Jump to content
Dogomania

CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...


clockwork

Recommended Posts

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hahhaha... widzieliście że mój pies ma 3 nogii????

[url]http://images6.fotosik.pl/190/a85a13c1e37acceb.jpg[/url]

2 kończyny tylne chwytne, 1 lewa przednia i prawa niczym od stołu??? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    7335

  • clockwork

    6473

  • apple

    1311

  • agbar

    1137

Top Posters In This Topic

za mamusie....
[URL="http://images6.fotosik.pl/190/b09932a79289692c.jpg"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://images6.fotosik.pl/190/b09932a79289692c.jpg[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]

za tatusia....
[URL]http://images6.fotosik.pl/190/be85b204fa70a994.jpg[/URL]


cze Madź:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hahhaha... widzieliście że mój pies ma 3 nogii????

[URL]http://images6.fotosik.pl/190/a85a13c1e37acceb.jpg[/URL]

2 kończyny tylne chwytne, 1 lewa przednia i prawa niczym od stołu??? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jak pirat z drewnianą nogą ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam Magdzialeno :loveu::multi::multi:

Klocek robiący za niańkę do dzieci to to co lubię :loveu::loveu:
i niech ktoś powie że to groźny pies :)
toć to czarna bestia słodkości :) :evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam Magdzialeno :loveu::multi::multi:

Klocek robiący za niańkę do dzieci to to co lubię :loveu::loveu:
i niech ktoś powie że to groźny pies :)
toć to czarna bestia słodkości :) :evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:taaaa bardzo groźny .....a jak na doopalonie fajnie siada żeby podgryzać swoje ofiary na środku ulicy ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']za mamusie....
[URL="http://images6.fotosik.pl/190/b09932a79289692c.jpg"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://images6.fotosik.pl/190/b09932a79289692c.jpg[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]

za tatusia....
[URL]http://images6.fotosik.pl/190/be85b204fa70a994.jpg[/URL]


cze Madź:loveu:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za paluszki które miał dzidziok :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze eff :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:evil_lol:jak pirat z drewnianą nogą ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wyhodowałam pirata :mdleje: a piractwo zabija muzyke :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Klocuś nu nu nu :loveu:

[URL]http://images6.fotosik.pl/190/be85b204fa70a994.jpg[/URL]

Witaj Madzialenka:loveu:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaj jabłuszkowa :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam Magdzialeno :loveu::multi:

Klocek robiący za niańkę do dzieci to to co lubię :loveu:
i niech ktoś powie że to groźny pies :)
toć to czarna bestia słodkości :) [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niania do wynajęcia ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:taaaa bardzo groźny .....a jak na doopalonie fajnie siada żeby podgryzać swoje ofiary na środku ulicy ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
:evil_lol::roll:

[quote name='Kurgan']Ten piesior jest jak wszyscy jezdzcy Apokalipsy razem wzieci...i like it :diabloti:[/quote]
[B]AVE [/B][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szatanie
jak dobrze ze mną pogadasz to może pokryć Twoje suczydło i bedziesz miał maleńkich jeźdźców apokalipski :evil_lol::diabloti:
:hmmmm: chyba że masz samca... nie pamiętam :roll: ale pokryć też może :evil_lol:
jest tak wyposzczony że już mu wszystko jedno- nawet krowy sie mu już podobają :evil_lol:

a wogóle to przeczytałam ten PISIOR jest jak ....








Poszlim na psacer w letnią pogode.... doszliśmy do lasu lunął deszcz, zmokliśmy jak świnie i wrócilim do home :mad: kto nam zamówił taka pogode :mad:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Poszlim na psacer w letnią pogode.... doszliśmy do lasu lunął deszcz, zmokliśmy jak świnie i wrócilim do home :mad: kto nam zamówił taka pogode :mad:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
u mnie słońce i ciepło:grins::grins::grins::grins::grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']u mnie słońce i ciepło:grins::grins:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a kysz... z tymi textami :mad: bo psem poszczuje :diabloti::grins::grins::grins:





qrde jakaś mucha mnie atakuje :angryy: chyba cza sie wykąpac :roll:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']Madzialeno - Viesław to samica;)[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooooo jak znalazł dla Klocka :razz::razz::loveu:

[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:roll:.......ciekawe :diabloti:bo nas spotkało to samo :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo byłas z nami na spaceru???? :crazyeye: nie widziałam cie :roll:
ale słyszałam że miałaś mokro w majtach :razz::razz::diabloti:



mam foty ale[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie chce sie mi przerabiać.........................[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ide sie drzemnąć :eviltong:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Poszlim na psacer w letnią pogode.... doszliśmy do lasu lunął deszcz, zmokliśmy jak świnie i wrócilim do home :mad: kto nam zamówił taka pogode :mad:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:roll:.......ciekawe :diabloti:bo nas spotkało to samo :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooooo jak znalazł dla Klocka :razz::razz::loveu:
[COLOR=Red]
będą szczeniaczki :multi::diabloti::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]

[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo byłas z nami na spaceru???? :crazyeye: nie widziałam cie :roll:
ale słyszałam że miałaś mokro w majtach :razz::razz::diabloti:

[COLOR=Red]miałam czapkę niewidkę :diabloti:
taaa miałam :roll:
[/COLOR]


mam foty ale[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie chce sie mi przerabiać.........................[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ide sie drzemnąć :eviltong:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ić siem drzemnąć :roll:....


a ja MAM już neta oddali :diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]aaaa..... witaneczko Klockowaaaa!! :multi:
powróciłaaaam!! :multi:
my już poprzeprowadzkowi;)

zapraszamy do nas na foteczki i opowieści, rzecz jasna:loveu:

cmokamy Was straaaasznie mocniachno!! :loveu:

p.s. no wreszcie jakiś twarzowy avatarek :cool3: :diabloti:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]aaaa..... witaneczko Klockowaaaa!! :multi:
powróciłaaaam!! :multi:
my już poprzeprowadzkowi;)

zapraszamy do nas na foteczki i opowieści, rzecz jasna:loveu:

cmokamy Was straaaasznie mocniachno!! :loveu:

p.s. no wreszcie jakiś twarzowy avatarek :cool3: :diabloti:
[/B][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo Basieńka :multi::multi: przeprowadzona do cywilizacji :evil_lol::evil_lol:

byłam u cia.. bywam wszędzie ale nie pisam bo kiepsko z czasem :roll::oops:
fotki i elaborat nadrobiony ;)
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Dobereczek :multi::loveu:


[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]mam nadzieję , że dzionek minie spokojnie :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jasne że naturliś owszem... czemu by nie :razz:
beruś :multi::loveu:

[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hej Madzialenka to ja Jabłkowa:grins:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przyszłam zapytać jak tam twoja przeprowadzka:razz:[/B][/COLOR][/FONT]
[/CENTER]
[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aa to ty japkowa.:multi::loveu:... byłabym cie nie poznała :evil_lol:

dziś mam zdanie lokalu :mdleje: a roboty w lesie .... chałpa zawalona kartonami i nie ma gdzie wywozić :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aa to ty japkowa.:multi::loveu:... byłabym cie nie poznała :evil_lol:


[FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Tak coś właśnie czulam:lol:No i dlatego właśnie się przedstawiłam:evil_lol:[/COLOR][/FONT]

dziś mam zdanie lokalu :mdleje: a roboty w lesie .... chałpa zawalona kartonami i nie ma gdzie wywozić :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Ojjjjjjj mieszkasz na kartonach:cool1:, nie fajnie, podrzuć coś do mnie to ci przechowam w kanciapie:roll::lol:[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Ojjjjjjj mieszkasz na kartonach:cool1:, nie fajnie, podrzuć coś do mnie to ci przechowam w kanciapie:roll::lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B];)nie jest tak źle ....porobiła ścieżki i drogowskazy co by nie pobłądzić w chałupce


a tak serio to zaś przesadziła :eviltong::eviltong:jak to Klocusiowa :evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B]Zajrzyjcie na Selkecikowy Bazarek dla dobci Ivanki

[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111090[/url][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Ojjjjjjj mieszkasz na kartonach:cool1:, nie fajnie, podrzuć coś do mnie to ci przechowam w kanciapie:roll::lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote]

:roll::roll:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)nie jest tak źle ....porobiła ścieżki i drogowskazy co by nie pobłądzić w chałupce


a tak serio to zaś przesadziła :eviltong::eviltong:jak to Klocusiowa :evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

:roll::roll:

[quote name='Alicja'][CENTER][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B]Zajrzyjcie na Selkecikowy Bazarek dla dobci Ivanki

[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111090[/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[/quote]

:loveu::loveu:

[quote name='evaxon']:hand::hand: hoo do mnie sa foty:evil_lol:[/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłam... nogi wleźli mi do ... doopy ... góry góry, góry... dawa górali jakis szwarnych :razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...