Jump to content
Dogomania

Misiek już w swojm domku w Warszawie szczęśliwy :):):)


tatankas

Recommended Posts

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1137/dfc02da21d3d7a60med.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1155/c38fbdbe35494034med.jpg[/IMG][/URL]

Musiałam rzucić aparat i wspomóc koleżanki,bo nie dawały sobie rady.Ja już znana z tego,że każdego psiaka bez problemu przenoszę ;) :D Złapałam Miśka,przerzuciłam przez ramię i doniosłam do samochodu-już był spokojny.Ostatnie zdjęcia,jak już siedzą w samochodzie :

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1130/7c1eb996fc50dfb0med.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1163/15dcd00138f4c013med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:( Zdjęcia faktycznie smutne... ale dzięki Ada, że są i możemy zobaczyć w jakich warunkach i jak zmienił się Miś (przez złapanie go i umieszczenie w Sierakowie). Oraz liczyć i mieć nadzieję na szybką poprawę a w to mocno wierzę. W Sz. Miś nie będzie sam, będzie słyszał i widział inne psy, ludzi i miał przyzwoite warunki oraz szansę na lepszy start. Misiu pewnie powoli dojeżdża do Szczecinka.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z Sylwią.Misiu po tabletkach spokojnie przespał całą drogę,jak byli już pod hotelem z panią Danusią to położył się na trawce i leżał,Sylwia z panią Irenką musiały go do boksu zanieść.Dziś noc spędzi w zamkniętym krytym pomieszczeniu w ciepełku ze względu na to,że zostały podane tabletki i wciąż jest otumaniony.Jutro zostanie przeprowadzony do kojca dużego właściwego.Oby tam doszedł do siebie.Będziemy za niego trzymać kciuki :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Jakie wspaniale wiadomosci :) Misoi, teraz bedzie juz tylko lepiej :) Za kilka dni zobaczymy usmiechniete zdjecia Misiaka, zobaczycie :) To jak przystojniak stoi z kasa?[/QUOTE]

Niestety nie za ciekawie,jeszcze mają dojść pieniążki od naszej znajomej-pani Agnieszki,która nam zawsze pomaga i zbiera fanty na bazarki,ale to i tak za mało :(

[SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR]

ilo-30zł
Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD[/COLOR][/SIZE]
agnieszka32-50zł


[COLOR=blue]Deklaracje jednorazowe:

[COLOR=black]jolam-100zł
Enigma79-10zł[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]


[COLOR=red]Październik wpłaty:

[COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Czyli stalych deklaracji jest jedynie na oplate polowy hotelowania Misia. Wciaz brakuje 100zl :( Czy ktos wpomoze przystojniaka chociaz dyszka?[/QUOTE]

Na pierwszy miesiąc spokojnie będziemy miały,a właściwie już mamy z deklaracji jednorazowych,właśnie doszły pieniążki:


[SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR]

ilo-30zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B] Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD[/COLOR][/SIZE]
agnieszka32-50zł


[COLOR=blue]Deklaracje jednorazowe:

[COLOR=black]jolam-100zł [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Enigma79-10zł[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]


[COLOR=red]Październik wpłaty:

[COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo chyba[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo


[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][COLOR=blue]Wydatki:[/COLOR]

[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1]


[SIZE=2]Dopytam się tylko ilo,czy tak dobrze zapisałam,czy mam coś zmienić???[/SIZE]
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='some']ok mój Abiś domek od stycznia ma na 99%, więc ja dorzucam 10 zł stałej. w miarę możliwości będę wpłacać jednorazowo też[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo :loveu: i cieszymy się,że twój Abiś będzie miał swojego ludzia:)

[quote name='ilo']O dobrze widzę że moja deklaracja stała plus coś jednorazowo doszło, bardzo się cieszę.

W miarę możliwości od czasu do czasu dorzucę dla niego cos do mojej stałej[/QUOTE]

:loveu::loveu::loveu:

[SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR]

ilo-30zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B] Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD[/COLOR][/SIZE]
agnieszka32-50zł
some-10zł


[COLOR=blue]Deklaracje jednorazowe:

[COLOR=black]jolam-100zł [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Enigma79-10zł[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Agnieszka W. ze Szczecina-45zł [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]ilo-23zł [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]

[COLOR=red]Październik wpłaty:

[COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo


[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][COLOR=blue]Wydatki:[/COLOR]

[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z Danusia, Misio nie chce wyjsc z pomieszczenia w ktory nocowal. Rano nawet na siku nie wyszedl, zalatwil sie na podloge. Nikt na niego nie krzyczy, nikt ni wymusza kontaktu. Siedzi nieufny i z daleka macha ogonkiem na wchodzacych ludzi. Poki sam nie dojrzeje do decyzji o wyjsciu, nie poczuje sie bezpieczny, nic nie bedzie robione na sile. Zaufa znow ludziom, bedzie mozna go przekonac do nowego lokum :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety tak jak pisałam wczoraj-nie wiem,co oni robili z tym psiakiem,ale jest on tak przerażony-masakra po prostu :(

Z dobrych wiadomości,właśnie rozmawiałam z Enigma79.Jutro w Policach jest koncert Ani Dąbrowskiej,koszt 2 biletów w MOK to 60zł,ona ma dwa bilety,już wystawiłam na forum Polickim,że mam takie bilety na sprzedaż za 50zł,jeżeli się uda je sprzedać,to będą kolejne pieniążki dla miśka :):):)

[URL]http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?p=125597#125597[/URL]

Jak moderator zaakceptuje ogłoszenie,to będzie widoczne ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie...co oni zrobili Misiowi ? :( Ale też wierzę, że, gdy psince da się nieco czasu, zaufa ponownie. A może na Dogo ktoś by się skusił (oczywiście osoba ze Szczecina lub okolic) na bileciki na koncert ? Szybki bazar do 24.00 np (ale nie wiem, czy to dobry pomysł) ? Oby je się udało sprzedać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Właśnie...co oni zrobili Misiowi ? :( Ale też wierzę, że, gdy psince da się nieco czasu, zaufa ponownie. A może na Dogo ktoś by się skusił (oczywiście osoba ze Szczecina lub okolic) na bileciki na koncert ? Szybki bazar do 24.00 np (ale nie wiem, czy to dobry pomysł) ? Oby je się udało sprzedać.[/QUOTE]

Bilety już sprzedane,mojej koleżanki znajoma z pracy bierze :):):) Jutro już powinnam dostać pieniążki od niej :)Mam nadzieję,że bilety dojadą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Wow, co za ekspresowa akcja ! Brawo Ada :D Bilety dojadą przed 16.00 zgodnie z ustaleniami a ja dziękuję mojej "PSZCZÓŁCE" za ich odstąpienie ;) :-*[/QUOTE]

A no kilka telefonów i się udało bez ogłoszenia :)

[B][COLOR=black]Czyli Rozliczenia:[/COLOR][/B]



[SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR]

ilo-30zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B] Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD[/COLOR][/SIZE]
agnieszka32-50zł
some-10zł


[COLOR=blue]Deklaracje jednorazowe:

[COLOR=black]jolam-100zł [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Enigma79-10zł[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Agnieszka W. ze Szczecina-45zł [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]ilo-23zł [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-50zł


[COLOR=red]Październik wpłaty:

[COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo


[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][COLOR=blue]Wydatki:[/COLOR]

[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]
[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Jak jechałysmy samochodem to Misiu był taki przytulaśny, słodki, taki niedźwiadek. wszystko było mu obojetne. oczywiście dlatego ze był pod wpływem tych tabletek.
ale wiem ze jak Misiu pokona te traume, to nowi własciciele będą z niego bardzo zadowoleni. bo on jest bardzo łagodny, a warczał tylko ze strachu.
Oczywiście po wyjściu z samochodu, jak juz dojechaliśmy na miejsce Misiu nadal nie chciał iśc. Musiałysmy go zanieść, taki uparciuszek;))
trzymajmy kciuki za Misia. bo bedzie z niego super psiak. trzeba tylko czasu i cierpliwości.
Dziekujemy za pomoc w zorganizowaniu miejsca w szczecinku. ;)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=black]Kochana Martusia z Gryfina przesłała dla Miśka 30zł-Martuś ślicznie dziękujemy!!!
[/COLOR][/B][COLOR=black]Marta choć nie zalogowana na dogo to często pomaga nam znaleźć domki dla psiaków,robi ogłoszenia.Znalazła i oddała do adopcji Gaborka-boksia,który był pod moją opieką,bez niej nie dałabym sobie rady.Pomaga w Gryfińskim kojcu i tamtym psiakom też często sama znajduje domki,robi ogłoszenia.Dziękujemy ci Martuś jeszcze raz,że jesteś :):):)
[/COLOR][B][COLOR=black]
Czyli Rozliczenia:[/COLOR][/B]


[SIZE=3][B][COLOR=blue]Deklaracje stałe:[/COLOR]

ilo-30zł [/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B] Enigma79-20zł[SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY PAŹDZIERNIK,LISTOPAD[/COLOR][/SIZE]
agnieszka32-50zł
some-10zł


[COLOR=blue]Deklaracje jednorazowe:

[COLOR=black]jolam-100zł [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Enigma79-10zł[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray] ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] Agnieszka W. ze Szczecina-45zł [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]ilo-23zł [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black] bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-50zł
Od Marty z Gryfina-30zł [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]

[COLOR=red]Październik wpłaty:

[COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1]

[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][COLOR=blue]Wydatki:[/COLOR]

[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]
[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Misiek zostal przeniesiony do innego pomieszczenia, duzo wiekszego z widokiem na ludzi :) Jego psychika jest w nienajlepszym stanie niestety, wyjsc na dwor nie che wogole, nawet za potrzeba :( Zaufal zenskiej czesci personelu i dzieciakom, niestety na widok mezczyzn chowa sie za plastikowy kojec, znaczy lepek chowa i wystaje mu tylko dupinka. Panicznie boi sie facetow :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...