Jump to content
Dogomania

Brutus i Salma ;)


Rinuś

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu:ale gupecek:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/94087/00000005.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]doberek :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
[B][I]ale gupecek, że niby że co ? :evil_lol: słodki czy głupi ? :evil_lol:[/I][/B]
[quote name='furciaczek']Aaaa zapomnialam pisac ze jeszcze musze zapalic:diabloti::eviltong::evil_lol:[/quote]
[B][I]Ty też najpierw palisz i pijesz kawę a potem jesz?:cool3:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]ale gupecek, że niby że co ? :evil_lol: słodki czy głupi ? :evil_lol:[/I][/B]

[B][I]Ty też najpierw palisz i pijesz kawę a potem jesz?:cool3:[/I][/B][/quote]

Nieee najpierw pale, pije kawe w trakcie ktorej pale nastepnie robie kolejna kawe pale i dopiero jem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Nieee najpierw pale, pije kawe w trakcie ktorej pale nastepnie robie kolejna kawe pale i dopiero jem:evil_lol:[/quote]
[B][I]taaa to Ty pewnie już stara jesteś (na skórze) :diabloti:[/I][/B]
[B][I]mojego brata dziewczyna robi to samo...bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[/I][/B]:scared:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]taaa to Ty pewnie już stara jesteś (na skórze) :diabloti:[/I][/B]
[B][I]mojego brata dziewczyna robi to samo...bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[/I][/B]:scared:[/quote]

Kobieto mi panadolu nie chca tu sprzedawac o papierosach nie wspomne... daja mi 13-15 lat:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Niedawno babka w sklepie wpierala mi ze dowod mam podrobiony:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Kobieto mi panadolu nie chca tu sprzedawac o papierosach nie wspomne... daja mi 13-15 lat:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Niedawno babka w sklepie wpierala mi ze dowod mam podrobiony:lol:[/quote]
[B][I]hahahahaha :evil_lol::evil_lol: pofarbuj włosy nA CZarno :diabloti: od razu się postarzejesz :evil_lol:[/I][/B]

[B][I]hmmm nie wiecie kiedy wchodzą wycieczki last mineta na wrzesień ? :cool3:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']jednym słowem jesteś ZOMBIE, i po co tyle pisać ? :diabloti:[/quote]
[B][I]haha to ja się nie dziwię, że sąsiedzi się Was boją :diabloti: psy bez uszu i właścicielka wyglądająca jak ZOMBIE :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]haha to ja się nie dziwię, że sąsiedzi się Was boją :diabloti: psy bez uszu i właścicielka wyglądająca jak ZOMBIE :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote]
Prezio ma chyba uszy ?? ale za to oba nie mają ogonów:diabloti:

ale mi jeszcze podpada łysy kot:evil_lol: w sumie to też się sąsiadom nie dziwię

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Napisał [B]furciaczek[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10478398#post10478398"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Nieee najpierw pale, pije kawe w trakcie ktorej pale nastepnie robie kolejna kawe pale i dopiero jem:evil_lol:[/I]
[/QUOTE]
ja bez tego na końcu żyje do wieczora :evil_lol:


zgadnij co włączyłam dziś poza dogo ? :mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Prezio ma chyba uszy ?? ale za to oba nie mają ogonów:diabloti:

ale mi jeszcze podpada łysy kot:evil_lol: w sumie to też się sąsiadom nie dziwię[/quote]
[B][I]łysegop kota nie widziałam :evil_lol: właśnie chya Preziu ma obcięte co ? :roll:[/I][/B]
[quote name='Vectra']ja bez tego na końcu żyje do wieczora :evil_lol:


zgadnij co włączyłam dziś poza dogo ? :mad: :evil_lol:[/quote]
[B][I]haha same ZOMBIE na tym dogo :diabloti:[/I][/B]
[B][I]no co no co ? bo nie wiem :evil_lol::evil_lol:[/I][/B]
[B][I]ale ja w pracy zrobiłam to samo :loveu:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']kulki są głupie, dzisiaj tylko komputer włączyłam i mi sie TO COŚ pokazało i grałam w to godzinę aż mi internet nie padł:evil_lol:[/quote]
[B][I]mi już się kolory motają :shake: a oczy to mnie tak bolą, że jak dzwoni apteka i pyta o lek to nie widze literek :diabloti:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']ja mam tak samo, tylko nie od banieczek bo wcześniej już mi się tak robiło:evil_lol: czas do okulisty:shake:[/quote]
[B][I]ja mam od banieczek :evil_lol: taaa ja nie idę bo mi wcisną okulary :diabloti:[/I][/B]

[B][I]idę za 10 minet do domu :loveu:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]ja mam od banieczek :evil_lol: taaa ja nie idę bo mi wcisną okulary :diabloti:[/I][/B]

[B][I]idę za 10 minet do domu :loveu:[/I][/B][/quote]
ja chcę okulary bo jak patrzę w obiektyw aparatu to nie widzę tych cyferek co tam są :shake::shake:

witam w domku:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']ja chcę okulary bo jak patrzę w obiektyw aparatu to nie widzę tych cyferek co tam są :shake::shake:

witam w domku:diabloti:[/quote]
[I][B]taaa własnie się dosiadłam na kompa w domku :evil_lol:
ale idę chyba zaraz się zdrezemnąć:diabloti:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...