Jump to content
Dogomania

X


xyzxyz

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze, oby łapka szybko doszła do siebie ;)

Co do Misia, to ślepe psy też potrafią dobrze funkcjonować ;) Ale nie wolno im zmieniać położenia przedmiotów w ich otoczeniu itp. No i w przypadku Misia, wypuszczenie z kojca musi się równać z tym, że musiałby być prowadzony na smyczy i zawsze taką samą drogą :) Może warto spróbować ;)

Gratuluję szkoły :multi:

Link to comment
Share on other sites

Oj biedny Felek :(
Daj znać co z nim, ale musiał się nacierpieć i wystraszyć :(

No i najpierw Atosik teraz z Misiem jeszcze ... :(

Oby tylko wszystko się wam ułożyło i już nic złego nie spotkało...:)

Głaski dla kochanych futerek i buziaki w noski :buzi:
Pozdrawiamy cieplutko :)

Link to comment
Share on other sites

gratuluję dostania się do wymarzonej szkoły i miejsce 10 na tyle osób to piękny wynik ;)

co do Misia to nie tylko wzrok ale i słuch nawala, więc jedyne co ma sprawne to nos... No i to jest już ciężka sprawa... :(

a Felicjan może dostanie zastrzyki przeciw bólowe i przeciw obrzękowe (?) czy jakoś tak.. Ciap jak cos skombinował z łapą to tylko to miał robione ;)
no i jak to złamanie, chyba nastawi się mu nogę i będzie mieć klapki założone, lub bandażem usztywnioną łapę, i wszystko będzie dobrze ;) trzeba myśleć pozytywnie ;)

:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Dla Misia musi to być na pewno szokiem. Tak samo było dla mojego Bacy, poprzedniego podhalana, jednak dalismy mu szansę się przystosować, niegdy na podwórku niczego nie zmienialiśmy, on nauczył sie poruszać bez wzroku a także słuchu. Na początku było ciężko, jednak gdy się przyzwyczaił wyprowadzałam go nawet przed dom, alby chociaż sobie powąchal, bo spacery to było to, co on kochał. Przedłużyliśmy mu życie o około pół roku. Potem dostał paraliżu i niestety nie było już dla niego ratunku. Żył 14 lat i 2 miesiące.
Przeżywaliśmy wtedy jedne z najgorszych chwil, bo w naszych rękach leżało życie naszego przyjaciela i obrońcy. Tutaj nie ma dobrych decyzji, każda będzie boleć.

Trzymam kciuki za Felicjana, trzymaj się!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:mdleje:
22 kg? o kurczaczku....
Sonia, bo ona jest w fazie odchudzania... schudła, ma wcięcie w talii już, ale ja chcę jeszcze trochę... to tylko dla jej zdrowia ;) Jak była piękna przed sterylką to ważyła...UWAGA!! 35 kg :mdleje: ile ważyła w fazie najgrubszej nie chcę wiedzieć...

Ale Feluś jest szczuplutki. Ale te uszy mają pocieszne :D

pochwaliłaś się szelkami, a nie pokazałaś zdjęć w nich?

Link to comment
Share on other sites

właśnie o takie przeszkody w szkoleniu mi chodziło, jak jest więcej niż jeden szczeniak :lol:

Biedna kotka..

Atos na tym zdjęciu wygląda jak szczeniak :loveu: a nie jak dorosły samiec Łowczarka. Chyba muszę przestać oglądać ONy i DONy, bo na głowę mi się rzuca...

A bliźniaki to wyglądają jak Ciapek, tylko są chudsze i dłuższe ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...