Jump to content
Dogomania

CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...


clockwork

Recommended Posts

[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]bo tera zaplacony juz lot a wiesz ze ja sknera jestem :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]a kiedy??? :hmmmm: jeszcze nie zaproponowali ZASIA ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
[B]A ja myślałam że już się tam na stałe przeniosłaś :diabloti: że adres w aviku zmieniłaś :eviltong:[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    7335

  • clockwork

    6473

  • apple

    1311

  • agbar

    1137

Top Posters In This Topic

[quote name='agnes1'][B]Cieszę się że cię rozbawiłam :multi::multi::multi:
Mam nadzieję że mnie to nie czeka :shake: tym bardziej że nie mam koło łóżka ściany ;) i mogłabym mieć twarde lądowanie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]tylko ze nie moge głosno śmichać bo TZ mnie karupi jak go obudzę :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]no coz.... chciala psa to trza sie dostosowac:diabloti: [/COLOR][/FONT][/B][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no ....coś w tym jest ....ja się wczoraj dowiedzialam ze TO JA nauczylam psa spać w łóżku .....SAM się naumiał ....:razz:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]twierdzom ze volvo jest nieekonomiczne... i kosztuje grosze :mdleje:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]nastepnym razem lecimy salomotem, wracamy promem z autem ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
[COLOR=Red][FONT=Arial][B]:grins: ....ale tym nieekonomicznym ;)[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='agnes1'][B]Mam tylko jedno pytanie :roll: Dlaczego dopiero następnym razem i kiedy to będzie :diabloti:
[/B][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]szybko ....napewno szybko ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

no pięknie!! ja myślałam, że Magdy nie ma to nie będzie tyle nadrabiania a tu jednak - jest i gada :evil_lol:


posznupałam i poczytałam o rasowym=rod. i ahhhhh mam sporo do powiedzenia na ten temat, ale głupio tak wejść do jakiegoś tematu pierwszy raz bo zadyma hahaha :evil_lol: więc ugryzę się w język, ale po prostu padam ze śmiechu jak czytam o tych bajkach jak to hodowcy dobierają psy dla poprawienia rasy, jak to rozmnażają tylko psy przebadane i zdrowe - po prostu wielkie buuahahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnes1'][B]A ja myślałam że już się tam na stałe przeniosłaś :diabloti: że adres w aviku zmieniłaś :eviltong:[/B][/quote]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]no co ty... bez psa??? :crazyeye::shake:[/COLOR][/FONT][/B]

[quote name='Alicjarydzewska']
[COLOR=red][FONT=Arial][B]:grins: ....ale tym nieekonomicznym ;)[/B][/FONT][/COLOR]
[/quote]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]tylko i wylacznie.... moja rzondowa PALI TYLE samo co volvo 740 :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no pięknie!! ja myślałam, że Magdy nie ma to nie będzie tyle nadrabiania a tu jednak - jest i gada :evil_lol:


posznupałam i poczytałam o rasowym=rod. i ahhhhh mam sporo do powiedzenia na ten temat, ale głupio tak wejść do jakiegoś tematu pierwszy raz bo zadyma hahaha :evil_lol: więc ugryzę się w język, ale po prostu padam ze śmiechu jak czytam o tych bajkach jak to hodowcy dobierają psy dla poprawienia rasy, jak to rozmnażają tylko psy przebadane i zdrowe - po prostu wielkie buuahahaha[/quote]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja??? ja tylko na momencik weszlam :roll::oops:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]dla mnie weszko temat zakonczony... powiedzialam co mialam powiedziec... jestem dogozwyrodnialcem i sie nie odzywam... ale zdania nie zmieniam ;)[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]moze bym jechala dalej z tematem ,ale nie u BASI i Zuzki na blogasie... milcze dla nich :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]witaj szczesliwa kochajaca zycie :multi:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Jesteście bez serca :placz: Jak tak można, tyle gadać :shake: :evil_lol:

[URL="http://images13.fotosik.pl/119/ea9edac8a3a53a71.jpg"]http://images13.fotosik.pl/119/ea9edac8a3a53a71.jpg :loveu:[/URL]

[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]prowadze pseudohodowle kleszczy "POD PSIM OGONEM":diabloti::cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
:grin:

[quote name='agnes1'][B]Witam wszystkich wieczorkiem :loveu:
Szybciorkiem szkryfnę że Klocuś jest już porwany do niani Agi ;)
Chłopaczek wybiegany śpi już sobie smacznie :multi:[/B][/quote]
:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no pięknie!! ja myślałam, że Magdy nie ma to nie będzie tyle nadrabiania a tu jednak - jest i gada :evil_lol:


posznupałam i poczytałam o rasowym=rod. i ahhhhh mam sporo do powiedzenia na ten temat, ale głupio tak wejść do jakiegoś tematu pierwszy raz bo zadyma hahaha :evil_lol: więc ugryzę się w język, ale po prostu padam ze śmiechu jak czytam o tych bajkach jak to hodowcy dobierają psy dla poprawienia rasy, jak to rozmnażają tylko psy przebadane i zdrowe - po prostu wielkie buuahahaha[/quote]
:cool2:

[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]no co ty... bez psa??? :crazyeye::shake:[/COLOR][/FONT][/B]


[B][FONT=Arial][COLOR=blue]tylko i wylacznie....[SIZE=5] [U]moja[/U] [/SIZE]rzondowa PALI TYLE samo co volvo 740 :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:NASZA ....
:multi::multi::multi:[SIZE=2]hurrrra ...będziemy mieli Volvo 740 :loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']:cool2:

[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:NASZA ....[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[B][SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=red]:multi::multi::multi:[SIZE=2]hurrrra ...będziemy mieli Volvo 740 :loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]nieekonomiczne VOLVO 740 :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]wcale mi sie nie chce spac... ta roznica czasu mnie jakos roztroila :roll::cool1:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]nieekonomiczne VOLVO 740 :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]



[B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]wcale mi sie nie chce spac... ta roznica czasu mnie jakos [U]roztroila[/U] :roll::cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]to WAS jest TROJE :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

pal licho ze nie ekonomiczne :razz:ale z jakim fasonem pojedziesz po AL w B-Cach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to WAS jest TROJE :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]pal licho ze nie ekonomiczne :razz:ale z jakim fasonem pojedziesz [SIZE=4]po AL w B-Cach[/SIZE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]ta... ich troje :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]:crazyeye::crazyeye: po co??? :crazyeye::crazyeye: :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaaaaaaa PAULA .. witamy u nas :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:pwitaj Paula u NAS [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]ta... ich troje :diabloti:

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]:crazyeye::crazyeye: po co??? :crazyeye::crazyeye: :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]po Armii Ludowej w Boguszowicach :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']ale wy gadacie głupoty:evil_lol:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]MY ....:crazyeye::crazyeye::crazyeye:....TO ONE ......:razz:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='clockwork']:splat::splat:
[CENTER]:grins:[/CENTER]
[/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][B].....nie bij się w czółko ..bo będzie bolało :razz:....
a bo ja tak skrótem napisałam :oops::oops::oops:


a teraz udaję się do Ozzulka i TZta .....spać ....:hand: ....
[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]DOGOBRANOC :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]MY ....:crazyeye::crazyeye::crazyeye:....TO ONE ......:razz:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B].....nie bij się w czółko ..bo będzie bolało :razz:....
a bo ja tak skrótem napisałam :oops::oops::oops:


a teraz udaję się do Ozzulka i TZta .....spać ....:hand: ....
[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]DOGOBRANOC :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
[/CENTER]
[/quote]
aaa no skoro to one to okejj :cool1::diabloti::evil_lol:


Ozzy .... najlepsza antykoncepcja pod słoncem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaaaaaaa PAULA .. witamy u nas :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:pwitaj Paula u NAS [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
:multi: Witajcie u Was Nas :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]właśnie.... :cool3: dziwne jakieś są co nie? :cool3:
my już powstawali, a one śpiumkają i chrapią :evil_lol: :diabloti:

wstaaawaaaać!! Madzialeno kompletnie nie uzależniona od dogo... :cool3: podnieś że się;)[/COLOR][/B][/quote]

[COLOR=DarkOrange][B]No właśnie dziwne:hmmmm: Przecie nieuzależnieni (czytaj ONA) bywają częściej niż uzależnieni:evil_lol:
POBUDKA WSTAWAĆ ! MAdzia bo Ci kubeł zimnej wody na łeba wyleje:diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BASIU!!!!!! nie jaram zioła... ja jestem taka GUPIA bez tego... NEVER... nigdy nigdy nigdy ... i to jedyna rzecz której nienawidze... słowa PALISZ/ zioło/trawa ..... działa to na mnie jak płachta na byka.............ale wybaczam Ci bo TY nie wiedziałaś ;)
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
:oops: :oops: :oops:
[B][COLOR=Purple]miał być żart.. wyszedł głupi żart...:roll: :splat:
jussss tak nie bendem :oops: nie wiedziałam :-(
przepraszam... nie gniewaj się na mnieeeee :placz:
o ja podła.....:placz:
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']aaa no skoro to one to okejj :cool1::evil_lol:


Ozzy .... najlepsza antykoncepcja pod słoncem :evil_lol:[/quote]
:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]chcesz ....pożyczę :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='madzia i medor']Nie było mnie uno momento:mdleje: i tyle nadrabiania:mdleje:[/quote]
[COLOR=Red][FONT=Arial][B]to znów nie MY to ONE [/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='paula_z']:multi: Witajcie u Was Nas :evil_lol:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]witaj u NAS Paulinko ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]POBUDKA dziewczyny czemu wy jeszcze śpicie:crazyeye::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]o rany.....ja już przy 2 kawie po psacerku :p[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]właśnie.... :cool3: dziwne jakieś są co nie? :cool3:
my już powstawali, a one śpiumkają i chrapią :evil_lol:

wstaaawaaaać!! Madzialeno kompletnie nie uzależniona od dogo... :cool3: podnieś że się;)[/COLOR][/B][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]posłałam pobudkowego eska do Madzialenki ....kurde noooo ale albo jeszcze śpią :hmmmm:albo już pognali do Centrum;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]No właśnie dziwne:hmmmm: Przecie nieuzależnieni (czytaj ONA) bywają częściej niż uzależnieni:evil_lol:
POBUDKA WSTAWAĆ ! MAdzia bo Ci kubeł zimnej wody na łeba wyleje:diabloti:[/B][/COLOR][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Cześć Basiu , Emi :multi::multi::multi:....to Ja WAS Witam u NAS :loveu::loveu::loveu:



nie jestem Nely Rokita .....zrobiłam aborcję ....emotom ...:diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...