze mu nabrudzić... to nie jego autko tylko taty najlepiej by było dla niej transporter dac , nawet koci a ja nie mam....

biore koc na tylne siedzenie ale nie wiem czy Passa tam usiedzi, ostatecznie moze siedzieć ze mną z przodu. kurcze szkoda, ze dopiero znalazłam wątek....

coś tu z Dąbrową widziałam - bedziemy jechać z siewierza na dąbrowe i pozniej 94 do krakowa....

Link to comment
Share on other sites

nie jest zarezerwowana, kolega sie zgodził po nią podjechać, transporter dla kota załatwie i w nim pojedzie, kolezanka mnie zamorduje chyba za wczesną porę...

w transporterze być musi, mowy nie ma żeby inaczej bo bedzie smierdzielek schroniskowy i nie mogłabym jej zabrać. i mam nadzieje że tam nie zwymiotuje ...
o rany....
ale kogoś uduszę i tak :diabloti:


[SIZE=4][COLOR=Red][B]ankarage[/B] ona jedzie do CIEBIE ???? gdzie ją odbierasz ????????????????????[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Hello,ciocie!!!no to zmiencie tytul!!!!!!Zakochana jestem!!!!!Nigdzie dalej ratlerka nie idzie!!!!koniec.....nie wiadomo co bylo przedtem,potem schron,potem u mnie,miala isc do starszych ludzi a oni wroca za pare dni,wiec przez ten czas przyzwyczailaby sie do mnie....dosyc....za duzo jak na taka malizienke........Zostaje u mnie...Starszej Pani i Panu jeszcze cos (pieseczke)innego znajde....Teraz ratlerka to EMI...jest juz wykapana, (faktycznie lupiez!!!)dostala srodek przeciw robalom... ma apetyt jak smok!!!!!lezy teraz na podusi pod kocykiem,cieplo......przytulnie....nie musi walczyc o miejsce......kurcze,ona jest mniejsza niz moj kot:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jak dobrze ze pomoglyscie mi ciocie z wyciagnieciem jej stamtad,bardzo ,bardzo dziekuje!!!!!!Szczesliwego Nowego Roku!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

nie wydala jeszcze glosu odkad jest u mnie ,chociaz z samochodu to daleko ja bylo slychac....fajna kruszyneczka ,lazi za mna,teraz mi siedzi na kolanach.....taka maskotka -przytulasta......a co do kamienia,to jest maly "pikus",widzialam taki ze spod niego psich zebow nie mozna bylo sie dopatrzec....

Link to comment
Share on other sites

Boże, jak cudownie!!!:multi: Ankarage, życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i w następnych!!! Dużo zdrowia, szczęścia i miłości!:multi:

Jak ja kocham czytać, że jakiś psiak wygrzewa się pod kocem na poduszce, hihi, JAK JA TO KOCHAM!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...