Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

[quote name='dog_master']Hm, po co, to chyba nikt nie wie ;) Ale ogółem Sejm, kino 3d, teatr... takie tam ;)[/quote]
My w zeszłym roku też w Wawie byliśmy. Też sejm + senat itp i na "Weselu" w Teatrze Wielkim.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[ dobra, umawiajcie sie beze mnie :] obdzwonilam juz pol klasy i jedni mowia, ze jedziemy w ten weekend [7], inni, ze w nastepny [14]... sie jakos dostosuje, we wtorek/srode bede wiedziala, jak to jest ;] ]

BTW 13. są zawody obi :multi: ktoś się reflektuje wpaść? :razz: na placu na spacerowej

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie, a ile nas bedzie? moze by pojechac nad morze?
ja moge zabrac 3 osoby bo mam auto.
tylko nie wiem jak u was, czy lapia czy nie?
fajnie byloby wybrac na spacer jakies miejsce (nie las) aby moc porobic foty. bo w lesie nie wychodzi teraz za ladnie ze wzgledu na aure.
a jesli las to z polanami. nie wiem jak w gdansku lasy, nie znam za bardzo ale po zdjeciach widze ze drzeeeewiaste :p

Link to comment
Share on other sites

sama juz nie wiem czy to aby dobry pomysl z ta plaza.
moje psy plywaja, ale nie wiem jak reszta. jak nieprzyzwyczajone to moga sie przeziebic. np. Rasta. a pewnie bedzie chciala wbiegac.
To moze jednak las. bezpieczenstwo najwazniejsze. tylko jakis fajny las. ja znam mase lasow ale gdynia/sopot
Gdzie byliscie poprzednio? W Oliwie?
bo jesli Oliwa to by mi pasowalo bardziej bo mam blizej z Gdyni.
Pisac, pisac bo niedlugo niedziela! trZeba cos ustalic.
A dzis bylam na plazy i nie dosc ze sporo ludzi to sporo ryb wywalonych lezy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goranik']tylko nie wiem jak u was, czy lapia czy nie?
[/quote]

AFAIR mozna w Gdansku wchodzic na plaze z psami od 1 pzdziernika do ~maja.

Chyba [jeszcze musze sie zapytac :P] bedzie dwoch Dogomaniakow z Gdyni :P Ale chyba bez psa... [COLOR=white]A ja probuje kolezanke z jamniczka ;) wyciagnac, ale chyba mi sie nie uda :([/COLOR]

Ostatnio byla Matarnia - od Oliwy straznie daleko :( [ja z Oliwy :)]

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem za STOGAMI, tu nie ma w ogóle ludzi, a wtedy na 110% bedę, Jelitkowo.. hemmm... no nie wiem, nie wiem...:)
p.s dog-master, mojemu bratu bardzo spodobały się m.in. Twoje jasełka, zwłaszcza to z simsami, bo mógł mi troche podokuczac, gdyz mam ostatnio kompletną manię na simsy:P Masz jakies zdjęcia z tej okazjji? prześlij mi na PW, alebo najlepiej wstaw TU!:D

To ja, niedziela, 12, stogi/jelitkowo.??
Mam nadzieje, że bede, a chcecie taką zkarłowaciałą<małą>, głupią brunetkę z biąłym kłębkiem waty??
Jak tak, to przyjadę/przyjdę:P

p.S zapomniałam, ze mój pies panicznie boi się innych psów... kurde! jak ja sobie poradzę? trzeba ją oswoic, tylko przecie nie bede z nia ciągle na rękach łaziła!:| no nie wiem, nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...