Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przypuszczam, ze rzeczywiscie ta weterynarz to jedna z wielu, a ze jest ich wielu, ktorzy sie nia zajmuja, to pewnie zadna z nich nie jest doinformowana; pewnie nie komunikuja sie miedzy soba; na pewno bedzie wszystko ok, to po prostu kolejna sytuacja typu: czeski film, nikt nic nie wie:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Ot i cały dramat jej położenia... Zastanawiam się, tylko nie bijcie, na czym polega dotychczasowa opieka nad nią. Dostała kroplówki... wykluczyli ropomacicze i przez te wszystkie dni nic nie robią???
Gdyby ona miała w Olsztynie tymczas :-([/quote]


Całkiem nie wykluczone, że jest dokładnie tak jak mówisz...bo ja w środę od weta usłyszałam..."ja nic nie wiem mi kazano jej dac jeśc i wyjść z nią na dwor"...hmmm...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A elektroniczna historia choroby psa, przebieg leczenia, chyba coś takiego mają... wystarczy zerknąć. Czepiam się, ale trochę się zdenerwowalam, przecież to uniwersytecka klinika.[/QUOTE]

Akucha >> nie czepiasz się, ja sama zastanawiałam sie co lekarze w końcu robią :cool1: . Przecież Aga i dziewczyny nie potraktowały kliniki jak hotelu tylko przywiozły chorego psa . Przeciez to widać .
Kazda dobra klinika powinna zrobic wszystkie badania ( morfologia , krew, biochemie ) a potem zając sie zdiagnozowaniem tym co psica ma na grzbiecie a właściwie czego nie ma >> włośia >> i dlaczego :roll:

Link to comment
Share on other sites

[I]Rozmawiałam właśnie z lekarzem prowadzącym Łyskę....jestem załamana :(((((((((((((((((((((((([/I]

[I]Po pierwsze psiak na dzień wczorajszy miał dług 200 zł..po drugie jest to albo choroba skóry więc trzeba będzie poczekac na dyżur dr dermatolog (może jutro będzie grafik i dowiem się kiedy to będzie) jesli to hormony to tego nie da rady zrobić w Olsztynie...a gdzie...nie wiadomo...narazie:shake: [/I]

[I]Psiaka mamy zabierać...na dniach...bo więcej na chwilę obecną oni zrobić nie mogą...[/I]

[I]co do hotelu...prawdopodobnie jej nie przyjmą bo jest chora...[/I]

[I]ot i kwadratura koła....[/I]

[I]i co teraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz?[/I]

Link to comment
Share on other sites

Jestem zła... jesli hormony, to czego nie da rady robić w Olsztynie???
Dyżur dermatologa... a co on bez wyników powie, przecież oni nie pobierali poróbek do badania... (no i kiedy to będzie) Aga... moim zdaniem oni ją potraktowali po macoszemu, naciągnęli nas na koszta i praktycznie nic nie zrobili.
Wiadomo-Olsztyn, dla nich to tylko schroniskowa bieda :angryy: Klinika uniwersytecka...

Przecież ona w schronisku przebywała w boksie z innymi psami, one nie mają takich objawów.

Link to comment
Share on other sites

z tym hotelem w Olsztynie może byc problem bo chyba nawet patch z Olsztyna chce swoje staruszki na Uniwersytecki hotelik dać...tylko tez jakoś spotkać kogoś od hoteliku w tą przerwę świąteczną teraz jest trudno...

innego hoteliku nie znam

żeby chociaz płatny tymczas bez psów....chyba najlepiej bo nie wiemy co to za choroba

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Poprostu DRAMAT.....brak mi pomysłu...maleńka co my zrobimy...nie martw się my musimy coś wymyslić...TY tylko zdrowiej...już Cię nie porzucimy kolejny raz...nie wróciśz do schronu (BOŻE mam taką nadzieję przynajmniej)...[/I][/B]
[B][/B]
[B][I]tylko jaki hotel nawet jak go znajdziemy przyjmie psa w takim stanie skoro uniwersytecki szpital raczej nie przyjmie...ja oczywiście mogę porozmawiac z szefem katedry przy której jest szpital...ale pewnie nie będzie to proste a i też najwcześniej po Nowym Roku...[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Aga, a czy pani doktor, kazała Łyskę już zabrać??? Ile oni sobie liczą za dobę w tej klinice???[/quote]


nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi ile jest za dobę...bo Pani doktor cennika nie zna...to zna Pani na "recepcji"...wczoraj był podliczony jej pobyt i to wie od kierownika właśnie na kwotę 200 zł....ja sama też nie pamiętam ile płaciłam za moją Percię...bo ona tam też leżała w szpitalu...

myślę, że chyba uda się aby została tam Lady do 2 stycznia....tylko co potem? :shake:

Link to comment
Share on other sites

Akucha, dziękuję za sygnał, nie zajrzałabym tu pewnie :oops:

To, że w Olsztynie nie robi się hormonów wiem od dwóch lat, bo wtedy miałam zrobić badania mojej Korze. Nie pisałam o tym wcześniej, bo brałam pod uwagę, że przez dwa lata coś mogło się zmienić.
Dobry weterynarz rozpozna, czy łysienie jest spowodowane hormonami, to są charakterystyczne placki pojawiające się w określonej kolejności, poza tym teraz powinno już być widać odrastającą trochę sierść. I z tego co wiem najskuteczniejszą metodą jest sterylka. Nie ma co pobudzać hormonów, problemu nie ma.
Mogę jutro spróbować coś załatwić. Może chociaż to, żeby przetrzymali Łyskę i zrobili jej sterylkę... Ale nie obiecuję, są ferie, nie wiem czy uda mi się kogoś znajomego zastać.

Aga, jak nazywa się szef kliniki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi ile jest za dobę...bo Pani doktor cennika nie zna...to zna Pani na "recepcji"...wczoraj był podliczony jej pobyt i to wie od kierownika właśnie na kwotę 200 zł....ja sama też nie pamiętam ile płaciłam za moją Percię...bo ona tam też leżała w szpitalu...[/quote]
Aga, wtedy kiedy dzwoniłam w sprawie Perły, doba kosztowała 15 zł. "Goła" doba, sam pobyt psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Ja tak myślę Aga, że hotelik przy poliklinice nie może odmówić przyjęcia chorego psa. Przeciez po to go stworzyli chyba, żeby opiekować się chorymi psami.

Może zawiadomimy media o Łysce, może nam pomogą, co myślisz???[/quote]


sęk w tym, że to nie hotelik dla psów chorych tylko zdrowych (że tak nazwę komercyjnych)...dla chorych jest własnie szpitalik w którym mamy teraz lady...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...