Jump to content
Dogomania

CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...


clockwork

Recommended Posts

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    7335

  • clockwork

    6473

  • apple

    1311

  • agbar

    1137

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]noooo na nartkach to ja tak nie najlepiej potrafię :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[COLOR=Purple][B]a ja dla przykładu wcale :grins:


ja tam się pomuldam :) pokutę mam zadaną po spowiedzi przedślubnej, to i dla Was odmówię:)
a może pomoże;) a na pewno nie zaszkodzi:)

buziam:loveu:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=seagreen][B]ciotka klotka nie peniaj!!!![/B][/COLOR]
[COLOR=seagreen][B]bedzie gitesowo :D[/B][/COLOR]
[COLOR=seagreen][B]w Alpach nie ma MULD...wiem, bo bylam :D ale za to w Wiśle są :D [/B][/COLOR]
[COLOR=seagreen][/COLOR]
[COLOR=seagreen][B]klockowa bi kul!damy rade!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chalimala'][COLOR=seagreen][B]ciotka klotka nie peniaj!!!![/B][/COLOR]
[COLOR=seagreen][B]bedzie gitesowo :D[/B][/COLOR]
[COLOR=seagreen][B]w Alpach nie ma MULD...wiem, bo bylam :D ale za to w Wiśle są :D [/B][/COLOR]

[COLOR=seagreen][B]klockowa bi kul!damy rade!!![/B][/COLOR][/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]oooo ciotka Chalimala:evil_lol: .....widziałam baję o pięknej księżniczce :diabloti:...:roflt:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chalimala'][COLOR=green][B]chociaż przez chwile moglam byc piękną i do tego księżniczką :D haahhahaah!!![/B][/COLOR][/quote]
[COLOR=Red][B][FONT=Arial]
taaaa :roll:...dla Takich chwil warto żyć :grins: :roflt:




A jak tam dziś w Będzinie :razz::razz:[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chalimala'][COLOR=green][B]bez rewelacji :) dziś doszlam do wniosku, że umiejętne pokazanie piesa na ringu to polowa sukcesu... ale braciszek Femola poszalal :D także i tak pozytywnie :D[/B][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]a to tak .... potem poza ringiem często ciężko poznać psa co był porozciągany na ringu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...no to gratki dla Femolkowego bracika :multi:


Klocusiowa wrzuć jakieś focidełko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:DCD ...Domowe Centrum Dowodzenia ....[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=red]kto ma Pilot ...Ten ma władze :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images6.fotosik.pl/508/efb5b2e643e73b17.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote]

dokładnie to samo pomyślałam :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:hand::hand:bywam se tu.... :roll:
w przerwie między pościgiem... zmiana lokalu, lekarz, remont, pakowanie, sanepid, komisy z wózkami, pranie, sranie, gotowanie.... gonitwa na maxa... stres jeszcze większy.. a jeszcze mnie czeka maraton po urzędach... każdy w innym mieście ..... :angryy: jak nie urodze przed czasem to bedzie cud :roll: a jeszcze Grosi ciuszki nie poprane, nie poprasowane :smhair2:.... qffa... doba powinna mieć 48 godz....... mam przeczucie że nie zdąże :mad::mad: jeszcze szpitala nie odwiedziłam.... :crazyeye: a warto by sie przejechać dopytać co, jak, gdzie.... za ile :diabloti:

dziś Pawcio idzie ustalać termina operacji.... przeniesienie lokalu a ten sie posypał... i zaś lokal zamknięty ..... ale bedzie plajta .... :diabloti: jo od 1 stycznia dołączam do grona bezrobotnych... uwielbiam biuro pracy i stęskniłam sie za tymi paniami :loveu:


buziaczkuje....
trzymajta kciuki.... bo myśle że jo tysz sie posypie wcześniej ....

za tydzień bliskie spotkanie z urzędasami z sanepidu.. a my z remontem w lesie .... :roll: pan wejdzie, zapyta o wymaganą wentylacje za ... UWAGA! 7 tys zł :diabloti: a mi na usprawiedliwienie pewnie wody odejdą :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Madziu, aż trudno coś powiedzieć po przeczytaniu tego co ostatnio piszesz. Wiem, ile żalu w nas często, gdy los tak niesprawiedliwe dzieli(niestety) :shake: Ja wierze w to, że w życiu tak jak w przyrodzie musi być zachowana równowaga i w końcu będziesz miała piękne dni, czego Ci życzę z całego serca :calus:i mocno trzymam kciuki :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

:mdleje: dopiero dotarłam do domciu... część popakowane, wywiezione :cool1: nogi włażą mi do odbytu :roll: i padam na ryjok .,....:shock:

Pawcio bedzie operowany 12 sierpnia .....


a ja dziś zgubiłam wydech... znaczy nie ja- rządowa :angryy::angryy: i doopłam śmiechem... bo CZEMU MNIE TO NIE DZIWI że teraz???? teraz kiedy auto na gwałt potrzebne :roll::roll: latania, załatwiania w 3 doopy a tu... klapa.... pyrkałam se dziś po trasie jak choperkiem :grins: niby że taki sport-wydech :cool1: full tuning.... szkoda że tak nie można jeździć bo lubiam taki klank ;)

tom sie najeździła... po 1,5 rocznych naprawach .... miesiąc??? :roll::roll:

ma ktoś jutro zbędne auto i czas???? :roll::roll::razz:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze:

:roll:czar został rzucony ok 19.30 ...jak szliśmy po schodach z Panem C. ...dokładnie wtedy kiedy mówił jaką mam piękną fryzurę :angryy::mad:...przyznaje sie do winy że wykrakałam :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no to Pawcio będzie miał operacje prawie rocznicową :roll: mam nadzieje że to ostatnia i do pojawienia się Grosi na świat brzusio się zagoi :razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']
a ja dziś zgubiłam wydech... znaczy nie ja- rządowa :angryy::angryy: i doopłam śmiechem... bo CZEMU MNIE TO NIE DZIWI że teraz???? teraz kiedy auto na gwałt potrzebne :roll::roll: latania, załatwiania w 3 doopy a tu... klapa.... pyrkałam se dziś po trasie jak choperkiem :grins: niby że taki sport-wydech :cool1: full tuning.... szkoda że tak nie można jeździć bo lubiam taki klank ;)[/quote]

subaru se pojezdziła :razz:

trzymam kciukasy za operacje...oby to była ostatnia :roll:

Link to comment
Share on other sites

noooo a zgubiłaś całkiem czy się kawałek oderwało? bo mnie się kiedyś oderwało i ciągnęłam pod samochodem rurę - to był hit! pierwszy raz byłam pępkiem świata - WSZYSCY się za mną oglądali :evil_lol:


Trzymam za Was :kciuki: i za operację i za wszystko! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

:roll:[quote name='malawaszka']noooo a zgubiłaś całkiem czy się kawałek oderwało? bo mnie się kiedyś oderwało i ciągnęłam pod samochodem rurę - to był hit! pierwszy raz byłam pępkiem świata - WSZYSCY się za mną oglądali :evil_lol:


Trzymam za Was :kciuki: i za operację i za wszystko! :loveu:[/quote]


najpierw sie mnie oderwało i ciągłam za sobą ..... :roll: a potem odpadł....

jechałam i tysz sie oglądałam komu coś tak szura :grins:

dopiero jak moja rządowa zaczęła DUDNIĆ :roll: kapłam sie że TO MI :evil_lol::evil_lol:



dziś dospawano mi zagubiony kąsek ;)



a pępkiem świata byłam kiedyś jak mi auto zrobiło DUP! i padło na środku RUCHLIWEGO ronda :roll::oops:... wyszłam..... jakiś miły pan zaproponował pomoc.... ale ja [I]"nie, dziękuję, nie jestem tępą babą"[/I] :roll::p otworzyłam maske i se naprawiłam.... :eviltong::eviltong:


P.S. na szczęście to była ta sama awaria co poprzednie 20 razy i koleś mi pokazał że mam se.... założyć taką gume :hmmmm: coś tam yyyyyyyy ... coś z powietrzem .. hahahhahahahah :diabloti::diabloti:



OOOO!!! przewód filtra powietrza :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...