Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

[quote name='GreenEvil']Boje sie, zeby ludzie nie stwierdzili, ze AFN jest zbyt pazerny :roll:

pzdr
GreenEvil[/quote]


dziewczyny od boksiów wystawiają jedną po drugiej...przecież 500 zł w przypadki lady to może być kropla...nie wiemy jak długo przyjdzie ejj zostac w psim Losie...poza tym...jak znajdzie dom...np. jutro to kolejny psiak będzie miał szanse na zdrowie i życie...nie wystawiasz tego dla siebie tylko dla bid naszych....

no, ale dobra co ja tu będę wypisywać ;)...

rózb Ciotka jak Ci dyktuje sumienie...

ale co ważniejsze...miałas mi przysłać szablon do wystawiania aukcji AFN-u ) a ja nadal wystawiam na zwykłym papierze ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam napisal do nas pani cytuje cześc maila

Poniewaz nie zależy nam na tym by piesek był z rodowodem a w schroniskach raczej nie ma pudelków postanowiłam napisac do Państwa z prosba o pomoc i informacje. Nas interteresowałby mały do 10kg pudelek (chłopiec) najchętniej czarny.


Prosze o pomoc w szukaniu !!!!!!!

Rodzice tej pani maja juz pudelka , tez z schroniska w Kaliszu

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzis u Lady...Wyprowadzilam ją na chwile na dwor bo Pan Janusz Orzechowski powiedzial ze na krotko bo jest na lekach uspokajających... Jak ją wyprowadzilam to sie przewracała plątaly Jej się nogi i wogole aj... :( Chyba po jakichs badaniach byla... :) Jak sie spytalam czy juz cos wiadomo to Pan Janusz powiedzial ze jeszcze zrobią dokladniejsze badania... :)

Link to comment
Share on other sites

Jesli Łysalec jest na lekach uspokajajacych , to może sie potykac o własne nogi.To pewnie wrazliwa psinka,wczesniej nie miała z nimi(lekami uspokajającymi) do czynienia.Ale być może się przyzwyczai (jak prawie każdy) , i pewnie była jakaś przyczyna ,że ktoś Jej te leki zlecił.Dzięki Madzicka ,że Lysalca odwiedzasz.Masz wielkie serce....Pisz,jak najczęściej możesz:).Ale przyznam ,że jeszcze nieczytałam komunikatu Psiego Losu.a wiec,poszukajmy Łysalca,a teraz LADY na pierwszą stronę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzicka']Byłam dzis u Lady...Wyprowadzilam ją na chwile na dwor bo Pan Janusz Orzechowski powiedzial ze na krotko bo jest na lekach uspokajających... Jak ją wyprowadzilam to sie przewracała plątaly Jej się nogi i wogole aj... :( Chyba po jakichs badaniach byla... :) Jak sie spytalam czy juz cos wiadomo to Pan Janusz powiedzial ze jeszcze zrobią dokladniejsze badania... :)[/quote]


Sunia jest na środkach uspakajających gdyz przebywając w klatce i mając w otoczeniu inne zwierzaki ostro wojuje robiac sobie krzywdę (na ten moment skaleczyła już sobie nosek)

Link to comment
Share on other sites

Dziś Lady też była na chybotliwych nóżkach, a z tego, co mówił p. Janusz - wyniki wymazu mają być w środę. Poza tym, miała biegunkę i wieeelką chęć na kawałek wieprzowego ucha. Pasja zabrała ją na krótki spacerek, potem przyszły dzieci, które też chciały. Skorzystał oczywiście Wedelek.
Jeszcze trwa aukcja bazarkowa na kolaczkę. Czy zmienić cel na Lady?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zurdo']Dziś Lady też była na chybotliwych nóżkach, a z tego, co mówił p. Janusz - wyniki wymazu mają być w środę. Poza tym, miała biegunkę i wieeelką chęć na kawałek wieprzowego ucha. Pasja zabrała ją na krótki spacerek, potem przyszły dzieci, które też chciały. Skorzystał oczywiście Wedelek.
Jeszcze trwa aukcja bazarkowa na kolaczkę. Czy zmienić cel na Lady?[/quote]


Jeśli colaczka już nie potrzebuje i chciałbyś wspomóc Lady...będzie nam bardzo miło :calus:
Dziękuję za odwiedziny u Lady wszystkim....

Link to comment
Share on other sites

smutne to jest no ale rzeczywiscie ten czlowiek robi duzo dla tych wszystkich zwierzat, ktorymi sie opiekuje i dziwne jest to,ze niby ***** miasto stoleczne Warszawa a spolecznosc taki szpital ma brzydko mowiac w dupie, zastanawiam mnie to czy to dlatego,ze psy nie czuja i takie tam *******y wymyslane przez ludzi czy cos ja bym chetnie pomogl ale nie to miasto :( i niestety duzo nie moge:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...