Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

[quote name='dog_master']Hehe te idiotyczne czapeczki simsów to ja robiłam ;) ale sama na szczęscie stałam za statywem przy kamerze i przy aparacie - oj, fotek mam straszną ilość ;) Potem zalinkuje, bo mam w necie, ale muszę poszukać[/quote]
Simsy były dobre :lol: Ale Mario i packman (zwłaszcza packman) byli najlepsi :megagrin:
Malta-GD Twój brat chodzi do VLO czy jest którymś z tych dzieci simsowych? :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]szelk@[/b] oj tak, dawno się nie widziałyśmy! :)

No to szykuje nam się spory spacerek. ;)
Mam nadzieję, że wszystko wypali jak należy. Nie mamy jeszcze tylko ustalonego miejsca, ale myślę, że do jutra będzie wszystko jasne? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesuniaaa']Goranik wiesz gdzie jest Park Handlowy Matarnia? Tam gdzie jest Ikea Obi itp.. To jest na Słowackiego przy samej obwodnicy... Zresztą jak będziesz z Asią jechała to ona Ci wytłumaczy jak dojechać:)[/quote]
do Ikea to wiem jak dojechac.
a gdzie sie spotykamy? przy ikea wlasnie?
czy gdzies dalej?

Link to comment
Share on other sites

Zaparkuj gdziekolwiek, ale czekaj na mnie gdzieś z boku przy wejściu do OBI:) Poznam Cie po psach:P A własnie ze wszystkimi bedziesz:)?
SQU na Matarnie jeżdżą darmowe autobusy.. WIem że jeden jedzie z gdyni chyba przez Sopot.. Nie chce mi sie strona wyswietlić i nie moge sprawdzić jak on dokładniej jedzie:/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...