Jump to content
Dogomania

CAC-Kowno, 28.01.2007 r.


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Angee_p']Lhaso Apso był 1 - pies w młodzieży - [B]CHIS CHOIX SKY'S THE LIMIT[/B][/quote]
Angee_p - a tu Cie znalazłam!!! Gratuluję i dzisiaj ppłd. powinnam zdążyć wstawić zdjęcia. Masz ich sporo i to baaaardzo ładne. Nie gniewasz się, że napisałam o Twoim sukcesie parę postów wcześniej?
Cieszę się, że zagadałaś do mnie...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='-Magda-']A czy ja mogłabym prosić o pudle duże? (standard poodle/giant caniche, oprócz apricot i srebrny)[/quote]
Oj, Magda - przepraszam, ale pudle duże byłu; źle spojrzałam do katalogu. przepraszam i juz naprawiam pomyłke:
Caniche Grand (classic colour)
PSY
kl. mł.
DANVIK MAGIC JOHNSON

suki
kl. baby
EMEREI RAINBOW HIGH
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Angee_p - a tu Cie znalazłam!!! Gratuluję i dzisiaj ppłd. powinnam zdążyć wstawić zdjęcia. Masz ich sporo i to baaaardzo ładne. Nie gniewasz się, że napisałam o Twoim sukcesie parę postów wcześniej?
Cieszę się, że zagadałaś do mnie...:lol:
Pzdr.[/quote]


Oczywiście, że się nie gniewam. Ogromnie się cieszę z wyniku Mileczki. Zwłasza, że dla takiej amatorki jak ja to ogromy sukces, bo Milka po raz pierwszy została wyróżniona na grupie :multi:. Tak jak wcześniej tu juz pisałam, dużo zawdzięczam Waszym ogromnym oklaskom, było to bardzo miłe :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[B]Musiałku,[/B] odpowiedziałam wczesniej - nie była takich "dziwnych" psiaków, jak Twoje...

[B] MartaReksKiwi[/B] - oto zamówione miniatury:
Pieprz + sól
SUKI
kl. mł.
KAMARIA BORUZELE
kl. o
RASHEL JUROS PUTA
kl. ch
ZETA FIRST EDITION

Czarno-srebrne:
PSY
kl. ch
GLORIS GUNS AND ROSES

SUKI
kl. mł.
DEMARI VERIS BEATRICHE BELLISSIMO SUNNY SMILE NUO BJAURYBES
kl o
DEMARI VERIS TEFFI EZZORRO
ECSTASY GYVSIDABRIS

Czarne
PSY
kl. mł.
HARFILD PEPE ILGAKOJINE
PANOMAKS JAZZ ME BLUES

SUKI
kl. baby
ASKIM AMUSSING LOVE AVANTIURINAS
kl. puppy
DILA MONSTRAS
kl. mł.
BASTINDA AKVAMARINAS
kl. o
ARSI MONSTRAS
KARLES JOURDAN AKVAMARINAS

Białe:
PSY
kl. baby
ORCUS ADIDAS DUNAMIC
kl. o
BLACK BEATLE'S YOSHKA-SUPERGIRL
kl. o
MERVAR'S JEWEL OF THE SKY GAMBLER
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oj, Magda - przepraszam, ale pudle duże byłu; źle spojrzałam do katalogu. przepraszam i juz naprawiam pomyłke:
Caniche Grand (classic colour)
PSY
kl. mł.
DANVIK MAGIC JOHNSON

suki
kl. baby
EMEREI RAINBOW HIGH
Pzdr.[/quote]

Dziękuję bardzo :) Asiaczku, na Ciebie zawsze można liczyć :loveu: szkoda że sie nie zgłoiła bo konkurencji w sukach nie miałam... eh trudno się mówi, może naępnym razem :)

Ania.

Link to comment
Share on other sites

Ha,żeby było śmieszniej, to sędziego na V gr. zmieniali 3 razy: najpierw miał to być sędzia Miodrag VRETENICIC z Czarnogóry, potem pani z Białorusi, a na koniec okazało się, że sędziować nas będzie pan sędzia z Irlandii - Seamus OATES. Z czego jestem bardzo zadowolona; wyniki mówią same za siebie.
No, i miałam konkurencję. Także wygrałam nie "sama ze sobą"...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...