Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś mnie słyszy?? Tu jestem :angel: To kiedy na te lody??? :D Yummiiiiii

P.S. Zachraniarka, pierwszy raz widzę Twój post :oops: i w dodatku jesteś z Gdańska :D Nie wiedziałam, że jesteś Modem i że w ogóle jesteś :roll: Sorki....... :P

Dalmati & Maja

Link to comment
Share on other sites

Ooo :P Mieszkasz we Wrzeszczu!!! Ja też!

I oczywiście zgadzam się, ze najlepsze lody są w Eskimosie! :angel:

A obok (po drugiej stronie ulicy) jeszcze piękny Park nad Strzyżą :D to w nim jest ten opisywany przeze mnie wybieg dla psów. Miejsce super!

Słuchajcie, a może tym razem spotkamy się u nas, co?

Tylko odpowiedzcie :lol:

P.S. Zachraniarka, jeszcze raz PRZEPRASZAM Cię na kolanach :modla:

ale NAPRAWDĘ czytam baaardzo dużo postów, zwracam uwagę na autorów i nie natknęłam się na ani jeden Twój :hmmmm:

Dalmati & Maja :angel:

Link to comment
Share on other sites

Dalmati

ale nic się nie przejmuj. Ja po prostu mało piszę, choć bywam tutaj praktycznie codziennie :D

W Parku nad Strzyżą byłam tylko raz, mojemu labowi do gustu nie przypadł. On potrzebuje przestrzeni i swobody, dlatego my spacerujemy po pięknych lasach wzdłuż ul. Jaśkowej Doliny.

Jeżeli masz ochotę na wspólny spacerek to możemy się umówić, ale to dopiero w czerwcu, bo ja w ten poniedziałek wybywam na dłużej.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chętnie Zachraniarka :D :P W takim razie umówimy się w czercu.

Co do Parku nad Strzyżą to wygląda ślicznie (szczególnie te kwiaty), ale jakość wybiegu pozostawia wiele do życzenia :roll: moja sunia ostatnio uciekła pod siatką... 8) Ale pospacerować można. Jest to park bardziej dla ludzi, więc jesli bylibyśmy bez psów to polecam. :D

Czekam na odpowiedź dogomaniaków czy zgadzacie się na Wrzeszcz :lol:

No właśnie widzę, że mało piszesz :lol: bo masz podobną liczbę postów co ja, a jesteś tu duuużo dłużej ode mnie.

Dalmati & Maja

Link to comment
Share on other sites

Aga2 dobra babka nie jest zła :D :wink:

Można pomyśleć o Wrzeszczu, wprawdzie to daleko od naszej uroczej Gdyni :o a może Iwonka ma jakąś fajną lodziarnie w Sopocie :D stawiałabym na spotkanie trochę bliżej i w cieplejszy dzień :wink: - leniuszek się ze mnie zrobił 8) ale kroczek po kroczku to i w Gdańsku nawet wylądujemy :D

Może tym razem przyjadą TE co ostatnio wybrały się na wagary i nie pojawiły się na spotkaniu. 8) :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ela, pokaż palcem, które to są TE? :lol:

Oj, Wam się nie chce dojeżdzać, ale mi też nie... :o Czemu nie możemy zrobic na przemian?? Była Gdynia, teraz Gdańsk, a potem Sopot :D Sprawiedliwość musi być :lol:

Co Wy na to??

A lody mniam... już się doczekac nie mogę! :wink:

Dalmati & Maja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...